מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: איך להיכנס הדגלים תרגומים ibproarcade???

Mahoni
12-02-15, 18:59
שלום,
יש לי בעיה עם vBET. . אין לי את הדגלים תרגום להופיע ibproarcade. אני יודע שאני יכול להשתמש $vbenterprisetranslatorflags על זה. אתה יכול לעזור לי בבקשה ותודיע לי hwere בדיוק אני חייבת לשים את זה? . ניסיתי כבר בתבנית ארקייד מול $navbar, זה פשוט לא תופיע. עזרה עם זה יהיה פנטסטי אני צריך לוודא שזה עובד גם ארקייד לפני שאני רוכש גירסת Pro.

דרישת שלום

Marcin Kalak
13-02-15, 11:10
אם יש לך של vB 2.3.13 להציב דגל בכל מקום, אז אתה צריך להגדיר AdminCP -> vBET - > דגל -> דגלי המקום מותאם אישית ולשים בתבנית צירוף מילים: $vbenterprisetranslatorflags.

Mahoni
13-02-15, 12:32
תודה על התשובה. יש לי לשים את זה. רק על vbulletin תבנית או גם ב ibproarcade את העור? האם אתה יכול לייעץ לי יותר ספציפי בבקשה? איפה בדיוק יש לי למקם את הביטוי?

תודה מראש

Marcin Kalak
14-02-15, 10:36
לך יש להניח את התבנית גלוי והוא בגוף.
לדוגמה, אתה יכול לשים את זה בשורה הראשונה של התבנית בסרגל הניווט ב- AdminCP -> סגנון מנהל -> תבניות עריכה -> ניווט / תבניות לפי סימני דרך -> בסרגל הניווט.

Mahoni
14-02-15, 14:45
תודה על תשובתך. . כן? למקם אותו לתוך התבנית בסרגל הניווט. ורואים את זה בכל מקום, אך לא vbandvanced פורטל וחשוב (יותר) ב- ibproarcade שלי. כאשר אני לחץ לתוך ארקייד שלי בתוך ההתקנה vbulletin שלי. ואז הדגלים תרגום נעלמים. אני לא יודע למה, אבל arcade.php שלי, עליך להתעלם את $vbenterprisetranslatorflags. את יודעת איך אני נכנס המתרגם ארקייד שלי? ראיתי אתרים אחרים בעלי אותו בתוך המעבר.

Marcin Kalak
18-02-15, 12:40
נא לשלוח לי את פרטי הגישה PM Admin CP. . אני אבדוק מה קורה שם :)

Marcin Kalak
02-03-15, 09:27
תגובה - נחשב לבעיה הוא נעלם. אם לא נא לכתוב כאן.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1