PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta "Google", man elektroniniu paštu apie (404) minkštųjų klaidų??



mario06
10-09-10, 15:56
Mano webmasters svetainėje gaunu pranešimus apie 2 mėnesį iš google, teigiantys, kad jie rasti (404) minkštųjų klaidų, o tai reiškia, paprastais žodžiais, kad jie randa pasikartojančių URL (vbet translatated URL), nes greitai ir vis indeksavimas. Ką turėčiau daryti, kad sustabdyti šiuos įspėjimus? Iš esmės mano įrankių webmasters aš tik 2 realus (404) ne, prašydama ir 102, prašydama, nes robots.txt.

-Cache 15 dienų
-Guestcache išjungti

basketmen
11-09-10, 11:51
Ką turėčiau daryti, kad sustabdyti šiuos įspėjimus?

Manau, jums tiesiog reikia 301 senus url (pakeisti URL, kad jau neveikia) nukreipiant į naują URL adresą (puslapio URL, kad darbo dabar) su Htaccess, tiesiog ieškoti visame forume, kurių vienas, kad jums reikia realiai

mario06
12-09-10, 09:39
Aš tik viso 2 realiomis 404 klaidų, "Google" sako man, kad aš turiu šimtus minkštas (404) klaidų, bet kai aš paspauskite ant jų, jie darbo vistiek turi kažką daryti su išverstas URL, nes jie rašė man atgal pasakoja , man, kad indeksavimo auga per greitai, bet, dublikatus ...

Šiaip ką aš galiu pridėti savo htcaccess "paslėpti", tai iš "Google", kol jie supykti.

basketmen
12-09-10, 10:17
Aš tik viso 2 realiomis 404 klaidų, "Google" sako man, kad aš turiu šimtus minkštas (404) klaidų, bet kai aš paspauskite ant jų, jie darbo vistiek turi kažką daryti su išverstas URL, nes jie rašė man atgal pasakoja , man, kad indeksavimo auga per greitai, bet, dublikatus ...

Šiaip ką aš galiu pridėti savo htcaccess "paslėpti", tai iš "Google", kol jie supykti.
hehe manau, kad mano paskutinę žinutę aukščiau jau atsakė galite peradresavimai 301 su Htaccess, arba gal aš esu praleisti suprasti, jei galite suteikti Pavyzdžiui what atrodo senasis URL (pasikeitė, kad jau neveikia, gauti 404 klaidą dabar URL) naują URL (puslapio URL, kad darbo dabar)

vBET
12-09-10, 14:23
Sveiki. Prašome pateikti daugiau informacijos. Kaip suprantu Webmaster Tools jums pasakys, kad jūs turite tik 2 realiomis 404 klaidų, tačiau "Google" vis dar laiškus apie 404 klaidų daug. Bet tie, kurie tikrai dirbti ... Aš šiek tiek supainioti čia;)

Prašome pridėti visą "Google" elektroninio pašto turinio, ir kai kurie iš tų 404 nuorodų.

mario06
15-09-10, 07:40
Aš negaliu siųsti "darbo" Minkštas 404 klaidų nuorodos anymore, nes aš ištuštinti vBET lenteles, dabar aš ne gauti minkštųjų 404 klaidų daugiau aš gaunu teisingą 404 Iš viso: atsakas. Taigi bent šiuo vBET čia kaltas, aš norėčiau priminti jums, kad "Google" nemėgsta Minkštas Klaidos ir jie bus nubausti jums mažai puslapio reitingą ir "AdSense", jei jis tęsiasi pakankamai ilgai, kad.

Linkėjimai

vBET
15-09-10, 14:56
Atsiprašome, bet šiuo metu aš ne tiksliai suprasti, ką šiuo klausimu yra apie. Prašome apibūdinti ją, kitaip tariant. Jūs neturite minkštas 404 klaidų enymore, tiesiog teisingas 404 - pateikite keletą pavyzdžių puslapių, neveikia. Kiek klaidų, tokių kaip tų egzistuoja? Jums rašė prieš, kad jūs turite tik 2 kietai 404 klaidų. Ar mes vis dar problema čia?

kamilkurczak
07-10-10, 13:55
nėra atsakymo išspręsta. Jei ne - rašykite čia ir aš vėl atidaryti šią temą.
Ačiū

mario06
13-01-11, 07:00
Turėjo pasukti ne daugiau kaip 15 dienų talpyklą 5 dienų įveikti šią problemą.

kamilkurczak
13-01-11, 11:06
todėl dabar yra išspręsti, tiesa?

mario06
18-01-11, 10:34
Taip, aš išspręsti šią problemą, bet apie savo, o ne iš paramos.
Jūs galite uždaryti šį klausimą.
Regards

kamilkurczak
18-01-11, 11:34
ok, ačiū už patvirtinimą

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations