חשוב: הדף זה היא באמצעות עוגיות (cookies). שימוש באתר זה מבלי לכבות את קבצי ה-cookie בדפדפן, משמעותה שאתה מסכים עבור השימוש בו.
קנה עכשיו! תכונות הורדות

להרוויח איתנו!

אם אתה רוצה להתחיל להרוויח כסף עם vBET להצטרף תוכנית שותפים.
דף 1 של 2 12 אחרוןLast
תוצאות 1 עד 10 של 18

אשכול: קישורי פורום = כישלון

חבר בכיר
    תאריך
    נובמבר 2009

Default קישורי פורום = כישלון

יש לי כמה פורומים המשמשים קישורים: למשל, אחד הקישורים פורומים שלי pentaxforums.com / lensreviews /.

כאשר תורגם לשפה זרה, על הקישור הוא שיכתב את השפה ב-URL, כלומר pentaxforums.com / sv / lensreviews /, אשר ללא ספק חוזר כישלון. האם יש לתקן את זה? אני מעדיף להימנע תוואי 301 htaccess.

מיכאל Podbielski (vBET סגל) vBET's Avatar
    תאריך
    אוקטובר 2009

בבקשה תהיו רגועים. אנחנו יודעים היטב את המצב הזה - אתה רק צריך להגדיר vBET כראוי

בבקשה להגדיר אפשרויות vBET מדריך בפורום שלך לוודא שיש לך מתאים. הכללים htaccess (מדריך יש להוסיף כמתואר במדריך).

חבר בכיר
    תאריך
    נובמבר 2009

אני לא בטוח למה אתה מתכוון. הכל AFAIK מוגדר כהלכה לכל במדריך.

תאריך
    אוקטובר 2009

עבור Admin CP - > vBET - > ראשי ולהגדיר "פורום הספרייה"

חבר בכיר
    תאריך
    נובמבר 2009

זה כבר מוגדר. אני לא חושב שאתה מבין את הבעיה שלי.

זה רק חל על הפורומים שפועלים כקישורים. אם קישורים בפורום בתיקיה באתר שלי הנמצאים מחוץ הספריה בפורום, /lang/ עדיין נוסף בין, ובעקבותיה שגיאה 404. ברור באזור זה של האתר שאי אפשר לתרגם באמצעות vBET.

תאריך
    אוקטובר 2009

בסדר - סליחה על הבלבול. אני באמת לא מבין את הבעיה.

כפי שאני רואה את דפי הפורום מתורגמים היטב.

עכשיו האזור שמחוץ מדריך בפורום. כפי שאתה יכול לראות בפורום זה vBET תומך בתרגום של האזור שמחוץ מדריך בפורום - כמובן דפים אלה חייבים להיות שנוצר על ידי קהילות. אז אם אזורים מחוץ במדריך שלך בפורום נוצרות גם באמצעות vBulletin אתה יכול לתרגם את זה.

מה שדרוש:
    1. הפרד. Htaccess הקובץ בספרייה שבה הם דפים לתרגם (תוכלו למצוא כללים המתאימים בספרייה לא-upload-)
    2. כל כתובת האתר של בדפים מתורגם מחוץ מדריך בפורום חייב להיות מוחלט (החל http), אחרת אתה יכול לקבל בעיות עם מעקב תרגום.
    3. אם דפים אלה נמצאים בספריית משנה כמה אחרים (לא שורש תחום) ואז יהיה לך להגדיר "שמור מדריכים" ב-AdminCP> vBET-> ראשי

במקרה של שאלות כלשהן בעתיד - פשוט לשאול

חבר בכיר
    תאריך
    נובמבר 2009

אוקי, תודה! אני אנסה את זה, אבל יש לי עוד שאלה אחת.

האם ניתן לבטל רק תרגום באזורים אלו יש את נקודת הקישור כראוי כתובת האתר? יש לי הרגשה כי הסעיף האמור לא יתרגם כפי שהוא לא תוסף vBulletin (רק שאילתות DB בנפרד).

חבר בכיר
    תאריך
    דצמבר 2009

moman - יש לי addon מותאם אישית מתורגם בסדר. הוספתי את זה "שמור מדריכים"

חבר בכיר
    תאריך
    נובמבר 2009

אני אנסה את זה עם קובץ htaccess, אבל חמישה דולרים אומר שזה לא יעבוד. הסעיף המדובר לא בהכרח צריך תרגום בכלל, כפי שהוא טכני מאוד, אז אני פשוט רוצה לעקוף באג ב vBET המתרגמת קישורים חיצוניים שאינם בהכרח חלק vB.

חבר בכיר
    תאריך
    נובמבר 2009

הגשתי את הכללים htaccess כאמור readme.

Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]

RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true

RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]
    בעוד הדף לא נמצא - PentaxForums.com לא החזיר 404, העמוד לא תורגם (ברור, שכן אין שום vbet init שם), ו, יתר על כן, כל הקישורים מהעמוד הזה חזר על 404 כמו vBSEO CRR הפסיקה לעבוד.

לכן, בואו לקחת את פתרון פשוט להציל את עצמנו כאב ראש:

איך אני מונע הקישורים בפורום מ תרגום?

נכון לעכשיו, Pentax עדשה סקירה מאגר מפרט - האינדקס הראשי (קישור) הוא שיכתב את http://www.pentaxforums.com/forums/pl/lensreviews/ (404).

אני רוצה הקישור יישאר ללא שינוי.

דף 1 של 2 12 אחרוןLast

תגיות עבור נושא זה

הרשאות

• אתה אולי לא לפרסם נושאים חדשים
  • אתה אולי לא לפרסם תגובות
  • אתה אולי לא לצרף קבצים
  • אתה אולי לא לערוך את ההודעות שלך
  •