Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Pradžia 12 12 PaskutinisLast
Rezultatai 1 į 1013

Tema: Problemų su VBET

  1. #1
    Junior Member
    Prisiregistravo
    Sep 2010
    Pranešimai
    29

    Default Problemų su VBET

    Jau veikia vertėjas tam tikrą laiką, aš neseniai atnaujintas mano licencija. Paleisti vb3.8.3.

    Šią popietę, mano svetainę pradėjo mirti kas kelias minutes. Klausimas buvo mano php procesus, php-fpm, buvo mirti ir negali grįžti. Patikrinusi php-fpm žurnalo failą radau, kad ji buvo nutraukti kiekvieną procesą su klaida. Aš neįgaliesiems VBET ir pradėjo veikia labai gerai ir išliko tokiu būdu sistema. Tada aš raštuotas, reikėtų išvalyti visų talpyklos, kurį aš padariau, nešiojamuosius vbet ir toks pat rezultatas. Sistema tik pradėjo, miršta. Šiuo metu aš raštuotas aš taip pat gali atnaujinti, todėl šį vakarą atsisiųsti naujausią versiją ir atlikti atnaujinimo.

    Patikrinti konfigūracijos ir turėjo rechoose aš buvo verčiant kalbomis. Iš 6 kalbomis paprastai versti, tik viena vėliava atrodė, nors visi 6 buvo atrinkti config. Mano php-fpm procesai taip pat pradėjo mirti dar kartą.

    Nieko keisti mano pabaigos sukelti tai šiandien, ji tik nusprendė sustabdyti.

    Bet mintis ir pasiūlymus? Kaip dabar, jis negali įgalinti be žudymo mano svetainę.

  2. #2
    Išėjęs į pensiją;)
    Prisiregistravo
    Rug 2011
    Pranešimai
    441

    Default

    Labas
    Quote Originally Posted by Smaug View Post
    Patikrinusi php-fpm žurnalo failą radau, kad ji buvo nutraukti kiekvieną procesą su klaida.
    Koks klaidos tiksliai apeared?

    Iš 6 kalbomis paprastai versti, tik viena vėliava atsirado nors visi 6 buvo atrinkti Config
    Tai dar vienas klausimas, prašome atidaryti naują threa, greitai aš galiu duoti jums užuominą:
    Patikrinti, jei vėliavomis, kurie yra nustatyti admincp -> vBet -> vėliavos taip pat nustatyti admincp -> vBET -> Vertimo Funkcijos : Leisti vertimai Jei ne, jos nebus rodoma jūsų fourm

  3. #3
    Junior Member
    Prisiregistravo
    Sep 2010
    Pranešimai
    29

    Default

    Quote Originally Posted by r.dziadusz View Post
    Labas

    Koks klaidos tiksliai apeared?


    Tai dar vienas klausimas, prašome atidaryti naują threa, greitai aš galiu duoti jums užuominą:
    Patikrinti, jei vėliavomis, kurie yra nustatyti admincp -> vBet -> vėliavos taip pat nustatyti admincp -> vBET -> Vertimo Funkcijos : Leisti vertimai Jei ne, jos nebus rodoma jūsų fourm
    Klaida:
    Code:
    Oct 18 21:08:07.722231 [WARNING] [pool www] child 525, script '/var/www/htdocs/wizard/forums/showthread.php' executing too slow (10.007477 sec), logging
    Oct 18 21:08:07.722307 [NOTICE] child 525 stopped for tracing
    Oct 18 21:08:07.722316 [NOTICE] about to trace 525
    Oct 18 21:08:07.722427 [ERROR] ptrace(PEEKDATA) failed: Input/output error (5)
    Aš sakiau jums, kad nustatyti vėliavomis config. Jos būtų nerodomos. I been naudojant šią programinę įrangą per metus, aš žinau, ką konfigūruoti. Kodėl šis simboliai sukurti daugiau kaip 100 antrinės vartotojų grupes?
    Paskutinį kartą redagavo vBET; 20-10-11 prie 13:01. Priežastis: BBCode pridėtinės

  4. #4
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Atkreipkite dėmesį, kad vėliavų konfigūravimas buvo pakeistas, vBET dėl naujų kalbų buvo pridėtas. Tai buvo padaryti kai kurie seniai, tačiau aš nežinau, iš kurių versiją galite atnaujinti. Taip pat prašome atnaujinti savo naršyklės rodinį - gal tai tik naršyklės talpyklą problema. Prašome pabandyti naudoti F5 IE, arba naudoti kitos naršyklės ir patikrinti, kaip jis atrodo. Jei vėliavų vis dar nėra matomas - prašome atidaryti naują temą, naujas klausimas. Apibūdinti jį ten ir JAV PM prieigos informacija apie - mes bus patikrinti konfigūraciją.

