PDA

Žiūrėti pilną versiją: Pakeisti vieną vėliavą?



45Wheelgun
26-09-10, 00:06
Aš tiesiog atnaujintas į naujausią versiją. Ankstesnių versijų, norėčiau tiesiog pakeisti en.gif su Amerikos vėliava. Su naujausia versija, nors aš pakeisti en.gif, ji vis dar rodo Didžiosios Britanijos vėliava.

Ar yra būdas man gauti Amerikos vėliava parodyti anglų kalba?

vBET
27-09-10, 07:20
Atkreipkite dėmesį, kad paskutinio vBET versija naudoja 1 nuotrauka už visų šalių vėliavomis (dėl neefektyvumo). Taigi, jūs turite pakeisti šio straipsnio 1 vaizdas (/ images / vbet / Vėliavos / allflags.gif). Mes čia Sprite CSS. Jūs galite rankiniu būdu pakeisti failą, arba tiesiog generuoti naudojant keletą interneto CSS Sprite generatorius (mes naudojame failą vbet.css nustatyti vaizdų stilių). Štai kodėl mes taip pat inclue vieną vėliavos vaizdai - todėl jūs galėtų padaryti generuoti allflags.gif dar kartą su pakeitimais:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations