PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta vbet + vbblog



fatal
11-12-09, 05:51
Sveiki,

Tiesiog noriu pasakyti, tai yra nuostabi pridėti ir tikimės, kad versijos į priekį, vb4!

Viskas veikia puikiai, tik vienas klausimas ... ir keista ..

Taigi, šiame pavyzdyje viskas vyksta net paspaudę ant vėliavos, ir aš esu ne naudojant vBSEO. Nuoroda tipas REQUEST_URI. URL sekimo = ne.

kai kas nors sukuria per vb Dienoraštis dienoraštyje .... gerai, bet jei aš ar vartotojas ištrina / minkštos ištrina įrašą. Gaunu nukreipti į: domain.com / blog.php? U = 2 & kalba = yi

Taigi viskas baigiasi tada jidiš ... Aš nesu įsitikinęs, kodėl & language = Yi yra daigstytas dėl panašaus, kad pabaigoje ... jei i išjungti "Yi" jis tiesiog susitvarko kitą.

Any help būtų dėkingi.

Cheers!

vBET
11-12-09, 23:27
Gerai - aš pereiti į klaidų ataskaitas. Prašome PM man detales su forumo URL.

Michael
06-01-10, 23:42
Tai tiksli dienoraštį problema mūsų moderatorius!

vBET
22-01-10, 01:54
Mes negali atkurti problema. Bet ten buvo pokyčių peradresavimą vBET 3.3.0 - Ar ši problema vis dar egzistuoja, 3.3.0?

vBET
03-05-10, 21:29
Nr info apie esamas klaidas, nauja versija. Prielaida, kad ji bus išspręsta. Atkreipkite dėmesį, jei ne - mes atnaujinti šį klausimą.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1