חשוב: הדף זה היא באמצעות עוגיות (cookies). שימוש באתר זה מבלי לכבות את קבצי ה-cookie בדפדפן, משמעותה שאתה מסכים עבור השימוש בו.
קנה עכשיו! תכונות הורדות

להרוויח איתנו!

אם אתה רוצה להתחיל להרוויח כסף עם vBET להצטרף תוכנית שותפים.
דף 2 של 2 Firstראשון 12
תוצאות 11 עד 16 של 16

אשכול: 404 ב גרסה 3.4.1

בדימוס;)
    תאריך
    אוגוסט 2011

לשלוח הודעה אישית

מיכאל Podbielski (vBET סגל) vBET's Avatar
    תאריך
    אוקטובר 2009

אני רק לקרוא את כל העניין ולתת לך תמיכה כמה דקות.

שלו נפתרה

תאריך
    אוקטובר 2009

מצטער אבל אני לא מסוגל לקבוע מהי הבעיה. הנה כמה דברים נכתבו על חוט זה בבלגן כבר ... נא לפתוח אשכול חדש בנושא זה קיימים עדיין והודעות להעתיק מכאן (רק להעתיק, להדביק). סליחה על ההפרעה - ראדק לא ידעתי מדיניות הניהול שלנו - נושא אחד לכל חוט אחד, כך הוא באשמתנו, אבל עדיין אנחנו צריכים לנקות את זה אחרת זה יהיה לקבל הגרוע ביותר. עכשיו יש לי רושם כמו כל הודעה היא על משהו אחר (404, vbadvanced, באותיות יווניות ב-URL, באג vBSEO) ואני לא יכול לקבוע את מעמדם של כל דבר ועניין. באמת - אני לא יודע מה אתה צריך לעזור עכשיו ...

זה חוט בכותרת יש שגיאה 404 כפי שאני מבין אותה נפתרת. אם עדיין יש לך בעיה 404 בבקשה לכתוב כאן אם הוא פתר - נא לאשר. לגבי בעיות אחרות - אנא הנושאים האחרים פתוחים (1 חוט לכל סוגיה). יש לי עכשיו חומרה חדשה (היה לי מחשב נייד כך התרסקות ראדק לבד בפורום בימים האחרונים) אז אני יוכל לעזור לך מהר הפעם. רק בבקשה לעשות את מה שביקשתי - חוט חדש פתוח לכל בעיה, אז נוכל לנהל אותו ולחזור במידת הצורך (כמו עכשיו) להיסטוריה העניין.

אמרתי שלו נפתרה. תומכים אחרים נתתי לו גישה לפורום לבדוק פתר אותה. r.dziadusz צריך לסמן אותו נפתרה.

תאריך
    אוקטובר 2009

תודה על האישור - הגדול אני מסמן את זה עכשיו. במקרה של בעיות אחרות / עתידי - אנא חוט חדש פתוח לכל אחד

דף 2 של 2 Firstראשון 12

תגיות עבור נושא זה

הרשאות

• אתה אולי לא לפרסם נושאים חדשים
  • אתה אולי לא לפרסם תגובות
  • אתה אולי לא לצרף קבצים
  • אתה אולי לא לערוך את ההודעות שלך
  •