חשוב: הדף זה היא באמצעות עוגיות (cookies). שימוש באתר זה מבלי לכבות את קבצי ה-cookie בדפדפן, משמעותה שאתה מסכים עבור השימוש בו.
קנה עכשיו! תכונות הורדות

להרוויח איתנו!

אם אתה רוצה להתחיל להרוויח כסף עם vBET להצטרף תוכנית שותפים.
דף 1 של 2 12 אחרוןLast
תוצאות 1 עד 10 של 13

אשכול: בעיות עם עיצוב העמוד מנויים בלבד

חבר בכיר
    תאריך
    פבואר 2010

Default בעיות עם עיצוב העמוד מנויים בלבד

האתר שלי הוא 100% מתורגם לאורחים אבל כאשר חברי ההתחברות בדפי דורשים תרגום "תוספת" בגלל הטקסט יותר בדפים.

זוהי תופעה רגילה למדי, למעט כאשר אתה מציג דף כחבר אתה צריך זמן לרענן (F5) 2-3 הדף לפני הכל מציג הנכון.

הוספתי כמה תמונות להסביר.

http://www.computer-juice.com/vbeterror.gif
    נערך לאחרונה על ידי Snake; 12-09-11 ב 19:58.

בדימוס;)
    תאריך
    אוגוסט 2011

היי
    בעיה כנראה ב api תרגום, כי הטקסט המתורגם פעם מאוחסן בזיכרון המטמון כך ניתן להשתמש בו כראוי, אבל התרגום "תוספת" צריך להתחבר עם google / microsoft api.
    האם השימוש ב-Google או Microsoft api תרגום?
    אם מיקרוסופט, ודא id Microsoft api שלך נכונה, אם google אנא קרא הודעה זו: http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post1729
    כמו כן, ייתכן שהבעיה בשרת שלך, בבקשה לברר, אם יש חסם חיבור פלט

חבר בכיר
    תאריך
    פבואר 2010

אני מסכים, נראה api הוא עצר אותו לקחת 2-3 הולך לקבל תרגום מלא.

Im באמצעות google api, חולה קרא את השאלות הנפוצות ולדווח בחזרה, תודה.

חבר בכיר
    תאריך
    פבואר 2010

אוקי אז אני לא חסום על ידי גוגל, זה פשוט נראה שהם מגבילים את כמות querys בבת אחת.

כיצד אוכל לתקן את זה?

בדימוס;)
    תאריך
    אוגוסט 2011

אם אתה לא נחסם על ידי גוגל חיבור הפלט שלך אינם חסומים וגם אין שום בעיה בניתוב מחדש. אולי אתה יכול לנסות להשתמש ב-API של מיקרוסופט, ואז תראה אם יש improvments כלשהו.
    גם להיות מודעים לכך, בקרוב, תצטרך לשלם עבור השימוש ב-Google API.

מיכאל Podbielski (vBET סגל) vBET's Avatar
    תאריך
    אוקטובר 2009

Quote פורסם במקור על ידי Snake View Post
    אוקי אז אני לא חסום על ידי גוגל, זה פשוט נראה שהם מגבילים את כמות querys בבת אחת.

כיצד אוכל לתקן את זה?
    כמו ראדק כתב אתה יכול להשתמש ב-API של מיקרוסופט. שים לב כי גוגל היא לשים מגבלות על תרגום API v1 להכין משתמשים לסגירת בדצמבר. אז אתה יכול גם לעבור שילם על (אני יודע שאתה לא רוצה ממוצב אחר שלך).

יש גם פיתרון אחר! גילינו לפני כמה זמן שאם בקשות תרגום יותר מדי הולכים Google לעתים קרובות מדי, אז גוגל עושה עונשים זמן. כפי שאנו רואים כעת הוא גם עונש שלילת שירות, אבל ... יש לנו פרמטר מיוחד בשביל זה! בבקשה ללכת Admin CP -> vBET - ספק תרגום > ולהגדיר עיכוב בין תרגומים. זה יוסיף זמן העיכוב מוגדר בין בקשות תרגום, ולכן אם הסיבה היא פניות רבות מדי פרק זמן קצר, אז זה ייפתר. שים לב כי גם עם קבוצה זו לעכב אתה יכול לקבל תרגומים שלך מהר! בדיוק כפי שכתבתי גוגל יכול לתת עונשים זמן, ולכן מחכה קצת בצד השרת יכול להפוך כל תרגום מהיר

גם אם זה נראה כי גוגל אורך מרבי מוגבל של אחד שאילתה או מגזרים המרבי בשאילתה אחת, אז זה מספיק כדי להגדיר ערכים נמוכים יותר עבור קבועים בכיתה vBET_Translator_Google (ראה קובץ / כולל / vbenterrpsietranslator_class_translator.php)

בבקשה תגיד אתה צריך עזרה נוספת בתחום זה או הבעיה נפתרה.
    נערך לאחרונה על ידי vBET; 16-09-11 ב 21:27.

חבר בכיר
    תאריך
    פבואר 2010

אתה קורא את ההודעות האחרות שלי לא בסדר אני רוצה להשתמש בתשלום.

אז איך אני עושה את זה? נא להגיב חוט השני שלי כמו שצריך!

תאריך
    אוקטובר 2009

סליחה. עשיתי טעות (בדקתי רק את הדיון http://www.vbenterprisetranslator.co. html#post9965 - זה היה המשתמש צורה אחרת - גם שם המשתמש מתחיל S ). אין צורך לצעוק - אני אלך את כל הנושאים אשר עדיין מחכים לתגובה. אתה יכול לתת לי את כתובת האתר המדויקת כאן אם אתה רוצה אני בודקת אחד אחד שנכתבו 2-3 הימים האחרונים - המחשב הנייד שלי היה התרסק ראדק היה דואג על הפורום.

אם אתה רוצה להשתמש ב-Google API תרגום V2 - פשוט להתקין את המהדורה החדשה של vBET4.x, ללכת Admin CP - > vBET - > ספקי תרגום ולהגדיר אפשרויות כראוי. תוכלו למצוא שם תיאור שלם עם קישורים מתאימים איך להגיע Google API מפתח, וכן הלאה.

vBET 3.x יתמוך בו בקרוב (סביר להניח שזה כבר היה קורה אם לא המחשב הנייד שלי לקרוס). קבענו שחרור לחודש זה. יש לנו עיכוב קטן בגלל בעיית חומרה, אבל עדיין מהדורת vBET3.x חדשה צריכה להיות זמינה בסוף החודש הזה

בבקשה תגיד אתה צריך עזרה נוספת עם הנושא המתואר באשכול זה

PS. זכרו רק כי מדובר 3.x תת הפורום. אנו נספק תמיכה Google תרגום v2 בקרוב vBET3.x - זה על הבמה בדיקות עכשיו. השינויים קוד נעשים כבר.
    נערך לאחרונה על ידי vBET; 16-09-11 ב 21:42.

חבר בכיר
    תאריך
    פבואר 2010

אני יודע שזה הפורום vb3, im ריצה vb3 זה למה אני שולח כאן

כאשר vb3 יתמוך apiv2?

תאריך
    אוקטובר 2009

http://www.vbenterprisetranslator.co...html # post10086

הייתי העריכה להודעה האחרונה שלי בעת שליחת התגובה שלך - אז בבקשה לבדוק שם על הקישור. סליחה על ההפרעה - אני מתגעגע כי הוא פורום תת 3.x בראשית - אשמתי: P

דף 1 של 2 12 אחרוןLast

תגיות עבור נושא זה

הרשאות

• אתה אולי לא לפרסם נושאים חדשים
  • אתה אולי לא לפרסם תגובות
  • אתה אולי לא לצרף קבצים
  • אתה אולי לא לערוך את ההודעות שלך
  •