מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: מקובל אם ה-API לא מחזיר תוצאות, להחזיר קוד שגיאה ספק במקום ריק

brubros
06-10-11, 19:49
זה יכול להיות נחמד (ולשמור vBET הרבה בעיות) אם מתבצעת קריאת API אינה מחזירה תוצאה מתורגם כי לפחות קוד השגיאה ספק מסופק כך ברור כי vBET עשה את עבודתו, מניח הבעיה עם הספק. כלי שירות עצמאי יהיה נחמד, אבל נתקל תוצאות זהות המסופקים ישירות בזמן ניסיון התרגום יהיה טוב יותר.

vBET
06-10-11, 21:18
אני מבין שאתה רוצה לראות שגיאת ספק במקום טקסט מתורגם לא תרגום אינו זמין. נא שים לב כי crawlers יראו את זה יותר מדי. כך במקרה כזה עליך לשלוח כותרת המורה על שגיאה זו, כדי למנוע יצירת אינדקס הדף עם הודעת השגיאה. גם אם דף כזה יהיה רק שגיאה זה לא יהיה טוב עבור משתמשי קצה. הינכם מתבקשים לשים לב כי לעיתים תוכן הליך המשנה עצמה כבר שמור במטמון, רק משנה משהו סביב (לדוגמה, השעה תוצג בפורום, או לך כמה תיבות בצד ימין/שמאל) או תגובה חדשה בדיוק קרה - כך אנו מסוגלים להציג מתורגם הליך משנה אני חושב שזה טוב יותר פשוט הצג הודעת שגיאה כאשר 99% של הדף יוצג כפי מתורגם.

אני לא מבין המשפט האחרון. אנא תאר יותר.

vBET
06-10-11, 21:41
פתרון אפשרי - כבר יש לנו פרמטר מיוחד המראה רק עבור מנהלים כמה זמן השרת להמתין תרגומים ספק חיצוני של הטופס. אנו יכולים להשתמש אותו פרמטר כדי להציג אילו ספקים מסומנים מוגבלויות (באפשרותך להכניס אותו בעצמך Admin CP), שבו נעשה שימוש כדי לתרגם. בכל מקרה היא זמינה רק עבור מנהלי מערכת בלבד, מנהלים יכולים להכניס אותו ללא הודעת הפלט (CP מנהל - > vBET - > זמינות ספקי תרגומים)

brubros
07-10-11, 18:48
אני לא מבין המשפט האחרון. אנא תאר יותר.
היה מתייחס googletest.php המתואר באחד שלך שאלות נפוצות. הוא כלי ניהול טוב אך לא שלח התראה של משתמשים קבועים שקיימת בעיה פוטנציאלית.

כן, טוב לחשוב לגבי נושאי אינדקס. שגיאה זו בדף דיווח על המסך צריך להיות תכונה המאפשרת להפעיל מנהל או כבוי באופן כללי, אני חושב.

מסכים - > "כך אנו מסוגלים להציג מתורגם הליך משנה אני חושב הוא טוב יותר פשוט הצג הודעת שגיאה כאשר 99% של הדף יוצג כפי לתרגם".

brubros
07-10-11, 18:57
כן, זה יהיה שימושי. הייתה לי בעיה לראות את שרת תרגום תצוגת שעה, עם זאת, כיוון המסך מהבהב על-ידי כך במהירות כך מומלץ להוסיף של 'הקש על מקש כלשהו כדי להמשיך "או משהו דומה.

גם... משהו מאוד מוזר פשוט קרה. פניתי עכשיו שוב את האפשרות 'הצג מהירות', עכשיו אני יכול לראות את הטקסט המלא של כל המאמרים CMS שלי שוב. יש לי הרבה יותר בדיקות לעשות, זה ייתכן שתצטרך לעשות עם מטמון הדפדפן שלי או עם העובדה כי אני אני מחובר בתור מנהל מערכת. אני לא יודע עדיין. אבל אני רוצה להביא את זה לתשומת לבך.

עדכון - לא, כמה CMS הדפים המקושרים מדף הבית עדיין אינם מוצגים.

עדכון 2 - ההתנהגות בין להיות מחובר בתור מנהל לא מחובר הוא שונה. מאמרים ניתן להציג באופן מלא מתורגם (או אפילו רק בשפת המקור) להציג המנהל כאשר באותו הדף לא יוצג עבור אורח. אני מקווה שזה מסייע.

brubros
07-10-11, 19:15
כן, זה יהיה שימושי. הייתה לי בעיה לראות את שרת תרגום תצוגת שעה, עם זאת, כיוון המסך מהבהב על-ידי כך במהירות כך מומלץ להוסיף של 'הקש על מקש כלשהו כדי להמשיך "או משהו דומה.

vBET
08-10-11, 12:02
נא תאר את הבעיות ברצף נפרד, שמקום זה הוא עבור בקשת בעתיד. נא לא לערבב דיונים או אנו יאבדו.

ברגע זה הבנתי כי נוכל להוסיף מידע אודות ספקי הם זמינה האפשרות להצגת הזמן תרגום זמינה.

הבעיות שלך נא לפתוח שרשור חדש עבור כל בעיה.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1