Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Eredmények 1 a 8 A 8

Téma: Segítségre dbseo vbet átírási szabályok

  1. #1
    Junior Member
    Csatlakozott
    Feb 2012
    Hozzászólások
    12

    Default Segítségre dbseo vbet átírási szabályok

    Szia az én aktuális nginx konfiguráció mint mint alul

    Tudna legyen szíves tanácsol részére vbet kiegészítések. ~ (értem ezeket vizsgálni, és lényegében nem támogatott.)

    én kifejezetten aggódik egy kicsit az nem befolyásolja a/blog / mappa, amely tartalmazza a wordpress.

    Code:
    server {
            listen 80;
            #listen [::]:80 default ipv6only=on;
    
            server_name www.mydomain.com mydomain.com;
            root /home/user/domains/mydomain.com/public_html;
            access_log /home/user/domains/mydomain.com/logs/access.log;
            error_log /home/user/domains/mydomain.com/logs/error.log;
    
            index index.php index.html index.htm;
            error_page 404 /404.html;
    
            location / {
                try_files $uri $uri/ /dbseo.php;
            }
    
            location /blog/ {
                    index index.php;
                    rewrite ^/blog/(.*)+$ /blog/index.php?$1; # it finally works
                  
            }
    
            location ~ ^((?!dbseo).)*\.php$
            {
                    rewrite ^/(.*)$ /dbseo.php last;
            }
    
            # Pass PHP scripts to PHP-FPM
            location ~ \.php$ {
                try_files $uri =403;
                fastcgi_split_path_info ^(/blog)(/.*)$;
                fastcgi_pass unix:/var/run/php5-fpm-username.sock;
                include fastcgi_params;
                fastcgi_index index.php;
                fastcgi_param SCRIPT_FILENAME  $document_root$fastcgi_script_name;
            }
    
            # Enable browser cache for CSS / JS
            location ~* \.(?:css|js)$ {
                expires 30d;
                add_header Pragma "public";
                add_header Cache-Control "public";
                add_header Vary "Accept-Encoding";
            }
    
            # Enable browser cache for static files
            location ~* \.(?:ico|jpg|jpeg|gif|png|bmp|webp|tiff|svg|svgz|pdf|mp3|flac|ogg|mid|midi|wav|mp4|webm|mkv|og$
                expires 60d;
                add_header Pragma "public";
                add_header Cache-Control "public";
            }
    
            # Deny access to hidden files
            location ~ (^|/)\. {
                deny all;
            }
    
    }

  2. #2
    Tiltott
    Csatlakozott
    Aug-2012
    Hozzászólások
    481

    Default

    Jelenleg nem támogatjuk a dbseo.
    Seo a dbseo változása nincs annyira egyszerű. Hozzáadása a szabályok mellett kell használni vBET lefordít mondatokat, SEO és helyettesíteni őket. Erre a célra kell létrehozni a megfelelő vezérlő, illetve a horgok.

    A barátságos URL-ek használatát javasoljuk.

  3. #3
    Junior Member
    Csatlakozott
    Feb 2012
    Hozzászólások
    12

    Default

    szia

    egy meglehetősen nagy régi fórum úgy fogok küzdeni, váltson át a másik URL-t meg most. néhány már helyben, áramfejlesztő forgalom 5 évig +

    Én utálom, hogy laza ranglista megváltoztatásával tartozó URL-szerkezet, mint nincs út 301 ezer URL-eket.

  4. #4
    Tiltott
    Csatlakozott
    Aug-2012
    Hozzászólások
    481

    Default

    Köszönöm a véleményét. Ebben a pillanatban nem tervezzük, hogy támogassa DBSEO a.

  5. #5
    Junior Member
    Csatlakozott
    Feb 2012
    Hozzászólások
    12

    Default

    oké. szóltam, hogy DBseo supprot, és azt mondta, ők is segítséget nyújt a vége. Ha van konkrét kérdések-re hogyan kell dolgoznunk ok hogy nekem, hogy az info?

    Hogy kell egy kicsit ragasztani egyébként.

    vagy van-e bármely különleges változat vagy info RE vbseo, hogy lehet tudni mutatni nekünk a helyes irányba próbálják megoldani az integráció?

  6. #6
    Tiltott
    Csatlakozott
    Aug-2012
    Hozzászólások
    481

    Default

    Nem támogatjuk a DBSEO. Támogatja a vBSEO és keresőbarát URL-EK, és nem tervezi a jelenleg támogatja a DBSEO, amely nem támogatja a vB5. Ebből a szempontból vB4 és a DBSEO termékek már elavult. vBSEO támogatta nekünk előtt vB támogatás barátságos URL-EK, és ez a támogatás került át a vB3 vB4. vBSEO és DBSEO nem támogatja a vB5, ami azt jelzi, hogy a piac ezen részén eltűnik helyébe native barátságos URL-EK, hogy már leszállított, az ár a VB., és nem igényelnek további díjakat. Ezért többek között, mi ' nem érdekelt-ban támogat részére seo további motorok fejlesztése, és továbbra is az a jelenleg támogatott. Mintha a vBSEO, akkor jön vissza a vBSEO. Mi használjuk a vBSEO vB4, és nincs probléma. VBSEO támogatás hiánya lehet zavaró, de ha már ellenőrzött konfiguráció, és nincs probléma vele majd nem szükséges támogatást.

  7. #7
    Junior Member
    Csatlakozott
    Feb 2012
    Hozzászólások
    12

    Default

    ok.

    meg kell maradni vb4.0 egyéb okok miatt.

    Megpróbálom, és talál egy szabadúszó, hogy segítsen nekem.

    vBSEO is elment, így igen a támogatás hiánya volt a probléma, és volt az oka, én mozgott-hoz dbseo az első helyen. azt is hozzáteszi, sok több mint csak az URL-eket, melyik én csinál használ-ból.

    ők felajánlották segítségüket, voltam csak csodálkozó ha kérhette volna, akkor a kérdés, hogy jön fel szempontjából hogyan vbet dolgozott a vbseo azért én tudna megpróbál és kap a kérdés rögzített.

  8. #8
    Tiltott
    Csatlakozott
    Aug-2012
    Hozzászólások
    481

    Default

    Integráció vBSEO a vBET működik, cseréje vBSEO funkciók vBET funkciók. Lásd: do-not-upload/readme.html->Integráció más mod->vBSEO Integráció. Funkciók vBET lefordítani a szöveget, majd értelmezze helyesen (a vBSEO funkciók), majd vissza. Ezek a funkciók szereplő fájl: upload/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php. Ez a fájl tartalmazza horog: init_startup. Emellett vBET meghatározza az egyes változókat vBSEO megfelelően.
    Utoljára szerkesztette Marcin Kalak; 02-05-15 -on 13:47.

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •