Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Eredmények 1 a 2 A 2

Téma: Pre-Sales/Frissítés Kérdés - vBET még mindig tartják be?

  1. #1
    Junior Member
    Csatlakozott
    Augusztus 2010
    Hozzászólások
    4

    Default Pre-Sales/Frissítés Kérdés - vBET még mindig tartják be?

    Helló,
    Én még mindig fut egy régebbi változata vBET (a régebbi v3.8.9 vBulletin) -- keresni, hogy frissítse a helyszínen, hogy a legújabb v5 stabil verziót, majd a frissítés vBet, hogy a jelenlegi verzió (feltételezve, hogy működik). Azért kérdezem, mert nem látom, minden hozzászólás sokáig...

    Én is lelkes frissíteni az oldalt, hogy az SSL engedélyezve megérteni, hogy a vBulletin 5 'SSL-kompatibilis ... vBET is működik, ha a telepítés konfigurálása az SSL?

    Kérlek, szólj nekem ezeket?

    Köszönöm

  2. #2
    Tiltott
    Csatlakozott
    Aug-2012
    Hozzászólások
    481

    Default

    vBET finomították, funkcionalitás, mind az ügyfelek ritkán jelentés a kérdéseket, így van egy kis új hozzászólás.
    vBET 5 tesztelt verzió vB 5.1.9. Ki lehet próbálni a vBET 5 a teszt fórum: Fórum - teszt fórum vBET 5. Csak jelentkezzen be, hogy egy teszt számla.
    Jelenleg nincs nyitott kérdésekkel kapcsolatos SSL. vBET dolgozik az eredményt, mielőtt továbbítja a külső, tehát egy titkosítási nem kell semmilyen hatással a munka vBET.

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •