PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Multi kalbų parama dar



badawidollah
26-03-10, 16:26
Atsiprašome ...
aš komandiruotiems ne tame skyriuje, prieš

Aš naudoju VB 4.0.2
VBET 420

tačiau daugelio kalbų nepalaiko mano forumas.

badawidollah
26-03-10, 17:28
Visi sudėčių šalia CharacterSet Admin CP-> Nustatymai-> Options-> - Rodyti visus nustatymus --. Kai kurie etapai yra pažymėtos (TIK UTF-8 charactersets) arba (ne UTF-8 charactersets) - tai reiškia, kad jums šį veiksmus pagal jūsų forumą CharacterSet (kaip patikrinti mano forume CharacterSet).

1. (Privaloma) "Meta Description" - net jei jūs naudojate kai mod, kuris keičia meta aprašymas temas, prašome nustatyti tam tikrą vertę čia - kitaip RSS gali būti suskirstyti.
2. (Privaloma) "Įgyvendinti Canonical URL" "Griežtas" - kitaip tame pačiame puslapyje bus priimtina mintis daug kas yra blogai SEO URL.
3. (Reikalaujama ne UTF-8 charactersets) Nustatyti "Simbolių skaičius Prieš Vyniojimo Tekstas" į "0" - kitaip vBuletinTM gali nutraukti kai kurie simboliai daugiau nei 1 baitas (ty iš Japonijos).
4. (Reikalaujama ne UTF-8 charactersets) Išvalyti "Tukšumzīme Stripper" vertė - kitaip vBuletinTM galite sulaužyti kai Japonijos ženklai (šie požymiai yra japonų ženklai)

matau tik 1 ir tik 2
kur yra numeris 3 ir 4 vieta?

badawidollah
26-03-10, 17:29
kur yra darbuotojų?

tavenger5
26-03-10, 19:47
Tai skamba kaip kažkas yra sukonfigūruotas jūsų forumą ... Ar jūs naudojate vBSEO?

vBET
26-03-10, 22:08
Visi sudėčių šalia CharacterSet Admin CP-> Nustatymai-> Options-> - Rodyti visus nustatymus --. Kai kurie etapai yra pažymėtos (TIK UTF-8 charactersets) arba (ne UTF-8 charactersets) - tai reiškia, kad jums šį veiksmus pagal jūsų forumą CharacterSet (kaip patikrinti mano forume CharacterSet).

1. (Privaloma) "Meta Description" - net jei jūs naudojate kai mod, kuris keičia meta aprašymas temas, prašome nustatyti tam tikrą vertę čia - kitaip RSS gali būti suskirstyti.
2. (Privaloma) "Įgyvendinti Canonical URL" "Griežtas" - kitaip tame pačiame puslapyje bus priimtina mintis daug kas yra blogai SEO URL.
3. (Reikalaujama ne UTF-8 charactersets) Nustatyti "Simbolių skaičius Prieš Vyniojimo Tekstas" į "0" - kitaip vBuletinTM gali nutraukti kai kurie simboliai daugiau nei 1 baitas (ty iš Japonijos).
4. (Reikalaujama ne UTF-8 charactersets) Išvalyti "Tukšumzīme Stripper" vertė - kitaip vBuletinTM galite sulaužyti kai Japonijos ženklai (šie požymiai yra japonų ženklai)

matau tik 1 ir tik 2
kur yra numeris 3 ir 4 vieta?

Prašome tiesiog pasirinkti visos VB - tada galite rasti įdomus variantas Ctrl + f ir rašyti parametro pavadinimas:) Jei jūs vis dar turite klausimu prašome susisiekti su mumis:)

vBET
26-03-10, 22:09
Atsiprašome ...
aš komandiruotiems ne tame skyriuje, prieš

Aš naudoju VB 4.0.2
VBET 420

tačiau daugelio kalbų nepalaiko mano forumas.

