מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: נפתר שפת ברירת המחדל של פרופיל משתמש

Lissa
10-12-09, 22:23
אני לא יודע אם יש משהו שאני אמורה להגדיר את זה או אם זה באג חחח

פשוט שמתי לב היום כי אחד החברים שלי בזמן שיש שפת ברירת המחדל שלה מוגדרת פורטוגזית (ראו admin) מראה אנגלית כשפת ברירת המחדל בפרופיל ... זה באג?

פרופיל: lissaedesignz.com / פורום / חברים / קלי, רגינה / מקווים כי עובד כנראה אני יכול לפרסם קישור עד שיש לי 15 הודעות חחח

vBET
10-12-09, 22:27
כן זה באג וזה כבר שם לב - משתמש לראות דגל שפה משלו במקום הדגל של המשתמש הוא מסתכל.

זה יתוקן במהדורה הבאה. סליחה על הצרות.

Lissa
10-12-09, 22:31
אין דאגות, thanx עבור התשובה המהירה:)

tsak76
16-02-10, 22:50
כיצד להסיר לחלוטין את שפת ברירת מחדל להצגה בפרופיל המשתמש. בדקתי templatesd ו couldnt למצוא שום דבר

tsak76
16-02-10, 22:56
מצאתי את זה על ידי השבתת תוסף "הוסף בשפה פרטי מחדל לתוך התיאור חבר"

vBET
17-02-10, 17:32
כן:) אנחנו מנסים לתת שמות תיאוריים במקרה אם מישהו רוצה לבצע התאמה אישית vBET עוד יותר:) הגדולה שמצאת אותו מצטער שאנחנו לא ענתה קודם לכן: o

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations