מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר כמה כתובות פרופיל (לא אנגלית) להוביל פרופיל של Admin

avinashiitd
09-08-11, 15:30
אני בפני בעיה זו מוזרה של כתובות חלק פרופיל (לא אנגלית) המוביל פרופיל של מנהל בפורום שלי

יש לי Vbulletin 4.1.5 עם vbet 4.3 המותקן יחד עם vBSEO 3.6. אני לא בטוח למה אני מקבל את זה.

כמו כן, אני רוצה את הדף שדות רישום להתמלא באנגלית או לפחות שם המשתמש whould יוצג באנגלית בלבד, כדי למנוע בעיות כאלה. כל רעיונות איך לעשות את זה?

vBET
09-08-11, 17:29
תן כתובת האתר המדויקת של דף הפרופיל היכן הבעיה קיימת.

אני לא מבין מה בדיוק אתה רוצה לעשות עם דף ההרשמה. הוא מלא על ידי משתמשים לא באופן אוטומטי ...

avinashiitd
09-08-11, 17:59
ובכן, קיבלתי את התשובה אבט בדף רישום בתוך vBulletin עזרה. לא עניין גדול עכשיו. רציתי שמות משתמש להיות מורכב רק תווים באנגלית AZ והמספרים 0-9. יש לך את זה עכשיו.

עם זאת, בעיה אחרת שלי גם נפתרת. תודה בכל מקרה.

vBET
09-08-11, 18:21
נהדר:) תהנה vBET!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1