PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Svetainės lėtai po talpyklą kliringo



tavenger5
16-03-10, 19:41
Aš išgyveno ir įgyvendino visas galimas optimizavimas gudrybės galiu rasti. Tai apima nginx į Apache kaip proxy, vbOptimize su memcached ir reguliariai vBulletin optimizavimo procedūros.

Aš dirbu su dviem dviejų keturių branduolių procesorių serverių su 12 ir *** RAM, 15K SAS RAID diskų. Taigi, kitaip tariant, serveriai turi pakankamai galios, kad viską procesas.

Pagrindinę svetainę pradeda lėtai, po vBET cache išvalytas kas 15 dienų. (Duomenų bazės tampa šiek tiek daugiau nei 15 dienų laikotarpį po šio ***)> 500k puslapių per dieną yra paieškos sistemų.

Ar yra kas nors aš galiu padaryti įgnybti Apache į šias užklausas geriau? Tai yra mano dabartinis Apache nustatymus:
iš httpd-mpm.conf
# Prefork MPM

StartServers 20
MinSpareServers 20
MaxSpareServers 25
MaxClients 180
MaxRequestsPerChild 1000
Iš httpd-default.conf:

Timeout 150
KeepAlive Apie
MaxKeepAliveRequests 80
KeepAliveTimeout 3
UseCanonicalName Išjungtas

vBET
17-03-10, 01:23
Leiskite man atspėti - jūs turite vBSEO ir daug nuorodų pagrindinį puslapį - aš esu teisus? ;)

Triukas - jei jūs tikrai turi, tada nereikia naudoti paskutinio kliringo strategija. Žinau, kad jei jūs patikrinote kitas kliringo strategijas? Kiti neaišku visą talpyklą ir imtis daugiau išteklių, aišku, iš kitos pusės.

Kitas vBET 3.x spaudai gali padėti jums - tikrai didelis puslapiuose mes pridėsime naujos pažangios veiklos parametrus. Mes taip pat atrado, silpnoji nuorodos vertimas. Šiuo metu įgyvendinamas sprendimas vB draugiškas URL vBET4.x (nėra išleistas dar), ir mes pasistengsime jį priimti ir vBSEO. Jei pavyks, mes ji taip pat bus perkelti vBET 3.x problema, kad vBSEO prašo už nuorodas ir gamina dešimtys "Google" prašymus. kaip aš rašiau, kad mes jau įgyvendino sprendimą vB Frinedly URL - mes atidėtas vertimo. Problema su vBSEO, kad ji veikia ne BB, po vertimo atsitinka ir taip pat nėra pasakyti, ar reikia patikrinti faktinį vienas teisingumą URL
arba įdėti ją išėjimo.
Daug detalių - netrukus mes žinome vienas butelio kakliukas ", kuris vyksta tik tada, kai talpyklos nėra užpildyta, ir mes jau dirba šiuo klausimu.

Taigi šiuo metu aš galiu tik patarti jums žaisti su valymo strategijas bei kitas kliringo parametrai. Kitas strategijas:
- Jei kliringo vienos talpyklos lentelės yra ne nužudyti savo serverį, tada nustatyti didesnį "Talpykla kliringo timelap" - jūsų serverio tarp aikštės kvėpavimas
- Analise jūsų forumą eismo ir patikrinti, kai jis yra mažiau - pakeisti tarpuskaitos vykdymas šiuo metu
- Nustatyti mažesnės talpyklos TTL - mažesnių lenteles bus išvalyti, kad kliringo pati imsis mažiau išteklių. Kitos pusės - serverio turės paprašyti "Google", dažniau už vertimą.
- EKSPERIMENTINĖ: "Quick nustatyti vietos išbraukta optimizuoti lenteles" atidaryti / / vbenterprisetranslator_functions.php ir komentuoti yra 3 eilutes kodo "optimizuoti VIETOS stalo". Tai leis labai greitai išbraukta be indeksų atnaujinti. PASTABA: indeksai auga, todėl jums reikės rankiniu būdu vykdyti užklausą - ty tikrinti vieną kartą per savaitę. Jei jis bus dirbti jums bus įgyvendinti naują strategiją, kur indeksai bus reorganizuojama ne kiekvieną dieną.

tavenger5
17-03-10, 01:47
Taip vBSEO.

Aš naudojant įprastą išbraukta tuo momentu, neatrodo, kad pernelyg ilgai gauti dalykų išvalytas. Su greito vietos išbraukta indeksus liko taktiškumas, anuliuojami ir normalus išbraukta indeksus? Ar turintys senus indeksus jokios naudos, jei jie nėra optimizuotas?

Dalykų, tik atrodo sulėtėja, kai yra daug eismo svetainėje ir talpyklos yra atstatyta. Aš tikiu, kad tai yra, nes apache procesus yra ne uždaryti taip greitai, kaip jie paprastai (nes duomenys yra prašoma iš google).

Tai gera girdėti, kad kita versija bus pagerinti greičio vėl. Buvau tik todėl, kad ten buvo ne ką nors galėčiau padaryti truputį keisdami Apache.

vBET
17-03-10, 02:09
Jei jūs naudojate įprastą kliringo tada pamiršau apie mano patarimų. Maniau, kad Jūs naudojate paskutinę strategiją ir pašalinti visą talpyklą. Atsiprašome, bet nesusipratimas:) Tiesiog palikite jį, kaip ji yra.

Tokiu būdu aš galiu patarti nustatyti didesnės talpyklos TTL. Mažiau duomenų, bus pašalintas kiekvieną kartą, todėl mažiau duomenys bus susigrąžinti.
Kaip rašiau, mes jau radome viena silpnoji su vBSEO + tuščios talpyklos ir mes su juo dirbti:)

Ką Jūs taip pat galite padaryti, įsitikinkite, kad jūsų serveris nėra ūkio siunčiamus prašymus. Mes atradome, kad kai kurie serveriai elgiasi kaip tai, jei daug siunčiamus prašymus vyksta tame pačiame serveryje. Nes 100 prašymai gali užtrukti 1000 x daugiau laiko nei 1 prašymą (teoriškai turėtų būti 100 x daugiau laiko). Jis gali būti šiek tiek ugniasienę, serverio saugumo klausimas. Žinoma, tai gali būti, kad tokiu atveju "Google" kelia tam tikrų mažai "bausmė". Taigi, jei galite rasti ką nors šioje srityje - tai gali padėti. Jei ne, prašome palaukti patobulinimai:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1