    Ši versija nesudaro daugiau kaip 100 grupes. Ji sukuria 53 grupėms - po vieną kiekvienos kalbos. Ji paprašė mūsų vartotojų. Tos grupės, kurios yra automatiškai valdomos vBET. Dėkojame, kad jūs galite matyti statistiką apie numatytosios kalbos vartojimo, siųsti žinutes tik konkrečios grupės, nustatomi skelbimus tik konkrečių grupių... Jei jums reikia daugiau informacijos apie šias grupes prašome atidaryti naują temą. 1 gija = 1 klausimas.

    Grįžta į klausimą. Aprašyta problema yra nauja mums taip mes Google jį ir rasti informacijos tai susiję su skirtasis laikas vartai 504 ir tai konfigūracijos klausimas. Prašome žaisti su savo skirtasis laikas konfigūraciją.

    Skirtasis laikas atsitinka, kai įjungiate vBET nes vBET laukia vertimo rezultatai iš vertimo paslaugų teikėjų. Todėl tai yra dalis, mes negali turėti įtakos - mes tik laukti 3rd šalis rezultatus. "Google" vertimo API v1 yra uždaroma greičiau - jie jau nustatyti ribas, todėl įmanoma taip pat kad bus lėtesnis.

    Taip pat patikrinkite, ar jūsų konfigūracijos Admin CP -> vBET -> Vertimo Variantas -> tarpai tarp vertimai ir įsitikinkite, kad ji nėra labai aukštas.

    Prašome naudoti patarimus (ypač serverio konfigūracijos pakeitimai skirtasis laikas) ir pasakykite, ar jums reikia daugiau pagalbos čia.

  5. #5
    Junior Member
    Prisiregistravo
    Sep 2010
    Pranešimai
    29

    Default

    Quote Originally Posted by vBET View Post
    Atkreipkite dėmesį, kad vėliavų konfigūravimas buvo pakeistas, vBET dėl naujų kalbų buvo pridėtas. Tai buvo padaryti kai kurie seniai, tačiau aš nežinau, iš kurių versiją galite atnaujinti. Taip pat prašome atnaujinti savo naršyklės rodinį - gal tai tik naršyklės talpyklą problema. Prašome pabandyti naudoti F5 IE, arba naudoti kitos naršyklės ir patikrinti, kaip jis atrodo. Jei vėliavų vis dar nėra matomas - prašome atidaryti naują temą, naujas klausimas. Apibūdinti jį ten ir JAV PM prieigos informacija apie - mes bus patikrinti konfigūraciją.

    Ši versija nesudaro daugiau kaip 100 grupes. Ji sukuria 53 grupėms - po vieną kiekvienos kalbos. Ji paprašė mūsų vartotojų. Tos grupės, kurios yra automatiškai valdomos vBET. Dėkojame, kad jūs galite matyti statistiką apie numatytosios kalbos vartojimo, siųsti žinutes tik konkrečios grupės, nustatomi skelbimus tik konkrečių grupių... Jei jums reikia daugiau informacijos apie šias grupes prašome atidaryti naują temą. 1 gija = 1 klausimas.

    Grįžta į klausimą. Aprašyta problema yra nauja mums taip mes Google jį ir rasti informacijos tai susiję su skirtasis laikas vartai 504 ir tai konfigūracijos klausimas. Prašome žaisti su savo skirtasis laikas konfigūraciją.

    Skirtasis laikas atsitinka, kai įjungiate vBET nes vBET laukia vertimo rezultatai iš vertimo paslaugų teikėjų. Todėl tai yra dalis, mes negali turėti įtakos - mes tik laukti 3rd šalis rezultatus. "Google" vertimo API v1 yra uždaroma greičiau - jie jau nustatyti ribas, todėl įmanoma taip pat kad bus lėtesnis.

    Taip pat patikrinkite, ar jūsų konfigūracijos Admin CP -> vBET -> Vertimo Variantas -> tarpai tarp vertimai ir įsitikinkite, kad ji nėra labai aukštas.

