PDA

Žiūrėti pilną versiją: Kiek greičiau yra talpyklos įkelties laiką 3,0?



krisp
20-10-09, 01:16
Sakykime, laikas 2,0 talpyklą apkrovos indeksas lygus 100. Kaip ilgai talpyklos įkelties laikas 3.0? - Kaip indeksas = 80 ar taip?

vBET
20-10-09, 02:33
Deja, aš neturiu oficialūs rezultatai nuo Našumo testai, nes aš daugiausia dėmesio dabar vBET 3,0 pardavimui:)

Bet aš galiu pasakyti jums keletas priežasčių, kodėl ji yra greitesnis. Po tikrai stiprus tyrimo, jis atsiranda kad vBET 2,0 parduotuvėse kai kurių duomenų, kuris yra nebūtinas ir sukuria indeksas, kuris nėra naudojamas. 3,0 talpyklą pakeitimai pašalina tų nereikalingų dalykų. Štai kodėl vBET yra greitesnis talpyklos pildymo ir paraudimas metu. Tai bus dar greičiau (visose srityse - taip pat duomenų atrankos) 4,0, nes aš jau sprendimas omenyje, tiesiog daug reikalingų pakeitimų ir kad todėl ji turi laukti, kol šiek tiek dabar.

海派国际翻译
20-11-09, 14:40
O (∩ _ ∩) O ~ einančios per pamatyti

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1