PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta "Google" mano, kad naujos URL kitoje svetainėje



norku
23-03-11, 08:27
Sveiki,

Gavau šiandien iš Google:

Nieodwiedzone
Atliekant bandymą ėminio URL iš jūsų Sitemap, mes nustatėme, kad kai kurios URL nukreipti į kitas vietas. Mes rekomenduojame, kad jūsų Sitemap yra URL, kurie nurodo į galutinę paskirties vietą (nukreipti tikslinės), o ne nukreipiant į kitą URL

"Google" pateikė tokį kaip pavyzdžiui:
HTTP Error: 301. http://www.xxx.com/forum/ru/f64/xxxx-804/

Ką man reikia daryti?

kamilkurczak
23-03-11, 09:15
tai nieko blogo, kodėl?
Nuorodos struktūra turėtų būti išversti.
Tai yra gerai - tai, kaip ji turėtų dirbti. Kodėl? Efektyvumą.
52 kartus šiuo metu kartos daugiau nuorodų temas gali sunaudoti daug laiko dideliems forumuose. Vertimas visi tuo pačiu metu galėtų tai tikrai, tikrai laiko ir generuoti daug užklausų į duomenų bazę.

Ir tai yra gera "Google" - kaip matote, jūs turite 301 nukreipti į puslapį su išversti url (HTTP klaida: 301).

"Google" norėtų, kad nuorodos buvo išversta, tačiau jis nesivargina juos visus.

Daugiau čia: vBET Integracija su kitų įskiepių - vBulletin Įmonių Vertėjas (vBET) (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-integration-other-plugins/)

Šis pranešimas yra iš google jūsų informaciją. Jie mano, kad jūs tikriausiai blogas nuorodos Sitemap, Jie mano, kad nėra gerai jums, ir jūs nežinote nieko apie tai,
bet jūs žinote, - tai nuorodos nukreipti (301) geros formos ir tai yra gera, google ir labai gerai savo svetainę (veiklos).

vBET nepalaiko vertimo URL struktūra.

Be to, galite integruoti vBET su struktūra, Jūs turėsite sitemap tik nuorodos originalių temas. "Google" skenuoti nuorodos išverstos (bet ji užtruks ilgiau) ir jums bus išverstas URL

norku
23-03-11, 09:47
Sveiki,

Aš nesu skundžiasi:) Mano pranešimas turi daugiau daryti su man trūksta žinių, nei kas nors kitas. Mano forumas veikia puikiai (ačiū Jums) ir, jei, kaip tu sakai, pranešimą iš "Google" yra mano informacija, o ne įspėjimas, tai cool.

kamilkurczak
23-03-11, 10:32
jei turite daugiau klausimų. Aš tau padėsiu:)

norku
23-03-11, 13:00
Dėka Kamil:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations