PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta CMS pirmajame puslapyje - galimybė išjungti rodyti vertimo vėliavos



brubros
22-08-10, 19:06
Aš jau pradėjo naudoti and BBKodas straipsnių kur aš žinau, mašininio vertimo, be žmogaus įsikišimo, pakanka. Pridedu visą straipsnį vBET BBCode. Aš myliu šią funkciją! Vertimo vėliavos straipsnis peržiūrėti ir prieinamumą originalus tekstas ekrane yra puikus, tačiau vėliavomis ir "kritimo žemyn rodyklę pagrindiniame puslapyje atsižvelgiant į TVS (.../ turinys /) ekrane užima per daug vietos mano tikslais. Norėčiau turėti, kai rodomas tituliniame puslapyje [lang] kodai ignoruojami. Patikrinkite pasaulinėje scenoje vbet valdymo pultas?

Atleiskite man, jei šią funkciją prašymas jau kažkas.

vBET
24-08-10, 05:38
Žr galimybes (Admin CP-> vBET -> Įvairūs):
- Rodyti originalaus teksto vartotojui
- Rodyti originalaus teksto, svečių

Galite konfigūruoti, ten ir jūs norite parodyti originalus tekstas (ir kaip), ar ne. Ar tai yra tai, ką tu kalbi?

brubros
28-08-10, 03:37
Taip. Tai tirpalas. Atsiprašome Aš praleidau!

kamilkurczak
28-08-10, 13:18
Ačiū už patvirtinimą. Aš perkelti šią temą į Trikčių diagnostika

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1