מחשב כף יד

צפה בגרסא המלאה: מטמונים ולהשתמש באתר

Simon Lloyd
12-10-10, 11:47
היי, מסתכל על הנתונים שלי היום אני שם לב שיש לי הרבה שולחנות חדשים רבים, ישנם 3 סוגים שונים של זיכרון מטמון vbet, רגיל, בינוני וקצר, למה אני צריך 3 סוגים שונים של טבלאות? אני צריך את כל אלה שולחנות?

אני שם לב שזה לוקח 1.3gb מקום ******, האמנתי המטמון מנוקה לעיתים קרובות:
השתמש המטמון = כן
מטמון זמן חיים (TTL) = 5
השתמש מטמון קובץ מלא אורחים (BETA!) = אין
ניקוי מטמון אסטרטגיה (Cache מסד נתונים) = Normal
ניקוי מטמון timelap (Cache מסד נתונים) = 0
תפסיק להסתכל לאחר כישלונות x (Cache מסד נתונים) = 15

דגלי כל מופעלות.

בברכה,
סיימון

kamilkurczak
12-10-10, 13:06
כן, אתה צריך את זה בטבלאות. זה כדי לייעל vBET.
:)

moman
26-10-10, 02:42
מטמון שלי גדל מעל 20GB במשך שבוע (זה TTL שלי כרגע), ואני די בטוח שהיחס של להיטים כדי מתגעגע די גדול:)

הייתי הצעה אחת, עם זאת, זה יהיה נחמד אם יש אפשרות להזיז את השולחנות המטמון באתר חיצוני, כך קל יותר לרוץ גיבוי DB מבלי לנקות את המטמון.

vBET
27-10-10, 02:15
יש לנו כבר לבקש שינוי כזה:) אני לא זוכר כרגע היא אותו במצב התחשבות או אושרו, אבל נעבוד על זה.

גם אם השרת שלך יוכלו להיות יותר מטמון אנו ממליצים להגדיר TTL גבוה יותר. היא תאיץ את הדור מתורגם בדף, כי התוכן עכשיו לעתים קרובות יותר מתורגם יש לקחת מגוגל. אנו יודעים כי המטמון יכול להיות בגודל גדול - זה נורמלי כאשר יש לך בפורום גודל גדול ועכשיו להכפיל התוכן שלה 52 פעמים:)

יש לנו זיכרון מטמון הקיף לטבלאות כל כך הרבה, כי הוא עובד הרבה יותר מהר אז ניקוי בטוח יותר (עושה מסוגלים לתת לשרת קצת זמן לנוח בין כל טבלה). זה כל המטרה והלכנו בשלב זה על ידי ניסיון עם הגישות הקודמות. אז עכשיו יש פתרון בוגרת.

גם אם אתם לא סובלים חוסר מקום HD, אנו ממליצים להפעיל את המטמון אורח. זה ייקח עוד יותר שטח, אבל זה יהיה ב HD לא במסד הנתונים והיא תאפשר תגובה מיידית לאורחים (בלי שאילתות מסד נתונים).

moman
07-11-10, 07:45
כיצד פועל המטמון אורח? אני משתמשת ב 3.3.3 עם כמה שינויים בקוד כדי לתקן באגים, ולא שדרגת למען יציבות. סתם סקרנות! האם דפים שלמים במטמון, או קבצים פשוט מכילים מילון של מילים תרגומים שלהם עבור דף זה?

vBET
14-11-10, 06:03
כיצד פועל המטמון אורח? אני משתמשת ב 3.3.3 עם כמה שינויים בקוד כדי לתקן באגים, ולא שדרגת למען יציבות. סתם סקרנות! האם דפים שלמים במטמון, או קבצים פשוט מכילים מילון של מילים תרגומים שלהם עבור דף זה?

דפים שלמים במטמון על הכונן הקשיח מוזרמים לדפדפן כמו קבצי HTML סטטי (לאחר בדיקת הבקשה אינה במטמון).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations