PDA

Žiūrėti pilną versiją: priimta Nepaisyti žodžių, pavadinimų siūlai



norku
18-06-11, 11:34
Sveiki,

Man tai labai reikia, nes mano forumas prigimtis yra tokia, kad mano narių (neatsižvelgiant į jų forumą kalbos nustatymas) naudoja vokiečių tam tikrų terminų. Pavyzdžiui, ne vienas rašo "cisterna". Jie visi parašyti "Panzer", todėl man reikia, kad žodis (plius šimtai kitų) būti atleistas nuo vertimo. Jei kas nors rašo, aš mačiau vakar Panzer "Man reikia, kad žodis tankų būti ignoruojami vertimo.

Žinau, kad buvote atsižvelgiant į tai, bet niekas, atrodo, reikia kitą. Na aš, nes vienas:)

Redaguoti: Aš naudoju Vbet 4.4.0

vBET
27-07-11, 17:23
Gerai priimami. Mes jau ignoruoja funkcionalumą, bet kaip dabar tik už turinį. Dar turime ignoruoti pavadinimuose, todėl mes ją įgyvendinti:)

Marcin Kalak
27-02-13, 15:21
Atsiprašome už pavėluotą atsakymą. Ši funkcija buvo įtraukta į 4.5.2 išleidimo.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1