Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Eredmények 1 a 5 A 5

Téma: 3.5.2. vBET Released

  1. #1
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default 3.5.2. vBET Released

    Helló

    Ma már, az új kiadás. Utolsó óta optimalizált szolgáltatók várólista működését. Utolsó mentesít jelölt a szolgáltató nem érhető el, ha bármilyen hiba történik. Találjuk meg, hogy néhány hiba, de nem azt jelenti, hogy a kvóta elérve (időtúllépés, kiszolgáló túl elfoglalt, és így tovább). Most mi jelölése szolgáltató nem érhető el, csak, ha megkapjuk a megjelenő üzenet arról tájékoztat, hogy a határértékek elérik-e. Persze vBET még mindig ellenőrzi, minden 10 percet jelent szolgáltató ismét rendelkezésre áll.

    TOVÁBBI FRISSÍTÉS LÉPÉS -szükséges, csak ha 3.5.1 alacsonyabb verziójú frissítése
    Ha nem módosítja a konfigurációs vbet_translation_options, majd ismét tartalom feltöltését a feltöltés-egyszer-ba-a szolgál.
    Konfigurációs fájlok alapértelmezett szolgáltatók várólistájának nyelvpárok tartalmazza. Ha van néhány módosítást hajtott újból feltölteni, és a módosításokat újra, vagy a manuálisan beállított szolgáltatók várólista (Ön által előnyben részesítettItt további részleteket lásd a).

    Új:
    • VBET-gyorsítótár használt RSS-fordítások (ez nem szükséges előtt vBulletin gyorsítótár RSS, ezért most mert kell fizetni a fordítások)


    Hibák korrigált:
    • Daraboló rendkívül nagy kulcsszavak (nagyon ritka)
    • Daraboló "biztonságos UTF-8" karakterek a középső
    • Speciális karaktereket a Microsoft fordítás ablak betörése fordítás kéréséhez


    Következő tervek a következők:
    -Tegye meg ugyanezt a vBET4.x (a már végrehajtott, akkor oldható fel ezen a héten)
    -A fizetett Microsoft fordítás API támogatásának hozzáadása
    -Egyéb fordítás API-K támogatásának hozzáadása a lehetőség

    Élvezze vBET!
    Utoljára szerkesztette vBET; 20-10-11 -on 02:16.

  2. #2
    Junior Member
    Csatlakozott
    December 2010
    Hozzászólások
    7

    Default

    Nincs kapcsolat a post "(lásd itt további részletekért)" részében áll fenn. Rendben van: http://www.vbenterprisetranslator.Co....html#post8915

    Nem azonnal biztos vagyok hova feltölt tartalmát a "feltölt-egyszer" könyvtár, de én vagyok biztos, én is lesz rá.
    Utoljára szerkesztette furnivat; 20-10-11 -on 01:11.

  3. #3
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Added - link Megjegyzés: Köszönöm

    A tartalom feltöltés egyszer Töltse fel a fórum könyvtár.

  4. #4
    Tiltott
    Csatlakozott
    Október 2011
    Hozzászólások
    1

    Default

    Text automatically translated from: French to: Hungarian
    Translated text
    Én azt szeretném tudni, melyik verzióját vb is kérjük, köszönöm, és tudomásul veszem, hogy Ön soha verziószámának tenni a VB tesz
    Original text

  5. #5
    Nyugdíjas;)
    Csatlakozott
    Augusztus 2011
    Hozzászólások
    441

    Default

    Általában vBET 3.x verzióiban készült, vBulletin 3.x és vBET 4.x vBulletin 4.x

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •