Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Rezultatai 1 į 44

Tema: Tolesnis paaiškinimas nuolat naudoti vbenterprisetranslator_seo.php

  1. #1
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Sep 2010
    Pranešimai
    256

    Default Tolesnis paaiškinimas nuolat naudoti vbenterprisetranslator_seo.php

    Aš šį klausimą iškėlė dar mano gija ir paprašė pradėti naują temą, todėl čia ji yra
    Quote Originally Posted by Simon Lloyd
    Turiu kitų klausimų, vbenterprisetranslatot.php naudojant visus mano CPU laiko, prašome patikrinti žemiau:
    Pid ************ Savininkas Pirmenybė CPU% Memory% komandų
    12.493 (water) (Kill) thecodec 0 - 104 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12.496 (water) (Kill) thecodec 0 - 72,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12.495 (water) (Kill) thecodec 0 - 67,0 - 0,5 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12.492 (water) (Kill) thecodec 0 - 42,0 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12.490 (water) (Kill) thecodec 0 - 23,5 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    12.484 (water) (Kill) thecodec 0 - 11,7 - 0,6 / usr / bin / php / home / thecodec / public_html / forumz / vbenterprisetranslator_seo.php
    20.732 (water) (Kill) mysql 0 - 1.8 - 6.2 / usr / sbin / mysqld - basedir = / - datadir = / var / lib / mysql - user = mysql - pid-file = / var / lib / mysql / server.thecodecage.com.pid - praleisti išorės fiksavimo -


    Turiu 4 CPU ir jis žuvo mano svetainę dabar, kad cant get vertimai! I išjungėte pusę vertimų ir vis dar klausimas!

    Gali kas nors padėti?
    Michaels atsako:
    Quote Originally Posted by vbet
    Prašome naudoti viena gija per vieną problemą. Už naujos emisijos naudoti kitų siūlų. Netrukus - jos nėra vbenterprisetranslator_seo.php kurie trunka visą savo išteklius, - tai visą jūsų forumą, nes kiekvienas forumas prašymą eina trought vbenterprisetranslator_seo.php kuri nustato tik keli kintamieji vbseo.php ir apima tikrai pageidaujamas šaltinis. Jūs nustatote visa savo forumo srautą į šį failą jūsų ..htaccess failą. Taigi nėra jokių problemų su šio failo visais - tai jūsų visos forume vartojimo. Jei daugiau aprašymas šioje srityje reikia - prašome atidaryti naują giją arba rasti jau turi. Viena problema, per viena gija
    Ar galite paaiškinti toliau, nes jei išjungsiu vbet tada, kad failas yra dar naudojamas, jei aš galiu pakeisti pavadinimą, kad failas forume negali būti atvertas.

  2. #2
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Kaip matote užvesti bylą yra ne logika, kuri gali sunaudoti net 1% jūsų procesoriaus. Tai tik priekinio valdiklio (ar net tik filtras), kuris leidžia integruoti su vBSEO vBET nuorodos pokyčiai (kalbos kodas). Kitaip vBSEO naudoti nukreipimus vBET nuorodos. Taigi visi jūsų forumą eismo ateina failą. Failas nustato tik kelis kintamuosius, kurių reikalaujama pagal vBSEO ir tada apima vbseo.php pati.

    Taigi, jei norite naudoti vBulletin su vbseo ir be vBET tada jūs pamatysite, kad visi jūsų prašymai eina per vbseo.php kuris yra priekiniai valdytojas vbseo. Kai naudojate vBET taip pat tada mes pridėti tik šiek tiek iki filtro vbseo.php priekiniai duomenų valdytojas, kuris yra būtinas siekiant integracijos. Taigi rezultatai, kuriuos matote, tai ne kaip daug išteklių, trunka failą, bet kaip daug išteklių, mano prašymas, kuris ateina mažiausia failo. Ir prie kiekvieno prašymo ateina lovio, nes vbseo reikalauja, kad visi prašymai, ateina lovio vbseo.php

    Žinoma jūsų forumą be vBET užtruks mažiau išteklių - vertimas yra ne nemokamai, bet jūs dar se, tik su vbseo.php panašius rezultatus, o ne failą. Ši architektūra yra priversta vBSEO. vBET Nenaudokite failą, kai naudojamas be vBSEO.

    Ir kai išjungtas vBET failas vis dar naudojamas, nes jūs vis dar nukreipimus visus savo forumo prašo ten. Htaccess. Turite komentarą vBET taisykles ten. Bet, kaip aš ką tik rašė ji nepasikeis per daug jums pamatyti Tą patį, tik su vbseo.php vietoj failo, nes vBSEO reikalauja taisyklės, nukreipiant į vbseo.php failą. Jei jums atrodo pakankamai arti, galite rasti, kad vBET taisykles (ne išverstų puslapių) yra tiesiog tos pačios taisyklės, kaip tik mūsų filtro failą vbseo.php.

    Ir taisykles. Htaccess faile, taip pat priežastis, kodėl jūsų forumą nebuvo prieinama, kai Jūs pakeitėte rinkmenos pavadinimą. Jūs vis dar buvo nukreipiant ten, bet vieta buvo ne nebeegzistuoja.

    Prašome pasakyti, ar turite daugiau klausimų šioje srityje

  3. #3
    Isibėgėjęs Narys
    Prisiregistravo
    Sep 2010
    Pranešimai
    256

    Default

    Ačiū už paaiškinimą - jį gavo!

    Galite pažymėti išspręsta dabar.

  4. #4
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Puikus - pažymėti kaip išspręsti

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •