PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Per daug klaidų nuskaitant.



symbianist
15-12-09, 06:14
Mano "Google" žiniatinklio abonementą i pastebėjote šiame prarado nuskaitymo klaidų.
tai yra pavyzdys nuskaitymo klaida nuorodos.

hxxp: () () / / wwwww pvz., Lt / bg / tags.php tegus = proto

Kai spustelėkite, kad ji nukreipti mane į šį puslapį

hxxp: () () / / wwwww pavyzdžiui Lt / Žymos / vbet_lang = BG ir nukreipti = / tags.php?

šios klaidos


Puslapis nėra tinkamai nukreipiant

"Firefox" aptiko, kad serveris yra nukreipti prašymą šiuo adresu taip, kad niekada nebus užbaigti.

Prašome padėti man.

vBET
15-12-09, 23:28
Prašome PM man tikslią nuorodą. Šiuo metu aš net nežinau, jūs naudojate vBSEO ar ne.

symbianist
16-12-09, 06:55
Im naudojant vBSEO. man ir mano draugams ši klaida.
Jeigu jūs einate į hxxp () pavyzdys (.) neto / TL / tags.php nebus nukreipti jūsų
hxxp () pavyzdys (.) neto / TL / Žymos /

bet vietoj to, kad šį adresą su klaida
hxxp () pavyzdys (.) neto / Žymos /? vbet_lang = tl & nukreipti = / tags.php

symbianist
16-12-09, 07:02
tikrųjų Bro, tai tiesiog vyksta tags.php, bet PHP poilsio. jos darbo baudą.

symbianist
16-12-09, 07:06
yra skruzdžių perrašyti taisyklė, htacces galėtų tinkamai dirbti?

Kolbi
19-12-09, 14:00
Beje, aš turiu dvigubai meta-pavadinimą, ir tt daug, taip pat turėtų būti nustatytas. Jūs taip pat naudojate "Google Webmaster Tools? Tada prašome pažvelgti kartus nuskaitymo statusą.

vBET
20-12-09, 00:20
yra skruzdžių perrašyti taisyklė, htacces galėtų tinkamai dirbti?

htacces - ne. Bet mes fiksuotas ir bus išleistas į 3.3.0. Galite greitai nustatyti, tai - tiesiog pridėkite šią eilutę į vbenterprisetranslatoor_seo.php pirma, jei pareiškimas pabaigoje:


$_SERVER['QUERY_STRING'] = str_replace('vbet_lang='.$_GET['language'].'&redirected='.$_GET['redirected'], '', $_SERVER['QUERY_STRING']);

vBET
20-12-09, 00:21
Beje, aš turiu dvigubai meta-pavadinimą, ir tt daug, taip pat turėtų būti nustatytas. Jūs taip pat naudojate "Google Webmaster Tools? Tada prašome pažvelgti kartus nuskaitymo statusą.

Prašome atidaryti naują temą, tai ir taip pat teikti Pavyzdžiui URL

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1