Svarbus: Šis puslapis naudoja slapukus (cookies). Naudojant šią svetainę neišjungiant slapukus naršyklėje, reiškia, kad jūs sutinkate naudoti.
Pirkti dabar! Savybės Siuntiniai

Uždirbti su mumis!

Jei norite pradėti uždirbti pinigus su vBET prisijungti prie Partnerių programa.
Pradžia 12 12 PaskutinisLast
Rezultatai 1 į 1012

Tema: Prašome patikrinti mano forumas tai gerai?

  1. #1
    Junior Member
    Prisiregistravo
    Dec 2010
    Pranešimai
    23

    Arrow Prašome patikrinti mano forumas tai gerai?

    Hi .... bosas

    1) patikrinkite mano forumas, tai gerai, mano forume (cutimalaysia.my) tinkamai integruotis su vbtranslator atnaujinti į naują versiją?

    2) Mano teikėjo hostingas skundžiasi man, mano duomenų bazės tampa didesnis, kai i naudoti savo įskiepiai. Kaip išspręsti šią problemą?

  2. #2
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Labas

    1. , Kai aš ne savo forumo dabar matau tik tuščią bendrauti. Ji yra kaip forumas uždarytas, tačiau be pranešimo ... Prašome patvirtinti, kad forumas gyvas, ir įjungtas.
    2. , Žinoma, tai dabar turite kur kas daugiau turinio dabar. Kiekvienas vertimas yra paslėptas. Galite pasukti duomenų bazės talpyklą, bet tai nerekomenduojama. Dėka savo vertimus į talpyklą yra daug, daug greičiau.

  3. #3
    Junior Member
    Prisiregistravo
    Dec 2010
    Pranešimai
    23

    Thumbs up

    Hi bosas
    patikrinkite dar kartą mano forumas

    1) tai vbtranslator yra visiškai funkciškai mano forumas jokios abejonės, problemos?

    2) tai mano forumas, po atnaujinti į naują versiją funkcija tinkamai kiti įskiepiai?

    3) I vieta url kaip tai Forume pagrindinio domeno ==> Cutimalaysia.my / forumas be http:// ok? \\

    4) Kokios informacijos turiu čia vyksta? Forumas katalogas ==>??

    5) URL stebėti ne forume katalogas. Aš nustatyti taip. Ar tai teisinga?


    P / S: Ačiū už jūsų ateities paaiškinimą.

  4. #4
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Jūsų forumas neveikia šiuo metu:
    Įspėjimas: require_once (/ home / Maximus / public_html / vb_dir.php) [function.require-kartą]: failed to open stream: Nėra tokio failo ar katalogo in / home / Maximus / public_html / content.php 2 on-line

    Fatal error: require_once () [function.require]: Failed opening '/ home / Maximus / public_html / vb_dir.php' (include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php ') / home / Maximus / public_html / content.php 2 on-line
    Tai ne vBET klausimas - praleidote reikiamą failą vb_dir.php prašome pataisyti.

    Jūsų klausimai:
    1. Negali pasakyti, kada jūsų forume yra ne darbo. Galiu patikrinti, paprastai po to, kai įsipareigoja, kad jūsų forumas vėl veikia

    3. Negaliu pasakyti, nes jūsų forumas nėra darbo. Ar jūs naudojate sub-domenai jūsų forumą?
    4. Aš nežinau, nes jūsų forumas nėra darbo. Jei naudojate forume URL forume pakatalogį, tada jūs įtraukėte ten forume kataloge. Tai aiškiai aprašytas parametras aprašymas.
    5. Aš nežinau, nes jūsų forumas nėra darbo. Ar norite išversti visus puslapius, esančius ne forume kataloge? Jei taip, NIT turėtų būti įjungtas, jei ne - jį išjungti.

    PS. Žinau, kad tai nebuvo paaiškinimą, kurį tikimasi - nebent aš darbo forumą Aš negaliu pasakyti jums detalės. Leiskite man žinoti, kada jis bus funkcionalūs.

  5. #5
    Junior Member
    Prisiregistravo
    Dec 2010
    Pranešimai
    23

    Thumbs up

    Haha ... sorry2. Aš trikčių vakar

    Hi bosas
    patikrinkite dar kartą mano forumas

    1) Matau tik tam tikros kalbos, kad i pasirinksite naudoti versti dirbti, bet tampa protingas, kai aš spustelėkite skirtuką Kita, pavyzdžiui, skirtuke Pagrindinis pavyzdys.
    Už bendrą savo vbtranslator neveikia tinkamai. Kaip išspręsti šią didelė problema?

    2) Taip. Aš naudoju cutimalaysia.my / forumas mano vBulletin forume. Ir vabdvanced Centimetrų per sekundę, kaip mano pagrindiniame puslapyje, cutimalaysia.

    3) vBET Spartinančiosios atmintinės (beta). Kuris apie geriausia ir rekomenduojama? Memcache? Xcache? EAccelarator? APC?

    P / S: Ačiū už jūsų ateities paaiškinimą.

  6. #6
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Gerai. Forumas veikia dabar, bet vertimų nėra. Kaip matau, vertimų nuorodos neteisinga / Forumas / ten du kartus ... Taigi jūs turite neteisinga nustatymus.

    Manau, lengviausias būdas bus PM man savo Admin CP ir FTP prieigos duomenys. Tada galiu patikrinti jį vietoje.

    1) AM prieigos detales, patikrinkite savo konfigūraciją.
    2) Vis dėlto yra kažkas negerai jūsų konfigūracijos, nes pagal vėliavos vertimo nuorodos skaldytų - dvigulė / Forumas /
    3) Mes ne pasiūlyti jokių ypatingų sprendimas - mes neturime reklama tos talpyklos technologijos. Prašome surasti geriausią sprendimą Jums. Turėkite omenyje, kad kai kurie iš šių sprendimų yra ne tik išsaugo, bet taip pat iš anksto kompiliatorius, kuris daro jūsų PHP daug greičiau - Išsamiau patikrinkite tuos jų puslapius ar forumuose technologijas, skirta php

  7. #7
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Ačiū už prieigos duomenys.

    Neveikiančių nuorodų klausimas dėl jūsų neteisinga konfigūracija. Už parametro Forumas katalogas, Galite nustatyti (be tarpų)
    http: / / cutimalaysia .my / forumas
    Kur ji yra aiškiai aprašyta:
    Jei jūsų forume nėra susiję su domeno, bet tai kai kataloge, kuris yra įtrauktas į URL, tada jūs turite nustatyti, kad jis čia. Nustatyti "/" pradžioje, ir be jokių "/" pabaigoje, ty/ Forumas"
    Jūs netgi yra aiškus pavyzdys ... Todėl prašome nustatyti yra tinkamas vertės - jūsų forumą / Forumas

    Taip pat - kodėl jums nustatyti bet kokį vertės Forume pagrindinio domeno? Ar jūs naudojate sub-domenai jūsų forumą? Jei taip - prašom duoti man bent vieną pavyzdį sub-domenai jūsų forume. Jei ne, tada prašome švarus šio parametro vertė. Tai aiškiai aprašyta:
    Nustatyti, kad jis tik tuo atveju, jei jūs naudojate sub-domenai jūsų forumą.
    Taip pat - tu negali nustatyti tinkamą vBET taisyklių ..htaccess failą savo forumo katalogas. Tai yra būtina, jei norite naudoti SEO nuorodas. Čia rasite tikslias instrukcijas: http://www.vbenterprisetranslator.co...tegration.html

    Taip pat - kai forume vertimas bus jau (pirmą kartą patikrinti, ar prieš einant į tolesnius veiksmus) jums reikia padaryti 2 daugiau dalykų:
    1. Integruoti vBSEO buvę išversta nuorodos (žr. README.html vBET paketo instrukcijas)
    2. Leisti versti puslapius, esančius ne forume katalogas (jūsų pagrindiniame puslapyje ne, nes tai ne forume reikia specialios integracijos) - Čia rasite instrukcijas, kaip tai padaryti: http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post1546

    Netrukus - nebuvo būtinų veiksmų. Atkreipkite dėmesį, kad mes suteiksime jums visus atsakymus čia nemokamai - kad galite tai padaryti patys visiškai nemokamai. Dar, jei manote, kad tai ne jūsų vietovėje, galite sumokėti mums integracijos $ 30: http://www.vbenterprisetranslator.co...on-service.php

    Jei norite tai padaryti patys - visos instrukcijos, prašome tiesiog pūdymas tiksliai pateiktos instrukcijos. Taip pat prašome, praneškite mums, kai baigsite, ir aprašyti rezultatus.

  8. #8
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Kas yra pažanga? Ar jums reikia kitų patarimų?

  9. #9
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Siųsti PM ir elektroniniu paštu - vis dar laukia atsakymo. Jūsų sprendimai yra jau aprašyta, prašome danielių tų ir duoti atsaką apie rezultatus.

  10. #10
    Michal Podbielski (vBET Personalas) vBET's Avatar
    Prisiregistravo
    Aug 2009
    Pranešimai
    3,037

    Default

    Jūs vis dar turite jūsų konfigūracijos sudužo ir mes dar negavau jokio atsakymo iš jūsų. Aš tiesiog atsiųsti jums pranešimą savo forumą. Mes tikrai norime padėti jums

Pradžia 12 12 PaskutinisLast

Šios temos

Žinučių rašymo taisyklės

  • Jums negali kurti naujas temas
  • Jums negali rašyti atsakymus
  • Jums negali paštu priedai
  • Jums negali keisti savo pranešimų
  •