Fontos: Ez az oldal cookie-kat használ (cookies). A weboldal használatával kikapcsolása nélkül sütik a böngészőben, azt jelenti, hogy egyetért a használat.
Vásároljon most! Jellemzők Letöltések

Keress velünk!

Ha azt szeretné, hogy kezdj el pénzt keresni a pénzt a vBET csatlakoznak a Affiliate Program.
Eredmények 1 a 9 A 9

Téma: Zászlók válogatás

  1. #1

    Question Zászlók válogatás

    Lehet-e úgy, hogy lehetővé teszi, hogy rendezze a zászlókat, ahogy azt szeretnénk, hogy megjelenjen a adminCP, úgy értem, mint lehetőség?

  2. #2
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Azt hiszem, ez lehetséges. Ha fel kell tüntetni - az összes hely, ahol zászlók jelennek meg (legördülő menü, zászlók, jelentkezési lap)?

  3. #3

    Default

    Igen, mindenhol lenne szuper.

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    OK, akkor

  5. #5

    Default

    Hol van ez a lehetőség a 3.3.1? Ezt kérdezte novemberben, így sejtettem, hogy volt, lesz is, ahogy mondta.

  6. #6
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Szia. Nem, nem szerepel még. Sajnos - tettük 3.3.0 kiadás gyorsabban, hogy ez a tervezett és a 3.3.1 volt, csak a hibajavítások kiadása.

    Amíg mi is zászlók válogatás a hivatalos kiadás akkor használja ezt a megoldást:
    1. Open / includes / vbenterprisetranslator_functions_lang.php
    2. Keresés:
    Code:
    $vbet_SupportedTranslations = array ('af'=>'Afrikaans','sq'=>'Albanian','ar'=>'Arabic', 'be'=>'Belarusian','bg'=>'Bulgarian','ca'=>'Catalan','zh-CN'=>'Chinese','hr'=>'Croatian','cs'=>'Czech','da'=>'Danish','nl'=>'Dutch','en'=>'English','et'=>'Estonian','tl'=>'Filipino','fi'=>'Finnish','fr'=>'French','gl'=>'Galician','de'=>'German','el'=>'Greek','iw'=>'Hebrew','hi'=>'Hindi','hu'=>'Hungarian','is'=>'Icelandic','id'=>'Indonesian','ga'=>'Irish','it'=>'Italian','ja'=>'Japanese','ko'=>'Korean','lv'=>'Latvian','lt'=>'Lithuanian','mk'=>'Macedonian','ms'=>'Malay','mt'=>'Maltese','no'=>'Norwegian', 'fa' => 'Persian', 'pl'=>'Polish','pt'=>'Portuguese','ro'=>'Romanian','ru'=>'Russian','sr'=>'Serbian','sk'=>'Slovak','sl'=>'Slovenian','es'=>'Spanish','sw'=>'Swahili','sv'=>'Swedish','zh-TW'=>'Taiwanese','th'=>'Thai','tr'=>'Turkish','uk'=>'Ukrainian','vi'=>'Vietnamese','cy'=>'Welsh','yi'=>'Yiddish');
    3. Megváltoztatása érdekében a pár.

    Ismét sajnálom, hogy nem szerepelt még

  7. #7

    Default

    OH, látom. OK, akkor. Mindenesetre köszönöm az ideiglenes megoldás.

  8. #8
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Kíváncsi vagyok a teljesítménnyel kapcsolatos problémák - válogatás minden alkalommal nem hatékony. Ha van változás, hogy csak változtatni a kódot. Megértem, hogy nem szép a kód módosítását, de ez sokkal jobb teljesítmény és úgy tűnik, hogy nem sokkal a felhasználók valóban szüksége van rendezni a zászlók Admin CP.

    Én a státusza ismét "Figyelembe véve". Ha valaki más is szüksége van, hogy konfigurálható kérjük, adja meg szavazás itt. Ha szükség van rá tudjuk támogatni fogja azt. Ha nem szükséges több felhasználó, maradunk a gyors fix megoldást. Vajon rendben van Cybershaolin?

  9. #9
    Michał Podbielski (vBET személyzet) vBET's Avatar
    Csatlakozott
    Október 2009
    Hozzászólások
    3,037

    Default

    Nincs válasz, és nincs más hangokat - így ebben a pillanatban ezt a kérést elutasították tartják és támogatják csak egyszerű kód módosítását.

A téma címkéi

Hozzászólás szabályai

  • Ön nem indíthatsz új témákat
  • Ön nem post válaszok
  • Ön nem csatolhatsz
  • Ön nem módosíthatod a hozzászólásaidat
  •