PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Probléma



Taurus
23-06-10, 11:34
Elnézést a dupla post.

Én sürgősen segítségre van szüksége. A felújítás után már ezt a hibát a tetején a fórumban:

Figyelem: array_merge () [function.array-merge]: Argument # 1 nem tömb [elérési út] / global.php (400): eval () 'd code on line 1153

Az egész fórum teljesen elrontotta. Valamilyen oknál fogva ez csak akkor történik, ha nem bejelentkezve Így a vendégek rendelkezésére. Ha bejelentkezett, minden rendben van.

EDIT: OK rájöttem, hogy miután letiltotta a használata "Full File Cache A vendég (BETA!)" minden rendben van. Tehát kell lennie valami baj van. (És én CHMOD 777-R vbet_guestcache)

kamilkurczak
23-06-10, 12:56
hello,

lehet beilleszteni ide url-t a forum? Szeretném, hogy ellenőrizze.

Taurus
23-06-10, 13:13
Én be a Full File Cache A vendégek ki. Egyébként az én fórum teljesen megszakadt. Én túl sok tag és vendég olvas még ezt az 5 percig haver. Bocsánat.

CreativX - Powered by vBulletin (http://creativx.net/forums/)

EDIT: lol .... bocs, most láttam, hogy a személyzet. Hadd tudja, ha ellenőrizni tudja, és én lehetővé teszi a vendégek cache újra.

kamilkurczak
23-06-10, 13:25
Ne kapcsoljuk be, hogy még Megpróbáljuk megoldani nélkül használja a fórumot.

Taurus
23-06-10, 13:58
OK, jó hallani. Várakozás a megoldás!

kamilkurczak
23-06-10, 14:39
ok, sajnálom ezt a problémát, ez még mindig BETA funkciót.

Továbbá kérjük, először próbálja meg csak, hogy távolítsa el a megfelelő cache fájl (megtalálható a / vbet_guestcache / hu / könyvtárban - akkor fel kell ismernie, hogy név szerint -, hogy nem csak eltávolítani az összes fájlt tartalmazza van. Talán csak a BB generált, mint az oldalon valamilyen oknál fogva és vBET tárolt, és most látható gyorsítótárazott eredmény.

Ezután csak kapcsolja be ezt a funkciót.

Ha ez megtörténik után ismét cache törlése - küldje el hozzáférési adatait (hozzáférés az Ön Admin CP és FTP), és mi megoldjuk.

Taurus
23-06-10, 15:17
megfelelő cache fájl

Sajnos mi a neve ennek a fájlnak kéne távolítani?

Taurus
24-06-10, 01:14
Bármi ... valaki?

kamilkurczak
24-06-10, 09:38
törölje az összes fájlt ebbe a mappába. Ha ez nem működik, küldj PM-hozzáférési adatait a fórum (ok) FTP

Taurus
24-06-10, 11:07
FTP részletek elküldve!

kamilkurczak
24-06-10, 13:48
ok, köszi.
Most megpróbáljuk megtalálni ezt a hibát

és én továbbra is hozzá kell férniük a admincp (PM please)

steve
24-06-10, 13:51
Ez összefüggésben lehet a file cache.

kamilkurczak
24-06-10, 13:57
Igen, most is:)

Taurus
24-06-10, 14:45
Adatok PM'd! Köszönöm

kamilkurczak
24-06-10, 16:11
Én bejelentkezett a admincp és én be ezt az opciót.
Ezután voltam a fő fórum helyben lefordított site és én, és nem látja a problémát.

Most ez a lehetőség ki van kapcsolva újra.

1.please bekapcsolja ezt az opciót,
2.find az oldal ezzel a kérdéssel,
3.copy ez url,
4.turn ki ezt az opciót be ide az url a kérdéssel

:)

Taurus
24-06-10, 16:18
ehhhhhh ********** ez a kérdés csak akkor merül fel, ha egy vendég a fórumon. Ez nem történik meg, ha bejelentkezve Tehát kapcsolja be. Jelentkezzen ki az admin. És megy az URL-t, mint egy vendég.

EDIT: És mint vendég, menj be bármilyen témát, vagy postai úton, látni fogod, a fórum teljesen megszakadt. Nem a honlapon. A honlapon csak egy hiba jogot a tetején.

kamilkurczak
24-06-10, 16:29
voltam, mint egy vendég persze, de minden normális volt (mint a helyszínen ez az opció ki van kapcsolva)

plese be itt az oldal URL címét ezzel a kérdéssel

Taurus
24-06-10, 16:36
Csak kapcsolva azt. És elment a honlapomon CreativX - Powered by vBulletin (http://creativx.net/forums/)

Eleinte rendben van. Menj be minden menet után, akkor rendben van. Menj vissza a kezdőlapra .... bumm ... hiba a tetején. Menj be egy szál most **********.. törött. Még mindig bekapcsolva most.

