PDA

Žiūrėti pilną versiją: Montavimas



daguar
25-05-10, 00:10
Aš atsisiųsti nemokamą versiją savo Norėčiau naudoti vBET niekada nesupras apie sąrankos dalykas: painioti: gražus ir aprašomojo kaip diegimo tipas gaila .... geras darbas dėka

vBET
25-05-10, 06:42
Na, aš bet kad jūs suprantate mygtuką "Išsaugoti", todėl nėra taip, kad jūs nesuprantate dalykas;)

Taigi, prašome - specialiai dalį, kuriai jūs nesuprantate. Mes padėsime jums:)

Taip pat Atkreipkite dėmesį, kad jūs turite sukonfigūruoti bent savo forumo numatytąją kalbą, gebėti dirbti su vBET.

daguar
25-05-10, 23:35
vbulletin.org / forum / showthread.php? t = 220.886 aš atsisiuntė 4 epizodai Aš suprantu, kad jūs pateikėte šią nuorodą, kuris iš 4 dalių, į FTP, siųsti savo gerą darbą .... pasakyti tai tiksliai ...

vBET
20-07-10, 21:33
Prašome tiesiog pacituoti tekstą rašote apie paryškinti tikslią dalis, kuri yra ne understable.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1