Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Oldal 1 A 3 123 UtolsóLast
Eredmények 1 a 10 A 22

Téma: Minden fordítások betömött működő - minden szálat üresek, a zászló történő kattintáskor

  1. #1
    Junior Member
    Csatlakozott
    Július 2010
    Hozzászólások
    27

    Exclamation Minden fordítások betömött működő - minden szálat üresek, a zászló történő kattintáskor

    I. nem szükséges módosításokat. VBulletin 3.6.8 (Deutsch), vBET3.4.1 én vagyok.

    Változott-e a Google a saját fordítási API, vagy valami?

  2. #2
    Junior Member
    Csatlakozott
    Július 2010
    Hozzászólások
    27

    Default

    Én csak felminősített-hoz vBET 3.5.2 most a fordítás weblapon teljesen üres. Mi vagyok én eltűnt?

  3. #3
    Junior Member
    Csatlakozott
    Július 2010
    Hozzászólások
    27

    Default

    oké. Én kapott ez futó googletest.php. Úgy néz ki mint én vagyok felfüggesztette a Google

    Google API v1 kezdő fordítás-teszt
    Vizsgálati eredmény: {"responseData": null, "responseDetails": "Feltehetően Általános Szerződési Feltételek Visszaélés. Lásd http://code.google.com/apis/errors", "responseStatus": 403}
    Teszt hiba:
    Kapcsolati idő (ms): 566.118164062

  4. #4
    Junior Member
    Csatlakozott
    Július 2010
    Hozzászólások
    27

    Default

    A Microsoft API-vizsgálati látszik jó. Nem az én-m vBET még mindig translate Microsoft API-val?

    Kezdő fordítási MS
    Vizsgálati eredmény:  "Hello"
    Teszt hiba:
    Kapcsolati idő (ms): 492.813964844

  5. #5
    Nyugdíjas;)
    Csatlakozott
    Augusztus 2011
    Hozzászólások
    441

    Default

    Hi,
    Igen lehet, de a vizsgálat, akkor tett félrevezetőek lehetnek, mert ez teszt fordítását csak egy második
    Kérjük meg ellenőrizni:
    -hozta
    admincp - > vBET - > fordítás szolgáltatók - > csak a Google használatra: nem
    -tett frissítés = újból feltölteni a mappa feltölt - egyszer - > vbet_translation_options Ha nem adja el az

  6. #6
    Junior Member
    Csatlakozott
    Július 2010
    Hozzászólások
    27

    Default

    Igen én tett "csak a Google használatra: NO" és tett töltse fel a vbet_translation_options mappába.

    Most, ha én kettyenés a zászló, én kap a következő hiba:

    Végzetes hiba: 28 sorban Definiálatlan függvény save_settings(), a /home/smera/public_html/forums/includes/vbenterprisetranslator_class_translator.php hívása

    Homályosan ne feledjük, elkezdtem getting a fenti hiba után én néhány változtatást a teljesítmény FAQ-ajánlás alapján. Érzem, hogy kapcsolatban, hogy a memória-gyorsítótár, vagy valami ilyesmi
    Utoljára szerkesztette myandy99; 30-10-11 -on 19:00. Indok: További részletek

  7. #7
    Nyugdíjas;)
    Csatlakozott
    Augusztus 2011
    Hozzászólások
    441

    Default

    Tett ön eltávolítása/Szerkesztés a fájlokat, (kivéve ha az vbseo-integráció)
    Tudna ön legyen szíves mondja meg (FAQ teljesítmény emlékeztető), milyen lépéseket tettek?
    Ha nem emlékszünk, hogy ezen legyen szíves a PM nekem a hozzáférés részére a következőkről majd ellenőrizze, hogy a kiszolgálón

  8. #8
    Junior Member
    Csatlakozott
    Július 2010
    Hozzászólások
    27

    Default

    Emlékszem, hogy a hiba történt, miután én változtatott a memória-gyorsítótár a nincs és a valami. De most még akkor is, ha én változtatott a memória-gyorsítótár vissza a "Nincs" a probléma továbbra is

    Én tett nem eltávolítása/Szerkesztés a fájlokat, (kivéve ha az vbseo-integráció)
    Utoljára szerkesztette myandy99; 01-11-11 -on 13:22.

  9. #9
    Junior Member
    Csatlakozott
    Július 2010
    Hozzászólások
    27

    Default

    A sor, ahol a végzetes hiba kód a következő tűnik. Kaphatok néhány a választ?

    Code:
    save_settings(array ('vbet_provider_availability_'.$provider => $availability));

  10. #10
    Nyugdíjas;)
    Csatlakozott
    Augusztus 2011
    Hozzászólások
    441

    Default

    Ha hibaüzenet jelenik meg, mert a rendszer nem találja function save_settings vBulletin függvény és kell adminfunctions_options.php most nem tudom, hogy miért nem található meg, kérjük, fontolja meg reupload minden vBet fájlokat, vagy kérem PM nekem, hozzáférési adatok, de utána fogok nézni.
    Aligha lehetséges, ez hiba volt védekezniük, módosítja a memória-gyorsítótár

Oldal 1 A 3 123 UtolsóLast

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •