PDA

Teljes verzió megtekintése: vBET 3.3.4 és 3.3.2 vBSEO kérdés



vBET
24-06-10, 12:33
Hello.

Felhívjuk figyelmét, hogy vBET-es verzió 3.3.4 van probléma vBSEO 3.3.2 - nincs átirányítás loop - ez okoz nagy szerver terhelés és néhány oldal fordítását is összeomlott.

Ez teljesen megoldott ha frissül a vBSEO a 3.5.1

Is - ha valaki szeretne frissíteni vBET 3.3.4 és továbbra is használhatja vBSEO 3.5.1 javasoljuk, hogy ezt először néhány teszt fórum példány, és menjünk oda. Teszteltük vBET az utolsó lehetséges változatai - és a támogatott, még mindig mi vagyunk wiling megoldani ezt a kérdést a vBSEO 3.3.2 verzió. Tehát ha valaki érdeklődik - kérjük ossza meg velünk és a PM hozzáférési adatait a fórumon ilyen konfigurációt. Mint írtam hivatalosan is támogatjuk utolsó kiadás és minden teszt fórumon már frissített.

tavenger5
26-07-10, 18:29
minden frissítés ez? valamilyen okból nem tudok vbseo 3.5 működni az én vBulletin 3,8 telepíteni.

vBET
26-07-10, 20:10
Nem - már nem is vizsgálja ezt nyilvánvaló vbseo kérdés, ami javított az a legújabb verzió. Ezért mi nem keressük megoldás - ez csak a már megoldott.

Mi hivatalosan támogatja a legújabb verzió, de mi is egy pillantást, hogy miért történik ez a régi vBSEO verziót, ha jut, hogy néhány teszt példány ilyen konfigurációt. Tehát ha például teszt azokkal verzió és PM előttünk ott lehet ellenőrizni, mi történik.

Egyébként - ez tanácsos készült frissítés. Ha kérdések frissít legújabb vBSEO változatot kell menni a személyzet segítségét.

kasili
10-08-10, 21:20
Hi;

Már telepített egy végtelen ciklusban, de nem tudom használni, mert segít a bármilyen módon?

kamilkurczak
11-08-10, 12:17
verziójának vBSEO használ?
Próbálja meg frissíteni a vBSEO az újabb verzió.

Ha ez egy másik kérdés, kérjük, írja be ide

kasili
11-08-10, 19:45
Nem tudom frissíteni az új verziók verzió vBSEO 3.3.3, mert a licence lejárt.

Mi mást tehetek?

vBET
12-08-10, 09:28
Akkor downgrade a vBET verzió - a korábbi vBET változata ez a kérdés nem létezik. Még mindig nem javasoljuk ezt a megoldást, mivel minden egyes vBET kiadás több optimalizálva, és több szolgáltatást.

Azt is PM előttünk részleteket a Admin CP, FTP és vBSEO CP, akkor ellenőrizze. Kérjük, vegye figyelembe, hogy általában támogatjuk múlt kiadások, mert azok nem korrigált hibákat. Tehát nem tudjuk garantálni, hogy megoldja a problémát, ami a vBSEO oldalán (mert vBSEO frissítése megoldja a problémát). Ha úgy találjuk, hogy gyorsan - mi megoldjuk. Ha nem, akkor mi is több időt töltenek ezzel a kérdéssel fizetett integrációs szolgáltatás, amely költségek $ 30, ha egyetért.

kasili
12-08-10, 12:10
Adj mit jelent 30 $?

Nem tudom telepíteni miatt Önt a hibákat.

És már emelte meg a kívánt pénzt.

Add fel a attachment was not found vissza a pénzemet ...

kamilkurczak
13-08-10, 10:34
Kasili, mint Michał írta - küldhet nekünk PM az Ön admincp és FTP-részleteket és igyekszünk kijavítani ezt a kérdést, de nem garantálja, hogy megoldja a problémát, ami a vBSEO oldalán (mert vBSEO frissítése megoldja a problémát).
ez a kérdés a vBSEO oldalon.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1