חשוב: הדף זה היא באמצעות עוגיות (cookies). שימוש באתר זה מבלי לכבות את קבצי ה-cookie בדפדפן, משמעותה שאתה מסכים עבור השימוש בו.
קנה עכשיו! תכונות הורדות

להרוויח איתנו!

אם אתה רוצה להתחיל להרוויח כסף עם vBET להצטרף תוכנית שותפים.
דף 2 של 3 Firstראשון 123 אחרוןLast
תוצאות 11 עד 20 של 29

אשכול: שודרג לגירסה העדכנית ביותר 4101bf היום עבור לאנג קישור rel = "חלופי" הרפנג

חבר בכיר
    תאריך
    יוני 2010

אני משתמש בדרקון, הלכתי על אף אנגלית וזה נראה בסדר. . תן לי להמשיך לחפש

חבר בכיר
    תאריך
    יוני 2010

בסדר, אז באנגלית הכל נראה נכון, שינוי לאנג שלה מראה את החוט החוצה? שלוחה. לא VBET לשנות את שם הכתובות עבור דפים מתורגמים? באנגלית או החוצה כל הקישורים הם. html כתיבה מחדש?

רק כאשר הדף מתורגם, כתובת ה-url לקבל לא נכתבו מחדש

מיכאל Podbielski (vBET סגל) vBET's Avatar
    תאריך
    אוקטובר 2009

שוב באנגלית זה לא נכון, כי אתה מנותב מחדש כדי ל showthread.php עמוד. ואתה לא צריך כתובת URL בדפדפן שלך צריך להיות זהה בעמוד הקדמי-SEO ידידותי.
    לדוגמה, עבור לדף:
    Code:
    https://www.allfreechips.com/phpBB2/new-members-forum/10209-new-members-please-read-before-posting-new-post.html
    תועבר אל:
    Code:
    https://www.allfreechips.com/phpBB2/showthread.php?t=10209&page=10&p=75367#post75367
    . זה לא אמור לקרות

מה קורה עם כתובות url על דפים מתורגמים יכול להיות קשור לבעיה זו, כך יש לפתור את הראשון.
    ברור vBulletin לא מכיר את כתובת האתר המתאים ולהפוך מחדש ל-SEO לא ידידותי אחד.
    כפי שכתבתי אתה יכול בקלות לבדוק הוא קשור vBET או לא-לראות את ההודעה הקודמת.

חבר בכיר
    תאריך
    יוני 2010

אני לא יכול ליצור מחדש את מקטע ההודעה החדשה בהליך המשנה. אם אני לוחץ על כתובת האתר שלך הוא מחדש מפנה, אבל כל לחיצה על הפורום מראה רגיל seo האתר של. חשבתי שאני בסדר עם VB אבל איפה אתה מקבל את הקישור לכתוב חדש עבור פתיל?

תאריך
    אוקטובר 2009

תוכלו למצוא "חדש לפרסם" קישורים בדף הראשי של הפורום:
    Code:
    https://www.allfreechips.com/phpBB2/
    אנא בדוק האם vBET קשורה ל"חדש לפרסם" בעיה על ידי השבתת אותו לרגע. . אם לא תמצא פתרון . אם כן, נעזור לך

. אני רואה גם בעיה אחרת כפי שאני רואה עכשיו לא "חדש לכתוב קישורים" קישורים SEO שלך עובד בסדר, אבל אתה לא יכול ללכת לדף מתורגם-יש לך ניתוב מחדש בחזרה לדף האנגלית. דבר זה מתרחש רק בקישורי הליך משנה (פורומים משניים הם OK).
    נא ודא שקובץ ה-. htaccess שלך הוא בסדר. כמו כן, ודא כי אתה משתמש נתמך על-ידי הקישורים vBET SEO. שים לב כי vBET דורש שילוב עם vBSEO אם אתה משתמש בו (המתואר ב-readme. html).
    אם תאשר שהתצורה שלך בסדר והנושא עדיין יתרחש, נעזור לך לפתור אותה בשרת. , עדיין קודם. אנא השלך את ההוראות שלנו שירות התקנה/קביעת תצורה משולם אחד, אנחנו נעזור לך בחינם אם זה קצת באג vBET. אז קודם כל אנחנו צריכים לוודא כי התצורה שלך היא בסדר ו"הודעה חדשה" נושא קשור vBET. כל עוד SEO לא עובד בסדר בלי vBET אנחנו לא יכולים לצפות מהם לעבוד בסדר עם vBET.
    נערך לאחרונה על ידי vBET; 15-03-19 ב 15:13.

חבר בכיר
    תאריך
    יוני 2010

היה לי הצוות שלך לשנות את htaccess לפני זמן רב עבור הפורום ואת דפי פורום שאינם, אני גם הלך עם הדרקון בבית SEo במקום vbseo. אני יודע שאני לא יכול למחוק את הפונקציות VBSE עדיין ללא שגיאה למרות התוסף מוסר vbulletin.

חבר בכיר
    תאריך
    יוני 2010

הנה htaccess ספריית הפורום הקשורים.

Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/phpBB2/ [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/phpBB2/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|dbseo_sitemap/|cron)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|dbseo_sitemap)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ dbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule ^(.+)$ dbseo.php [L,QSA]

חבר בכיר
    תאריך
    יוני 2010

בספריית השורש יש לי הרבה שורות cpanel שנוספו comodo עם vbet נוסף גם עבור מחוץ לדפי הפורום, אבל זה לא צריך להשפיע הליך משנה newthread.

חבר בכיר
    תאריך
    יוני 2010

אני גם עברתי דרך כל הדרקון Byr = te הגדרות ו vbet ולא אזכור של פתיל חדש. אני אשלם תשלום כדי שזה יראה קרוב יותר אם יש צורך לתקן.

תאריך
    אוקטובר 2009

הדרקון בתים SEO אינו נתמך על ידי vBET-זו הסיבה שיש לך בעיות. אנחנו לא מתכוונים לתמוך מנועי SEO חיצוניים, משום vBulletin יש מנוע SEO מקורי מאז 4.0. אנו תומכים אינטגרציה עם vBSEO כתאימות לאחור עבור פורומים לפני 4.0 או אשר אינם רוצים לשנות SEO מנועי. פורומים אשר רוצים להסיר vBSEO יש מנוע SEO חינם כלולים vBulletin מאז 4.0.

דף 2 של 3 Firstראשון 123 אחרוןLast

תגיות עבור נושא זה

הרשאות

• אתה אולי לא לפרסם נושאים חדשים
  • אתה אולי לא לפרסם תגובות
  • אתה אולי לא לצרף קבצים
  • אתה אולי לא לערוך את ההודעות שלך
  •