PDA

Žiūrėti pilną versiją: Dėka vBET



dai-kun
07-11-09, 09:52
Turiu daug narių iš įvairių šalių, kad nereikia kalbėti angliškai, todėl atsižvelgdamas Šis mod tikrai padeda savo nariams. Daugelis iš jų elektroniniu paštu man sako, kaip gražus jis pagaliau suprasti ir bendrauti su kitais nariais, forumas, naudojant šią programinę įrangą.

Aš taip pat buvo mano svetainę google ieškoti ir rasti daug puslapių indeksuoja kaip išverstos versijos taip, tai reiškia, kad lankytojams, kurie ieško savo gimtąja kalba gali atsigriebti mano forumas ir sukurti didesnį srautą: D.

Ačiū už puikią programinę įrangą!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1