    Prašome naudoti patarimus (ypač serverio konfigūracijos pakeitimai skirtasis laikas) ir pasakykite, ar jums reikia daugiau pagalbos čia.
    Ačiū už atsakymą. Dėl grupės, ji sukūrė dvi kiekvienos kalbos, aš iš tikrųjų turėti 100 + naujas grupes. Bus žiūrėti į į skirtasis laikas.

  6. #6
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Prašome atidaryti naują temą grupių išleisti - apibūdinti jį ten ir PM man naudotis informacija apie jūsų Admin CP ir FTP. I patikrinti ir ištaisyti. Jis neturi būti būtent toks - ji turėtų būti 1 grupės už vieną kalbą. Taigi kažkas yra negerai.

  7. #7
    Junior Member
    Prisiregistravo
    Sep 2010
    Pranešimai
    29

    Default

    Quote Originally Posted by vBET View Post
    Prašome atidaryti naują temą grupių išleisti - apibūdinti jį ten ir PM man naudotis informacija apie jūsų Admin CP ir FTP. I patikrinti ir ištaisyti. Jis neturi būti būtent toks - ji turėtų būti 1 grupės už vieną kalbą. Taigi kažkas yra negerai.
    Aš pagaliau turėti Dotarłeś sumontuoti, naudojamas už atsisiųsti versiją šiandien.

    Esu pradeda "Microsoft' riba beveik iš karto. Dalies puslapio vertimų, labiausiai, ne visiems. Microsofttest.php bus baudą vieną minutę ir tada rodyti "bandymo rezultatas: " TranslateApiException: programos yra virš kvotos: ID=3835.V2_Json.Translate.49FC0E39 "labai kitą minutę. Aš tik pasiūlė 7 kalbų vertimo.

    Tai yra didelis valdyba, moka už Google v2 yra nepraktiška. Aš Tarkime, nebent kas nors nustato kitą nemokamai būdu, didelis svetainės yra laimingos.

  8. #8
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Didžiosios kad jūsų problema yra dingo.

    Apie mokamų paslaugų. Mes žinome - mes norėtume, kad ji nemokama pernelyg. Šiuo metu mes bando naują nemokamą vertimo API - Apertium. Tai nėra taip greitai, kaip ir kiti ir palaiko mažiau kalbų poros, bet jis yra nemokamas. Mes taip pat vis dar ieško už kitas paslaugas. Ne tik nemokamai. Taigi jūs turite daugiau galimybių.
    Prašome apsvarstyti, nepaisant kai kurių puslapių (gal valstybės puslapių, RSS...) - tai gali būti naudinga.

  9. #9
    Junior Member
    Prisiregistravo
    Sep 2010
    Pranešimai
    29

    Default

    Quote Originally Posted by vBET View Post
    Didžiosios kad jūsų problema yra dingo.

    Apie mokamų paslaugų. Mes žinome - mes norėtume, kad ji nemokama pernelyg. Šiuo metu mes bando naują nemokamą vertimo API - Apertium. Tai nėra taip greitai, kaip ir kiti ir palaiko mažiau kalbų poros, bet jis yra nemokamas. Mes taip pat vis dar ieško už kitas paslaugas. Ne tik nemokamai. Taigi jūs turite daugiau galimybių.
    Prašome apsvarstyti, nepaisant kai kurių puslapių (gal valstybės puslapių, RSS...) - tai gali būti naudinga.
    Aš tai ir aš pradėjau gauti keletą db klaidų, kai peržiūrite unistalled, kurie yra internete. Vis dar vbet sintaksė užklausą. Man teko iš naujo įdiegti pašalinti DB klaidų. Kaip gali būti įsitikinkite, kad gauti pašalinti visą pakeitimus?

    Jei nemokamas paslaugas, tapti gyvybinga, I padėkite jį atgal. Dabar, aš norėčiau švarų pašalinti nors.

    Ačiū

  10. #10
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Po pašalinti negali turėti jokių vBET kabliai, darbo, nes tie yra išvežami iš duomenų bazės, vBulletin, pati. Jis nieko paliko tada vBulletin kaltės, kuri yra atsakinga už išdiegti.

    Kai pašalinote vBET, atminkite taip pat išjungti vBET peradresavimo taisykles iš .htaccess. Taip pat atveju, jei jūs naudojate vbseo prašome pašalinti integracijos kodas (tiesiog įkelti 2 originalo failus). Jūs taip pat galite pašalinti iš serverio vBET failų, jei norite, bet tai nėra būtina.

Pradžia 12 12 PaskutinisLast

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •