מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר בעיה

Taurus
23-06-10, 11:34
סליחה על הפוסט הכפול.

אני זקוק לעזרה בדחיפות. אחרי השדרוג יש לי שגיאה זו על גבי הפורום שלי:

אזהרה: array_merge () [function.array מיזוג]: Argument # 1 אינו מערך ב [path] / global.php (400): eval () 'קוד ד בקו 1153

הפורום כולו שלי הפוך לגמרי. משום מה זה קורה רק אם לא מחובר למערכת אז עבור האורחים. אם מחובר, הכל בסדר.

עריכה: בסדר הבנתי אחרי שאני נכה "מטמון קובץ מלא אורחים (BETA!)" השתמש הכל בסדר. אז בטח יש משהו לא בסדר שם. (ואני לא chmod-R 777 vbet_guestcache)

kamilkurczak
23-06-10, 12:56
שלום,

תוכל להדביק כאן כתובת לפורום שלך? אני רוצה לבדוק את זה.

Taurus
23-06-10, 13:13
הפכתי את מטמון הקבצים מלאה לאורחים משם. אחרת בפורום שלי שבור לחלוטין. יש לי יותר מדי חברים ואורחים מקוון אפילו על זה של בן הזוג 5 דקות. סליחה.

CreativX - פועל באמצעות vBulletin (http://creativx.net/forums/)

עריכה: חחח .... מצטער, אני פשוט ראיתי שאתה הצוות. תודיע לי מתי אתה יכול לבדוק את זה, ואני יאפשר את המטמון אורח שוב.

kamilkurczak
23-06-10, 13:25
אל תפעיל את זה, אנחנו ננסה לפתור אותה ללא שימוש בפורום שלך.

Taurus
23-06-10, 13:58
אוקיי, טוב לשמוע. מחכים הפתרון!

kamilkurczak
23-06-10, 14:39
בסדר, מצטער על הבעיה הזאת, זה עדיין BETA פונקציונליות.

כמו כן, אנא נסה תחילה רק כדי להסיר את קובץ המטמון המתאים (תוכלו למצוא אותה / vbet_guestcache / en / ספרייה - אתה צריך להכיר אותו בשמו -. זה לא רק להסיר את כל הקבצים כלל יש אולי דף vB כזה שנוצר רק מסיבה כלשהי vBET מטמון זה ועכשיו זה מוצגת התוצאה במטמון.

אחרי זה פשוט להפעיל פונקציונליות זו.

אם זה יקרה שוב לאחר ניקוי המטמון - לשלוח לנו פרטים הגישה (גישה Admin CP שלך FTP) נפתור את זה.

Taurus
23-06-10, 15:17
מטמון הקובץ המתאים

סליחה, אבל מה הוא שמו של הקובץ הזה אני צריך להסיר?

Taurus
24-06-10, 01:14
כל דבר ... מישהו?

kamilkurczak
24-06-10, 09:38
למחוק את כל הקבצים בתיקייה זו. אם זה לא עובד שלח לי PM עם פרטים גישה לפורום שלך (ים) FTP

Taurus
24-06-10, 11:07
פרטים FTP נשלח!

kamilkurczak
24-06-10, 13:48
בסדר, תודה.
עכשיו ננסה למצוא את הבאג הזה

ואני עדיין צריך לגשת admincp שלך (PM בבקשה)

steve
24-06-10, 13:51
זה יהיה קשור מטמון הקובץ.

kamilkurczak
24-06-10, 13:57
כן, אנחנו עכשיו זה:)

Taurus
24-06-10, 14:45
פרטים PM'd! תודה

kamilkurczak
24-06-10, 16:11
אני מחובר כדי admincp, פניתי את האפשרות הזאת.
אחרי זה הייתי באתר בפורום הראשי שלך באתר המתורגם ואני לא רואה את הבעיה.

עכשיו אפשרות זו כבויה שוב.

1.please להפעיל אפשרות זו,
2.find באתר עם בעיה זו,
3.copy זה url,
4.turn את אפשרות זו והדבק כאן את כתובת האתר עם הנושא

:)

Taurus
24-06-10, 16:18
ehhhhhh ********** בסוגיה זו מתעוררת רק אם אתה אורח בפורום. זה לא קורה אם אתה מחובר למערכת אז להפעיל אותו. התחבר בתור מנהל. ולך ל-URL כאורח.

עריכה: וגם כאורח, להיכנס חוט או הודעה, תראה, הפורום הוא שבור לחלוטין. לא את הבית. בדף הבית יש רק זכות שגיאה על העליונה.

kamilkurczak
24-06-10, 16:29
הייתי כמו ofcourse אורח, אבל הכל היה תקין (כמו אתר עם אפשרות זו מבוטלת)

למכתב להדביק כאן את כתובת האתר לאתר עם בעיה זו

Taurus
24-06-10, 16:36
אני פשוט הדליק אותו. וזה הלך הבית CreativX שלי - פועל באמצעות vBulletin (http://creativx.net/forums/)

בהתחלה זה בסדר. לכו אל חוט כל פעם, זה בסדר. חזור השגיאה הבית .... ... בום בראש. לכו אל חוט עכשיו **********.. שבור. הוא החליף עדיין על עכשיו.

Taurus
24-06-10, 16:45
סליחה, אבל אני לא יכול לשמור את זה מופעל. יש לי כמעט 400 אורחים מחוברים, צופה כעת בפורום שבור. אני עובר אותו. בבקשה לבדוק את זה כאשר אתה יכול.

kamilkurczak
24-06-10, 17:03
בסדר בסדר, רק לבטל אפשרות זו:)

kamilkurczak
24-06-10, 18:28
בסדר. נפתר:)

מצאנו הסכסוך עם פוסט יום הולדת CT תמונה ב וו global_start.
זהו קוד סותרות:

global $globaltemplates;
$globaltemplates = array_merge($globaltemplates, array('postbit_ct_birthday_box'));

זה לא עניין vBET אבל פתרנו את זה.
אנחנו לא יודעים מה בדיוק גורם שגיאה זו משום vBet לא להשתמש במשתנה זה (גלובלי $ globaltemplates;). ייתכן שגיאה של PHP או vBulletin

עכשיו הכל עובד מצוין. השתמש מטמון קובץ מלא אורחים היא להפעיל!

אם אי פעם לעשות עדכון זה תמונה יום הולדת CT תוסף הודעה שאתה צריך לעשות פעולות אלה:
1. ללכת admincp -> תוספים ומוצרים -> מנהל Plugin
2. למצוא תמונה CT פוסט יום הולדת
3. לחץ על יום ההולדת ה-CT - הוסף globaltemplates

עכשיו אתה יכול לערוך את האפשרויות של הקוד הזה. אז:

4. למצוא סדר בתחום ההוצאה לפועל,
5. רק לערוך 5-6
6. לחץ על כפתור לחסוך

Taurus
25-06-10, 00:42
תודה רבה לך עבור שירות גדול שלך! אתם רוק ובגדול! הולך לבדוק את זה עכשיו!

Taurus
26-06-10, 16:37
למרבה המזל, בדקתי אם הכל עדיין עובד בסדר גמור כאשר בכניסה כאורח. וזה לא! הפורום כולו שלי הפוך לחלוטין שוב! גם הבית שלי. השבתתי את המטמון אורח שוב. וזה בסדר גמור!

אנא חבר 'ה, אני באמת מקווה שאתה יכול לברר את העניין.

תודה!

vBET
27-06-10, 00:07
נא להיות ספציפיים. תן כתובת מדויקת לדף שאינו פועל כראוי עם מטמון אורח ולספר מה קרה שם.

Taurus
27-06-10, 02:17
כאשר מטמון אורח מופעלת, כל עמוד שבור. אז תנו לי לדעת מתי אתה רוצה להסתכל, ואני יכולה לאפשר במטמון אורח, ואתה יכול לראות.

kamilkurczak
28-06-10, 10:59
Im מצטער מזל שור אבל אני לא יכול למצוא את הבעיה בפורום שלך.
הייתי באתר שלך ואני להפעיל אפשרות זו מטמון אורח.

אני מחדש כמה אתרים כאורח, אבל אני לא יכול למצוא את הבעיה.
הכל תקין (כמו כאשר אפשרות זו כבויה)

Taurus
28-06-10, 11:23
ובכן אני פשוט איפשר זאת, והלכתי forumhomepage שלי על IE, והוא פישל לגמרי!

Taurus
28-06-10, 11:25
אני כיבה אותו שוב.

משהו אחר. מאז שינית את הסדר על ביצוע mod אחרת, 2 של אופנות אחרות שלי הפסיק לעבוד. האחד הוא חוט בברכה אוטומטי על רישום, והשני הוא הודעת אוטומטי אורח רצוי על רישום. אתה יכול בבקשה לבדוק את זה גם.

תודה.

kamilkurczak
28-06-10, 11:27
בסדר אני אנסה את זה על IE. אני יכול להפעיל אפשרות זו אז אני ינסה למצוא את הבעיה

Taurus
28-06-10, 11:30
אישור. אני גם בעריכת ההודעה הקודמת שלי. נא לראות גם.

תודה

kamilkurczak
28-06-10, 15:55
בנושא בעמוד הבית: אני מחפש ועדיין לא מוצא אותו אהה.

על זה שני התוספים. איך אני יכול לשחזר את הבעיה בפורום שלך? כאשר אני יכול למצוא אותו?

Taurus
28-06-10, 16:01
אני לא יודע מה עשית, אבל נראה שזה עובד עכשיו. הנושא על הפורום נשבר זה. זה נראה בסדר עכשיו.

אני לא יודע איך אנחנו יכולים לשחזר את הבעיה עם 2 plugins. האחת יוצרת חוט חדש בפורום ברוך הבא, כאשר חבר חדש נרשם. קבלת פנים לו. אחרים יוצר הודעת המבקר פנים לו. בדף הפרופיל שלו.

kamilkurczak
28-06-10, 16:41
מספיק כדי להסיר את המטמון הישן:)

על זה 2 plugins. אנא להשבית vBET ולנסות למצוא את הבעיה שוב.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1