PDA

Žiūrėti pilną versiją: vBET 3.3.4 ir vBSEO 3.3.2 klausimas



vBET
24-06-10, 12:33
Sveiki.

Atkreipkite dėmesį, kad vBET versija 3.3.4 su vBSEO 3.3.2 - peradresavimo kilpa - ji sukels labai aukštos serverio apkrova, ir kai išverstų puslapių bus sudužo.

Tai visiškai išspręsta, jei jums atnaujinti savo vBSEO į 3.5.1

Taip pat - jei kas nori atnaujinti į vBET 3.3.4 ir vis dar naudoja vBSEO 3.5.1 mes primygtinai rekomenduojame tai padaryti, kai Test Forum instancijos ir mums ten. Mes išbandėme vBET paskutinės galimų versijų - ir tų yra palaikomos, tačiau mes kruizinių leistų ne tik išspręsti šią problemą vBSEO 3.3.2 versija. Taigi, jei kas nors yra suinteresuotas, - praneškite mums ir PM prieigos duomenys, su tokia konfigūracija forumas. Kaip rašiau oficialiai mes remiame Paskutiniai spaudai ir visų mūsų bandymų forumai jau atnaujintas.

tavenger5
26-07-10, 18:29
bet apie šį naujinimą? dėl tam tikrų priežasčių aš negaliu gauti vBSEO 3,5 teisingai mano vBulletin 3,8 įdiegti.

vBET
26-07-10, 20:10
Ne - mes nebuvo net ištirti, kaip akivaizdu vBSEO klausimas, kuris yra ištaisyti savo naujausią versiją. Štai kodėl ji mes ne ieškoti sprendimas - tai tik jau išspręsta.

Mes oficialiai palaiko naujausią versiją, bet mes galime pažvelgti, kodėl taip atsitinka su šio seno vBSEO versija, jei mes gauti šiek tiek bandymų, pavyzdžiui, su tokios konfigūracijos. Taigi, jei turite bandymo pavyzdžiui, su šia versija ir PM, mums prieiti prie ten mes galime patikrinti, kas vyksta.

Bet kokiu atveju - tai patariama padaryti atnaujinti. Jei turite problemų su papildomais Naujausias vBSEO versija jums reikia eiti į jų darbuotojų pagalbos.

kasili
10-08-10, 21:20
Sveiki;

Aš įdiegta į begalinis ciklas, bet aš negaliu naudoti, nes jis padės jums bet kokiu būdu?

kamilkurczak
11-08-10, 12:17
versija vBSEO Jūs naudojate?
Pabandykite atnaujinti savo vBSEO naujesnę versiją.

Jei tai yra kita problema, prašome aprašyti čia

kasili
11-08-10, 19:45
Aš negali atnaujinti į naujas versijas Versija vBSEO 3.3.3, nes mano licencija baigėsi.

Ką dar galiu padaryti?

vBET
12-08-10, 09:28
Galite grįžti savo vBET versija - su ankstesnėmis vBET versija šiuo klausimu nėra. Tačiau mes nerekomenduojame šio tirpalo, nes kiekvienas vBET išleidimo labiau optimizuoti ir turi daugiau funkcijų.

Taip pat galite PM mus prieigos duomenys, su savo Admin CP, FTP ir vBSEO KP, mes ją patikrinti. Atkreipkite dėmesį, kad paprastai mes palaikome tik paskutinis spaudai, nes tie ištaisyti klaidas. Todėl mes negarantuojame, kad išspręsti problemą, kuri yra vBSEO pusės (nes vBSEO naujinimas išsprendžia problemą). Jei randame, kad greitai mes ją išspręsti. Jei ne, tada mes galime praleisti daugiau laiko su šiuo klausimu, mokamos integracijos paslaugų, kuris kainuoja 30 $, jei jūs sutinkate.

kasili
12-08-10, 12:10
Duoti, ką reiškia $ 30?

Aš negaliu įdiegti Jums priklausančias sumas iš savo klaidų.

Ir jūs pakėlė mane pinigų nori.

Suteikti jūsų areštas nebuvo rasta grąžinti man mano pinigus ...

kamilkurczak
13-08-10, 10:34
Kasili, kaip Mykolas rašė galite siųsti mums PM su savo admincp ir FTP detalės ir mes pasistengsime išspręsti šią problemą, bet mes negarantuojame, kad išspręsti problemą, kuri yra vBSEO pusėje (nes vBSEO naujinimas išsprendžia problemą).
šiuo klausimu vBSEO pusėje.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations