חשוב: הדף זה היא באמצעות עוגיות (cookies). שימוש באתר זה מבלי לכבות את קבצי ה-cookie בדפדפן, משמעותה שאתה מסכים עבור השימוש בו.
קנה עכשיו! תכונות הורדות

להרוויח איתנו!

אם אתה רוצה להתחיל להרוויח כסף עם vBET להצטרף תוכנית שותפים.
תוצאות 1 עד 4 של 4

אשכול: בעיה עם מיקום סרגל הניווט, למעלה vBstyle

ג'וניור משתמש
    תאריך
    יולי 2011

Default בעיה עם מיקום סרגל הניווט, למעלה vBstyle

אני לא יכול להעלות תמונה של הבעיה שלי, כי את גבולות התמונה על השרת שלך הם קטנים SUPER. כך הוא שומר נכשל.

אבל, כאשר אני בוחר navbar-TOP על vBstyle שלי, הבר עם שם משתמש וכו 'הפרופיל שלי, .. חסרים. זה לא קורה על סגנון ברירת המחדל של VB. לא בטוח כיצד להתחקות אחר מה מדובר, אבל אני רציתי לשים את זה מעל navbar כך שהוא גלוי יותר.

מיכאל Podbielski (vBET סגל) vBET's Avatar
    תאריך
    אוקטובר 2009

זה נראה כאילו יש לך כמה באגים הסגנון שלך. אם ברירת המחדל הוא עובד בסדר גמור זה אומר vBET עובד בסדר.

אנא שימו לב כי כאשר בחרת בסרגל הניווט העליון ולאחר מכן vBET מוסיף דגלי באמצעות תוסף בשם הוסף דגלים ואת החלק הזה של הקוד:
    PHP Code:
    } else if ('nt' == $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_flagsplace']) {
    vB_Template::preRegister('navbar', array('vbenterprisetranslatorflags' => $vbenterprisetranslatorflags));
    $vbulletin->templatecache['navbar'] = substr_replace($vbulletin->templatecache['navbar'], ' $vbenterprisetranslatorflags .'17,1);
    } else if ... 
    ההנחה היא כי תוכנו של $ VBulletin-> templatecache ['navbar'] מתחיל עם "$ = Final_rendered ".

אתה צריך עזרה עוד כאן?

ג'וניור משתמש
    תאריך
    יולי 2011

תן לי לראות מה vBstyles אומר על זה.

מיכאל Podbielski (vBET סגל) vBET's Avatar
    תאריך
    אוקטובר 2009

אין בעיה - אם אתה זקוק לעזרה יותר פשוט לכתוב

תגיות עבור נושא זה

הרשאות

• אתה אולי לא לפרסם נושאים חדשים