מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר charset ISO-8859-9 לא נתמך?

contemptx
09-09-11, 12:04
אחד העובדים שלך הגיבו ואמרו לי עדכנת בפורומים שלי.
עם זאת יש לי השיב להם ואמר ישנן שגיאות ללא תגובה:

נושאים מסוימים מראים שגיאה:

קישור:
http://www.cardshare.tv/forum/italian-italiano/66681-a.html

שגיאה:
אזהרה: htmlspecialchars () [function.htmlspecialchars]: 'charset ISO-8859-9' לא נתמך, בהנחה iso-8859-1 ב [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php בקו 281
אזהרה: htmlspecialchars () [function.htmlspecialchars]: 'charset ISO-8859-9' לא נתמך, בהנחה iso-8859-1 ב [path] / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php בקו 281

r.dziadusz
12-09-11, 10:51
הפורום שלך לא מגיב כרגע. vBET תומך בכל קידודי, אבל זה הכי טוב אם הפורום שלך משתמש בקידוד UTF-8.
זה יכול להיות בעיה תצורה, בבקשה לבדוק את הקובץ readme שוב - לשים לב על תצורת vBulletinTM.
יתר על כן זה רק אזהרה לא שגיאה, שים לב.

contemptx
12-09-11, 16:07
בדקתי בתצורה זאת לא רואה שום דבר רע.
זה לא רק אזהרה כמו את הדפים זה להראות על לא פונקציה, אלא רק תכנית זו שגיאה.

r.dziadusz
12-09-11, 18:53
אוקי,
פונקציית ה-PHP לא suppord charset זה, ולכן אתה יכול לעשות 2 דברים:
א) שינוי charset שלך לתוך אחד מאלה:
ISO-8859-1, ISO-8859-15-UTF-8 אבל זה לא sugested ובעייתי מאוד
ב) אתה יכול פשוט לכבות את ההתרעות על ידי הוספת "@" לפני לתפקד בקו 281:

לפני:

$content = htmlspecialchars($content,ENT_COMPAT,vB_Template_Runtime::fetchStyleVar('charset'),false);

אחרי:

$content = @htmlspecialchars($content,ENT_COMPAT,vB_Template_Runtime::fetchStyleVar('charset'),false);

תן לנו לדעת אם הבעיה נפתרת

contemptx
14-09-11, 15:27
הוא הפסיק את השגיאה הצגת אולם מה את התוסף vbet מנסה לעשות ולא יכול לעשות גורם עומס גבוה ברצינות ולהפוך באתר לרוץ איטי מאוד.

contemptx
15-09-11, 09:28
לאחר שינוי מה שאמרת אתמול, האתר פועל לאט להחריד & שומר crashing.
אני לא מתרשם כיום עם רמת התמיכה המוצעים כרגע, הדברים בהתחשב עבדו קודם לכן, אז שילמתי עבור שדרוג שנעשתה אך האתר אינו פועל כהלכה.

Yesday איבדתי מעל 50 £ בהכנסות.
יש לי בפורום עסוק ולא יכול להרשות לדברים להמשיך אתה אוהב את זה, אני רוצה לפתור את זה בהקדם האפשרי.

יש לי חזרה את השינוי עכשיו.

r.dziadusz
15-09-11, 09:49
אנו מצטערים כי אתה צריך לחכות,
קודם כל לוודא כי המטמון מופעלים

בבקשה לבדוק את הנושא http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html. בבקשה להתמקד בנקודה 2, 16, 18, אבל לקרוא את כולם

אם הבעיה עדיין לצאת לכבות כל השפות בלי אחד, לבדוק אם מטמוני נעשים מלא

גם אתה יכול לשאול את ספק המארח שלך, אם אתה משתמש בגרסה האחרונה של PHP

יתר על כן אתה יכול לבדוק מה הבעיה בשרת. לאחר ההתחברות לחפש consuption בעיה עם הזיכרון, או עומס יתר procesor. גלה אם יש תהליך אחראי לכך.

contemptx
15-09-11, 12:29
העומס על השרת שלי הוא בין 0.50-1.50 = נמוך מאוד.
פורומים AdminCP = עובד מהר מאוד, כמו גם אתרים אחרים לוחות בקרה על השרת.

אני אפשרו מטמון אורח, אבל זה לא העניין.
הבעיה היא כי משתמשים רבים מגיעים דפים עם שגיאות vBet לא פועל כראוי כל כך שלה מתרסק האתר.

r.dziadusz
15-09-11, 15:19
הודעה Pleace שזה לא באג vBet. זה happend בגלל PHP - PHP ידני (http://php.net/manual/en/function.htmlspecialchars.php).
האזהרות האלה לא צריך לקרוס את האתר, אבל כמו שאמרתי נסה לכבות שפות לברר אם הפורום עובד מהר יותר

vBET
16-09-11, 20:42
הבעיה היא כי משתמשים רבים מגיעים דפים עם שגיאות vBet לא פועל כראוי כל כך שלה מתרסק האתר.

סליחה - מה לעשות טעויות עדיין יש לך? ראדק נתן לך פתרון אחד תיאר ואתה אישר כי אלה נעלמו. נא לציין מה הנושא החדש שלך, כך נוכל לעזור לך עם זה:)

r.dziadusz
24-09-11, 07:52
אין תשובה, שקול זה פתר

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1