Taurus
24-06-10, 16:45
Sajnálom, de nem tudom tartani ezt bekapcsolva. Én közel 400 vendég online, most megtekintését egy törött fórum. Én kapcsolja ki. Kérjük, próbáld ki, ha lehet.

kamilkurczak
24-06-10, 17:03
ok ok, csak kapcsolja ki ezt az opciót:)

kamilkurczak
24-06-10, 18:28
ok. Megoldott:)

Találtunk egy konfliktus CT Születésnap Kép Posta global_start horog.
Ez egy ellentmondásos kód:

global $globaltemplates;
$globaltemplates = array_merge($globaltemplates, array('postbit_ct_birthday_box'));

Ez nem egy vBET kérdés, de mi oldotta meg.
Nem tudjuk pontosan mi okozza ezt a hibát, mert vBET ne használja ezt a változót (global $ globaltemplates;). talán hiba php vagy vBulletin

Most minden rendben. Használja Teljes File Cache A vendégek is bekapcsolni!

Ha bármikor frissítheti ezt a CT Születésnap Kép Kép plugin kell tennie ezeket a műveleteket:
1. megy admincp -> Plugins és termékek -> Beépülő modul-kezelő
2. megtalálják CT Születésnap Kép Kép
3. kattintson a CT születésnapján - Add a globaltemplates

Most már szerkesztheti lehetőségek ezt a kódot. Tehát:

4. megtalálják végrehajtási rendjét a területen,
5. Csak szerkeszd 5-6
6. Kattintson a Mentés gombra

Taurus
25-06-10, 00:42
Köszönjük szépen a remek szolgáltatást! Srácok szikla nagy idő! Fog ellenőrizni ki most!

Taurus
26-06-10, 16:37
Szerencsére megnéztem, hogy ha minden jól is működik, ha bejelentkezik a vendég. És ez nem! Az én egész fórumon teljesen elrontotta újra! Még a honlapomon. Én tiltva a vendég cache újra. És ez jó!

Kérjük, srácok, nagyon remélem tudod rendezni ezt meg.

Köszönöm!

vBET
27-06-10, 00:07
Kérjük, egyedi. Adj pontos URL-oldalt, amely nem működik megfelelően a vendég cache, és mondd el mi a baj van.

Taurus
27-06-10, 02:17
Amikor a vendég cache be van kapcsolva, minden oldalon van törve. Hadd tudja, ha meg szeretné nézni, és azt is lehetővé teszi vendég cache, és láthatjuk.

kamilkurczak
28-06-10, 10:59
Im sorry Taurus, de nem találom ezt a kérdést a fórumon.
Voltam a helyszínen, és azt kapcsolja be a vendégek cache kapcsolót.

Én reloaded kevés helyek, mint a vendég, de nem találom ezt a kérdést.
minden normális (mint ha ez az opció ki van kapcsolva)

Taurus
28-06-10, 11:23
Hát én csak lehetővé tette, és elment a forumhomepage az IE, és ez teljesen elrontotta!

Taurus
28-06-10, 11:25
Váltottam ki újra.

Valami más. Mivel megváltozott a végrehajtás érdekében a másik mod, 2 az én más modok leállt. Az egyik az automatikus üdvözlő menet a regisztráció, a másik pedig egy automatikus üdvözlő látogató üzenetet regisztráció. Kérem, vizsgálja meg ezt is.

Köszönöm.

kamilkurczak
28-06-10, 11:27
ok megpróbálom azt az IE. Tudom bekapcsolni ezt az opciót, így megpróbálom megtalálni ezt a kérdést

Taurus
28-06-10, 11:30
OK. Én is szerkesztette a korábbi post. Kérjük, olvassa el, hogy még.

Köszönöm

kamilkurczak
28-06-10, 15:55
a kérdés a honlapon: keresek, és még mindig nem találom ehh.

kb ez a két plugin. Hogyan lehet reprodukálni ezt a kérdést a fórumban? Ha találok meg?

Taurus
28-06-10, 16:01
Nem tudom, mit tettél, de úgy tűnik, hogy működik most. A kérdés a fórumon megtört ez. Úgy tűnik, most OK.

Nem tudom, hogyan lehet reprodukálni a problémát a 2 plugin. Az egyik létrehoz egy új téma a Welcome fórum, amikor egy új tag regisztrálja. Üdvözölve őt. A másik létrehoz egy látogató üzenetet várja őt. Az ő profil oldal.

kamilkurczak
28-06-10, 16:41
ahhoz, hogy távolítsa el a régi cache:)

erről a 2 plugin. Kérjük, kapcsolja ki vBET és próbálja megtalálni ezt a kérdést újra.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1