Ką tiksliai reiškia neveikia? Ar turite darbo vertimų dabar ar negali padaryti vBET dirba ne visi? Kas atsitinka, kai jūs einate į išverstą puslapį?

badawidollah
26-03-10, 22:41
Jis gali versti įvairių kalbų
bet kai aš rašyti į kitas kalbas, ji cant versti

ačiū

badawidollah
26-03-10, 23:04
Nustatykite CharacterSet vertę mažosiomis <<<tai ne rasta
i am naudojant vBSEO

ir daugiau nerasta
kur įdėti, kad httaccess?
Aš naudoju vBSEO ir i dont know, kur įdėti savo. httaccess vbseo.php

aš nemačiau taisyklės

badawidollah
26-03-10, 23:29
# (Privaloma ne UTF-8 charactersets) Prieš Vyniojimo Tekstas "" 0 "Nustatyti" Simbolių skaičius - kitaip vBuletinTM galite sulaužyti kai kurie simboliai daugiau nei 1 baitas (ty iš Japonijos).
# (Ne UTF-8 charactersets) Atviras "Tukšumzīme Stripper" vertė - kitaip vBuletinTM gali nutraukti kai Japonijos ženklai (šie požymiai yra japonų ženklai)
# (Tik UTF-8 charactersets) CharacterSet vertės nustatymas mažosiomis vBETTM yra didžiosios ir mažosios raidės, CharacterSet. Taigi, jei jūs naudojate UTF-8 tada įsitikinkite, kad turite nustatyti "UTF-8" (kaip patikrinti mano forume CharacterSet)

i am naudojant VBulletin4.0.2
Manau, naudojant UTF-8 charactersets

ISO-8859-1 <<<<<<<<< tai radau

bet jos anglų
mano forumas naudojant Indonezija.

Kaip?

ir kur įdėti, kad httaccess kodą?
I dont pamatyti vbseo.php taisyklės

badawidollah
27-03-10, 00:16
Sveiki
čia

administratorius per

badawidollah
27-03-10, 01:49
mano forumas neveikia dabar
ačiū už jūsų pagalbą

badawidollah
27-03-10, 13:57
veikti dabar


Google kalbos aptikimą

gija uždaryta prašome

basketmen
06-10-10, 03:41
Nustatykite CharacterSet vertę mažosiomis <<<tai ne rasta
i am naudojant vBSEO



he me too, still cant find this part in admincp --> vBulletin galimybių iki dabar

gali kas nors pasakyti, kur ši dalis iš tiesų arba šiek tiek ekrano, tik ši dalis i cant rasti, aš naudoju vb 3,6 BTW:


(Tik UTF-8 charactersets) CharacterSet vertės nustatymas mažosiomis vBETTM yra didžiosios ir mažosios raidės, CharacterSet. Taigi, jei jūs naudojate UTF-8 tada įsitikinkite, kad turite nustatyti "UTF-8"

kamilkurczak
06-10-10, 08:19
1. Grįžti į Admin CP-> Kalbos ir frazės> - kalbos vadybininkas (language manager)
2. Pasirinkite Redaguoti Parametrai jūsų forumą kalbą ir patikrinkite vertė HTML Character Set

basketmen
06-10-10, 12:26
1. Grįžti į Admin CP-> Kalbos ir frazės> - kalbos vadybininkas (language manager)
2. Pasirinkite Redaguoti Parametrai jūsų forumą kalbą ir patikrinkite vertė HTML Character Set
Aš jau žinau, šia kryptimi

todėl šioje instrukcijoje reiškia aš tiesiog nepatinka tai, reikia padaryti, kad savo Parašė kaip šį UTF-8, UTF-8 arba šis pramoninis UTF-8 teise?

(Tik UTF-8 charactersets) CharacterSet vertės nustatymas mažosiomis vBETTM yra didžiosios ir mažosios raidės, CharacterSet. Taigi, jei jūs naudojate UTF-8 tada įsitikinkite, kad turite nustatyti "UTF-8"

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1