PDA

Žiūrėti pilną versiją: Prašymas padėti Įprasta kalba



Cybershaolin
14-11-09, 08:26
Tikrai gražus produktas. Dar kartą ačiū už šį Hack. :)

Norėčiau reikia pagalbos ar turite prašymą. Naujiems vartotojams forume, OK, nes jie srityje pasirinkti numatytąją kalbą, tačiau visų esamų vartotojų, nėra nustatytos vertės, jis tiesiog kelia "nenustatytas". Ar galėtumėte man duoti užklausą vykdyti siekiant automatiškai įdėti numatytąją kalbą vietoj "Not Set" (mano atveju tai prancūzų numatytoji reikšmė)? Tai yra todėl, net jei jūs įtraukėte gija forume pasakoja vartotojams eiti keisti savo informaciją, daugelis jų bus ne skaityti, kad pokalbio.

Būtų malonu, jei aš galiu pakeisti šią automatiškai mano esamiems vartotojams.

Ačiū.

vBET
14-11-09, 14:29
Jūs neturite nustatyti numatytąją kalbą jūsų vartotojams. Jei nėra numatytoji kalba, tada vBET daroma prielaida, kad tai yra tas pats kaip forumas kalba ir nesiima jokių veiksmų, kai atvyksta naujus pranešimus (sukelti tų forume kalba):)

Cybershaolin
14-11-09, 17:50
OH, nežinojo apie tai, atsiprašau. Ačiū už jūsų atsakymą.

vBET
14-11-09, 23:53
Jokių problemų - aš čia jums padėti:) Klauskite, kai jums reikia. Taip pat naujų funkcijų arba integraciją:)
Ačiū.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1