Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Eredmények 1 a 5 A 5

Téma: A Canonical Url-ek Különböző VBET Lefordított Url-ek szerkezete Eltér A Normál Oldalak.

  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    Aug-2012
    Elhelyezkedés
    Atlanta
    Hozzászólások
    39

    Default A Canonical Url-ek Különböző VBET Lefordított Url-ek szerkezete Eltér A Normál Oldalak.

    Kaptam egy hibát, amelynek következtében a vbet fordítani a linkek beszámolási különböző canonical url-ek felépítése, mint a nem lefordított url-eket. Valójában a lefordított url-ek jelentés a root domain helyett beleértve a alkönyvtár "munkahelyek", hogy be kell vonni. Úgy tűnik, csak, hogy történni a címkék oldalak. Én már több mint 20k hibák. Úgy tűnik, ez lehet az oka oldalamon vesztes indexelés. Hogyan oldhatom meg ezt a problémát?

    Lásd alább:

    a törvény - Keresési Eredmények - MyModelTalk Ingyenes Casting kéri, Modellek, Színészek!
    Code:
    <base href="MyModelTalk Free Casting Calls for Models and Actors!" /><!--[if IE]></base><![endif]--><link rel="canonical" href="http://mymodeltalk.com/jobs/tags/law.html" />
    <---Ez a helyes


    Kanun - Arama Sonuçları - Modellező ve Aktörler Aramalar MyModelTalk Ücretsiz Döküm!
    <-- Hibás. feladatok alkönyvtár hiányzik.

  2. #2
    Tiltott
    Csatlakozott
    Aug-2012
    Hozzászólások
    481

    Default

    Köszönöm jelentés. Dolgozom, ez a probléma.

    Javasoljuk, hogy telepítés a PRO változat. Megújíthatja a licencet csak 30$. A teljes verzió tartalmaz számos további konfigurációs lehetőségek, amelyek lehetővé teszik, hogy jobban testreszabhatja a termék az ön számára.

  3. #3
    Tiltott
    Csatlakozott
    Aug-2012
    Hozzászólások
    481

    Default

    A hiba javítása szerepelni.
    • Szerkesztés modul AdminCP->Dugó & Termékek->Plugin Manager->Hatástalanítani nyelv a $_GET SEO linkek
    • Illessze be ezt a kódot az elején:
      PHP Code:
      global $vbulletin;
      if(
      $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_linkstype'] == 'VBSEO_URI' && $_REQUEST['language'] && strpos($_SERVER['VBSEO_URI'], $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir']) !== 0) {
      $_SERVER['VBSEO_URI'] = $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir'].$_SERVER['VBSEO_URI'];

    • Mentés változás.

    Ez a kérdés lesz rögzített, a következő kiadásban.

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    Aug-2012
    Elhelyezkedés
    Atlanta
    Hozzászólások
    39

    Default

    Quote Eredetileg írta: Marcin Kalak View Post
    Köszönöm jelentés. Dolgozom, ez a probléma.

    Javasoljuk, hogy telepítés a PRO változat. Megújíthatja a licencet csak 30$. A teljes verzió tartalmaz számos további konfigurációs lehetőségek, amelyek lehetővé teszik, hogy jobban testreszabhatja a termék az ön számára.
    Nagyon szépen köszönöm. Igazából terve, hogy a pro változat a következő hónapban. Én vagyok kelljen többet vásárolnak, mint néhány verzió a következő hónapban. Valamint köszönöm a javítást! Volt, hogy nagyon félelmetes testvér.

  5. #5
    Tiltott
    Csatlakozott
    Aug-2012
    Hozzászólások
    481

    Default

    Örülök, hogy tudtam segíteni.
    Ne feledje, hogy egy licenc lehetővé teszi, hogy telepíteni egy termék, akkor a domain regisztrált ez a licenc.
    Utoljára szerkesztette Marcin Kalak; 16-06-15 -on 11:07.

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •