Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Eredmények 1 a 10 A 10

Téma: vBET 3.0.0 már elérhető a kiválasztott fórumok

  1. #1
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default vBET 3.0.0 már elérhető a kiválasztott fórumok

    Szia



    És szeretnék köszönetet mondani az összes fórum tulajdonosai, akik támogatták ezt a terméket. Mától vBET 3.0.0 áll rendelkezésre:
    imported_silkroad, Megatr0n, KrisP, nectons, CareyCrew, ghisirds, vitoreis, Dai-kun, cyc, MOSZ, CThiessen, actolearn, jaconi, andie215, yahoooh, bollie, csaj

    Ezek a felhasználóneveket származnak vbulletin.org, és ha érdekel a részleteket lásd itt: vBulletin.org Fórum - Hozzászólás egyedi megtekintése - BB Enterprise Fordító

    Utoljára szerkesztette vBET; 23-10-09 -on 17:01.

  2. #2
    Tiltott
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    4

    Default Mikor 3.0.0 lesz megvásárolható?

    Sziasztok,

    Van-e becsült timeline a vBET3.0.0 's elérhetők vásárolni? Van egy ügyfél, hogy nagyon érdekli használhatja a funkciót, és szeretnék nekik egy becslést a timeline és a költség.

    Köszönöm,
    -Ray

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Szeretnénk elérhetővé teszi a 2 hét valami 2-4 hét több biztonságos becslést

  4. #4
    Tiltott
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    4

    Default Becsült árért?

    Nagyon szépen köszönöm a választ. Minden szó az árak, ami kell fizetnie ez a verzió?

  5. #5
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Végső ár nem tartalmazza még, de fogok hozzá, hogy azt tervezi, jó promóció első hónapjában eladási - 50% kedvezmény

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Nem könnyű megmondani nekem, és soha nem gondoltam, hogy ez kerül sor, de: Sajnálom, hogy adtam szabad licencek az emberek, akik önzetlenül segítettek az adományok

    Én csak kap hozzászólás (áthelyezve ezt PM) és a zsarolás egyik srác, aki nem vonatkoznak említett csoportnak, hogy vagy adok neki egy kis akció, vagy ő ír rossz dolgokat rólam a vbulletin.org ... Én nagyon szívesen én ajándékom, sajnos most már kezdek bánni, mert az intézkedések mintegy akik szeretnék, hogy legyek őszinte az én bejelentést, és még a threating nekem, hogy ezt ...


  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    38

    Default

    Quote Eredetileg írta: vBET View Post
    Nem könnyű megmondani nekem, és soha nem gondoltam, hogy ez kerül sor, de: Sajnálom, hogy adtam szabad licencek az emberek, akik önzetlenül segítettek az adományok

    Én csak kap hozzászólás (áthelyezve ezt PM) és a zsarolás egyik srác, aki nem vonatkoznak említett csoportnak, hogy vagy adok neki egy kis akció, vagy ő ír rossz dolgokat rólam a vbulletin.org ... Én nagyon szívesen én ajándékom, sajnos most már kezdek bánni, mert az intézkedések mintegy akik szeretnék, hogy legyek őszinte az én bejelentést, és még a threating nekem, hogy ezt ...

    Furcsa, üzlet ilyen. Tett nekem, néhány évvel (talán 10), hogy megtanulják, hogyan kell kezelni ezt a fajta dolgot hatékonyan. Én úgy látom, hogy az emberek, hogy az üzleti döntéseket mindenféle okok miatt, ők csak ritkán személyes, így nem veszik őket személyesen.

    Az emberek számítanak szinte mindig látni a rágalmazó állítások, vagy hazudik. A legtöbb ember elég intelligens, hogy ki a saját szem előtt tartva, nem lenne merész gondolkodni másképp.

    Mi beszélünk itt, ténylegesen 12 cent naponta, nincsenek törvények ellen, ha nem fogadja el 12 cent nap ez a személy. Vannak azonban, törvények ellene rágalmazása te dolgod, hogy barátai egy ügyvéd

  8. #8
    Tiltott
    Csatlakozott
    November 2009
    Hozzászólások
    23

    Cool

    Vagy én lesz valamilyen akció, vagy hogy írni fog rossz dolgokat rólam vbulletin.org
    Text automatically translated from: Arabic to: Hungarian
    Translated text
    Csak vBET
    Nem érdekel, ezeknek az embereknek .. Viselkedésük nagyon rossz

    És ki az üzleti és a kreativitás
    Szeretném, ha sikert



    Original text
    Utoljára szerkesztette maxvb; 14-11-09 -on 21:17.

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Quote Eredetileg írta: maxvb View Post
    Text automatically translated from: Arabic to: Hungarian
    Translated text
    Csak vBET
    Nem érdekel, ezeknek az embereknek .. Viselkedésük nagyon rossz

    És ki az üzleti és a kreativitás
    Szeretném, ha sikert



    Original text
    Köszönöm a jó szavakat Különben is - ki gondolta, hogy így vita különböző nyelveken is olyan könnyű. Megértem, minden a mondat

  10. #10
    Tag
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    38

    Default

    Quote Eredetileg írta: vBET View Post
    Köszönöm a jó szavakat Különben is - ki gondolta, hogy így vita különböző nyelveken is olyan könnyű. Megértem, minden a mondat
    nagyon igaz!

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •