PDA

Žiūrėti pilną versiją: Parama vBadvanced Centimetrų per sekundę



Hangman
21-12-09, 11:21
Sveiki, Būtų puiku, jei vBadvanced Centimetrų per sekundę bus remiami. Portalas yra ant index.php, aš Keisti kalbą aplink čia, tada aš žemės Forumas Pagrindinis puslapis (mano forum.php). Taigi aš gausiu portalo puslapį išversti. Ačiū ir linkėjimai, Hangman

vBET
22-12-09, 00:14
Sveiki,

mes planuojame remti populiariausių mados, kurios reikia specialios integracijos. Šiuo metu turime daug darbo, 3.3.0 versija. Po to mes su vBulletin 4.0 integraciją ir tada mes įdėti mūsų dėmesį kitomis modifikacijomis.

Vis dar esame pasiruošę visą laiką palaikyti mod autoriams, kurie norėtų patys pagaminti integracijos, atsakydamas jiems, kokį kodą reikia ir kur ji turėtų būti.

jaryx
12-01-10, 18:40
Kaip tu gali padaryti kad parsowany vbcmps.ps.To puslapių langtitle yra sriegis paminėti šioje temoje: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/pl/troubleshooting/194-mod-co%C5%9B-dzia%C5%82a-nie-richtik.html

vBET
13-01-10, 23:33
Aš džiaugiuosi, kad jūs norite ir toliau su savo it čia:), paprastai reikia rasti vietą, kur mod nustato vertes pavadinimai/fi Les, kuris tada rodo, ir tada pridėti šį kodo fragmentą (kartais jūs turite pakeisti jį dar-čia esame laimingi galėdami padėti jums, kaip kažkas turės kodas zanużony). Įvesti papildomą kodą tiesiogiai į kodekso paprasčiausias mados, nors nebūtinai yra geriausi.Mėginio kodą įkelti (jums reikia pakeisti atstovaujančių $title pavadinimo kintamojo pavadinimas):


if (strpos($title, '[/langtitle]')) {
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');
$title = vbet_parseTitle($title);
}


Kaip gali prireikti šiek tiek pakeisti kodą - tuo atveju, jeigu pavadinimas nukirpkite, bet aš galiu rodyti tik per matydamas, kas jūs esate zanużyć kodą.

jaryx
19-01-10, 06:50
Aš padariau: D kaip jums parašė mažai turėjo pakeisti kodą.Išraiškos $title reikėjo kreiptis $thread [pavadinimas] linijoje 253 į failą recentthreads (forumas šaknis/modules /) aš pridėjo šį kodą:



// Langtitle
if (strpos($thread['title'], '[/langtitle]')) {
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php');
$thread['title'] = vbet_parseTitle($thread['title']);
}



Tai beveik viskas. : cool: turiu šiek tiek problemų su tuo. : p jei Lenkijos mano forume "neseniai temose" apie parašyta rusų kalba, tereikia pakeisti kalbą į rusų, gavau tuščiu baltu puslapiu. (Kitų kalbų dirba gerai.)

vBET
19-01-10, 20:34
Aš viena nedidelė problema su tai. : pJeżeli mano anglų forumas "Neseniai temos", įsikūręs apie raštu, Rusijos, keisdami kalba dėl Rusijos pasirodo man tuščią baltą puslapį. (Kitomis kalbomis yra gerai).
(A), kuri pasirodo bet kokią informaciją, rąstai serverio? Podeślij prašome tiksli nuoroda į puslapį su "Neseniai temos", ir rašyti ką spustelėkite norėdami pamatyti šio baltą puslapį.

jaryx
19-01-10, 21:34
(A), kuri pasirodo bet kokią informaciją, rąstai serverio? Podeślij prašome tiksli nuoroda į puslapį su "Neseniai temos", ir rašyti ką spustelėkite norėdami pamatyti šio baltą puslapį.
Paaiškėjo, kad balta puslapis tik ant mano FireFox;) Slapukai...Bet aš turiu problemų. Pridėję kodą prieš pavadinimą nebebus rodomas man žodžiai [langtitle = Deja, kaip keisti kalbą, temas parašytas užsienio kalba nėra išversti ir vis dar anglų kalba. Tema parašytas rusų kalba: "возьмите в лигу" lenkų kalbos, rusų ir visi kiti vbcmps puslapis rodo kaip: "Paimkite lygoje"


http://fifa.pes.com.pl/

Išspręsti. Kol kvailas pripažinti, bet aš einu vB Optimise ir greičiausiai tik talpyklos atnaujinta, ir dėl šios problemos.Dėkojame už jūsų sprendimas. :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations