PDA

Teljes verzió megtekintése: vBET és vbseo a vBulletin 4



asabet
29-07-10, 14:56
Szia, én vagyok vbseo felhasználó egy VB4 fórum. Van egy egyszerű, könnyen telepíthető vBET én fórumon nem fáj SEO én szavazni? Próbáltam vBET egyszer már egy vB3 fórum, és a Google Webmaster Tools számolt be egy csomó kérdést, hogy többféle URL ugyanazon az oldalon. Szeretném, hogy ez a funkció nem befolyásolná SEO.

vBET
30-07-10, 12:31
Kérjük, vegye figyelembe, hogy a fizetett változat nagy funkcióval - ez fordítja URL-eket. Így a SEO biztonságban lesznek vBET 4.x:)

asabet
01-08-10, 15:09
Kérjük, vegye figyelembe, hogy a fizetett változat nagy funkcióval - ez fordítja URL-eket. Így a SEO biztonságban lesznek vBET 4.x:)

Nem kell tennem semmi különöset az átírási szabályokat, vagy azt csak telepíteni a kereskedelmi változat, és működik vBSEO (legfrissebb) azonnal nélkül csíp?

vBET
02-08-10, 16:58
Te add vBET szabályok - már készített - nagyon egyszerű:)

Unite
08-09-10, 18:18
Vajon a vBulletin fórum és vBET fordítás egy külön vásárolni?

vBET
08-09-10, 22:40
Vajon a vBulletin fórum és vBET fordítás egy külön vásárolni?

vBET ad fordítások. Ha vásárolni vBET majd fordításai vBulletin engedélyezett - nem fizet, hogy felül. Természetesen meg kell adnunk vBulletin először, hogy képes legyen használni vBET.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1