PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Problema simbolių vertimo po atnaujinimo 4.9.2



Vetall
04-05-18, 18:26
Sveiki!

Po atnaujinimo 4.9.2 vertimas noro modernizuoti ukrainos kalba tapo toks:


\u0414\u0432\u0438\u0433\u0443\u043d\u0438

: Supainioti:

vBET
07-05-18, 07:36
Prašome atsiųsti daugiau informacijos apie šią problemą. Jis veikia senas vertimai, ar tik nauja? Kuris vertimo paslaugų teikėjų naudojate? Prašome pateikti nuorodą į savo puslapį, kur galime pamatyti.
Jūs galite stebėti mūsų serwer? Jei taip, kur?

Vetall
07-05-18, 07:42
1. Naudoju google maps Translation API with vBET
2. Pastebėjau tokią koduotę (\u0414\u0432) tik naujų vertimų.
3. Откатил vBET iki 4.9.1 - ten tokių problemų nėra.

vBET
07-05-18, 22:28
Ačiū už informaciją. Mes pasistengsime ją atgaminti į mūsų pusę ir išspręsti problemą. Jeigu mes turime problemų su klaida atgaminti aš atsiųsime jums kelis klausimus, I didn ' t get URL, puslapio, kur galiu pamatyti šį klausimą - tai būtų labai userfull, nes aš galėtų naudoti tikslios teksto turite klausimų).

vBET
08-05-18, 16:33
Aš tiesiog padarė keletą testų ir mūsų pusėje, jis atrodo GERAI. Aš taip pat palyginti kodą iš 4.9.2 ir 4.9.1 laidose ir nėra jokios kaitos vertimo kodas (mes pakeitėme konfigūracija - naujų kalbų porų; ir kai kurios smulkmenos produkto failą). Aš PM pabandyti atkurti jūsų pusėje.

UPDATE: aš matau problemą, dabar mūsų pusėje. Jis yra tik apie kai kuriuos tekstus, ne visas vertimo. Atrodo, tai tik apie temą. Mes rankena, tai ir siųsti jums informaciją :)

UPDATE 2: aš atlikau keletą testų ir atrodo, kad problema yra, kai ji yra išverstas forma, rusijos, ukrainos (ten yra ne problema su vertimu iš anglų kalbos). Tikriausiai vBET yra siunčiant duomenis negerai kodavimas, ir kad yra, kodėl rezultatai yra neteisinga. Aš patikrinau, ji taip pat 4.9.1 ir pačiu klausimu vyksta. Ar jūs tikri, kad jūsų pusės 4.9.1 tai yra GERAI? Tai yra svarbu, nes, turiu pripažinti, ar problema yra su mūsų kodekso pakeitimus, ar kažkas buvo pakeistas Yandex pusėje.

vBET
09-05-18, 09:21
Kitas atnaujinimas - pagal jūsų bandymai nėra nieko blogo su "Yandex" vertimai. Ieško skirtumų vBET 4.9.1 ir 4.9.2 tikriausiai problema yra su Apertium vertėjas, nes 4.9.2 mes pridėti naujų kalbų porą iš ru į uk. Jūs rašote, kad jūs naudojate tik "Yandex". Prašome patvirtinti, ar ši informacija yra teisinga. Mes negalime atkurti klausimas dėl Yandex vertėjas ir dabar mes bandome tai padaryti Apertium.

Atnaujinti: Appertium taip pat, atrodo, neturėtų būti problema. Galite, prašome susisiekti su mumis elektroniniu PM norėdami gauti daugiau informacijos?

Update 2: mes negalime atkurti problemą mūsų testavimo aplinką, bet ir čia jis pateikiamas kiekvieną kartą. Galbūt vB versija klausimais čia. Prašome susisiekti su mumis elektroniniu PM.

vBET
09-05-18, 11:40
Šiuo momentu mes atrado problemos priežastis. Kai Apertium naudojama, UTF-8 duomenų bazės koduotė, tada mes siųsti užklausą skirtingu formatu ir gavo tas \u atsakymų. Kai duomenų bazė yra skirtingų parametrų, tada nėra jokių problemų su ta. Mes atnaujinsime mūsų kodą dirbti, tai atitinkamai ir sprendimas bus paskelbtas čia.

vBET
09-05-18, 16:28
Atrodo, kad mes rasti sprendimą išduoti. Mes norime, kad jį išbandyti tinkamai pat ne UTF-8 duomenų bazę, kad būtų išvengta problemų su skirtingų koduočių. Sprendimas bus įtrauktas į kito leidimo. Iki tol galite likti su vBET4.9.1 arba naudoti vBET4.9.2 su Apertium neįgaliesiems, arba naudoti vBET4.9.2 su negalia Apertium tik ukrainos (reikia pakeisti konfigūracijos failus).

Prašome atkreipti dėmesį, kad jau skaldytų vertimai nebus suremontuotas automatiškai. Tas turi būti keičiama rankiniu būdu, naudojant rankinis vertimas parama, ar pašalinti iš duomenų bazėje.

vBET
10-05-18, 08:51
Bandymų metu mes atradome, kad ne UTF-8 duomenų bazių Apertium nereiškia, kad vertimas ne visi iš rusijos, ukrainos, tiesiog grąžina tekstą su keletą pakeitimų. Tai yra mūsų kaltė - mes siunčiame ten tekstas neteisingas formatas. Tai bus ištaisyta kuo greičiau.

vBET
22-05-18, 10:57
Mes jau turime sprendimą šiuo klausimu. Ji bus įtraukta į kitą išleidimo.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1