PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Ignoruojamas žodžių nėra filtruojami forumo antraštes



Schmike
05-02-11, 13:51
misc nustatyti ignoruojami žodžiai nėra filtruojamas forumo antraštės ir pagrindinis forumas sąrašas. santrumpa "pfk" išverstas į kai kinų saldainiai, po to, kai aš pridūrė jis mano ignoruojamas sąrašas.

Youngster
05-02-11, 19:16
ataskaitų dėka, mes ją patikrinti greičiau ir sugrąžinti pakartoti kuo greičiau.

Schmike
06-02-11, 08:53
tai mums reikia filtruoti mūsų domeno vardą? kai aš tai padaryti, aš galiu gauti [notranslate] embedded in my url.

Youngster
07-02-11, 14:51
Sveiki,
Schmike suteikti mums daugiau informacijos, url į Jūsų svetainę, šaltinis ir mes ieškoti.

w žodžius mes naudojame tik pranešimų ir post pavadinimų

jei norite ką nors daryti su notranslate HTML, turite naudoti discribted funkcijų

Schmike
07-02-11, 16:24
stalo įtakos forume.

Aš pridėjau redaguoti mano forumas pavadinimai.

tikriausiai gali apimti, kai veikia nuskaityti atnaujinti ignoruoti tekstą.

Youngster
08-02-11, 11:14
Taip, kad nustatytos problemos ar ne?

Schmike
08-02-11, 11:23
Taip. Tai fiksuota.

Youngster
08-02-11, 13:37
ačiū už patvirtinantį.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1