PDA

Žiūrėti pilną versiją: Išspręsta Pranešimų nėra išverstas.



Taurus
27-09-10, 02:48
Net tada, kai nariai turi savo įsipareigojimų neįvykdymo kalbomis, ji negauna išverstas į pranešimų. Nieko, tik originalus užsienio kalba.
Kai aš wrap kalba žymes aplink tekstą rankiniu būdu, ji veikia.

Kas negerai?

Ačiū

vBET
27-09-10, 07:22
Kokios strategijos jūs naudojate nustatyti pranešimų kalbą? Prašome grįžti į vBET "Google" parinktis ir ją patikrinti.

Taurus
27-09-10, 07:38
Aš tiesiog suprato, kad tai yra suderinamumo klausimas. Atrodo, kad ši nauja versija 2010/03/01] MARCO1 Slėpti viską sąrašas Vartotojų grupės leidimą - Þinutës Manager - vBulletin.org Forumas (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=228228) mod dėl vBET poveikis. Kai aš jį išjungti, vBET vėl veikia puikiai. Ar žinote ką nors pataisyti tai gal?

Ačiū!

REDAGUOTI Ką jums reiškia? Ar turite omenyje "Google" kalbos aptikimą "??
Kad yra nustatytas kaip "Visada pasitikėti vartotojo"

vBET
27-09-10, 07:58
Jei turite visada pasitikėti vartotojo, tada jis turėtų būti opaqued pagal vartotojo numatytosios kalbos nustatymą.

Didelis, kad jums rasti priežasties. Tai kai kurie integracijos klausimas. Mes nežinome, ką tiksliai yra atsakinga už tai. vBET tampa nepermatomas naudojant kablys newpost_process - patikrinkite, daro, naudoja ją per MARCO1 įskiepiai. Jei taip - prašome bandyti keisti vykdymo tvarka, todėl ji vykdo prieš / po vBET - tiesiog padaryti jį priešais realia. Tai galėtų būti pakankamai - jei ne mes ieškoti kitų sprendimų.

Taurus
27-09-10, 08:02
MARCO1 nenaudoja šį įskiepiai.

vBET
27-09-10, 08:16
Gerai, kad. Prašome PM prieigos duomenys Admin CP ir FTP. Aš tai patikrinti vietoje ir ieškoti sprendimas. Jūs taip pat galite susisiekti su autoriumi kitų mod, patarimų, jei nenorite siųsti informaciją. Autorius mod visada geriausiai žino, kaip ji veikia.

Taip pat patikrinkite dar kartą įsitikinkite, ar tikrai mod įtaką vBET opaquing procesą.

Taurus
27-09-10, 08:27
Dėka Michalas. Aš esu iš MARCO1 "produktas dabar yra išjungti. Jis taip pat nedaro, ką noriu daryti. Taigi, jei aš galiu gauti jį tinkamai dirbti, aš tada, kad jis vėl, ir mes galime jį toliau. Ačiū!

vBET
27-09-10, 14:21
Kaip suprantu šiuo metu jums nereikia daugiau paramos šiuo klausimu ir jis gali būti uždarytas. Jei ne - pateikite daugiau info:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1