PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Bármelyik van vBET dolgozik nginx a proxy



bhanuprasad1981
13-06-10, 13:33
szerinti ajánlások vb.com kaptam nginx telepített kiszolgáló pozitív ez a terhelés le a 25 + 5 rossz dolog site fordítások leállt teljesen, kénytelen vagyok, hogy távolítsa el mod, amit vásárolt, hogy javítsa a forgalom: (

oldalamon adatok: -

vBulletin 4.0.3 legújabb
vbseo 3.5.0 pre kiadása
apache 2.2.x
legújabb nginx proxy szolgálja statikus tartalom


Előre is köszönöm:)

bhanuprasad1981
14-06-10, 18:05
sebaj Megvan a munka, néhány változtatás történt szerver az én szerver adminok:)

vBET
14-06-10, 21:00
Örülök, hogy kezelni ezt a - egyébként mások számára: Igen vBET dolgozik nginx (megerősítette a kliens fórum). A következő kiadás szabályokat kell alkalmazni a csomagban. Most használja ezeket (el kell fogadniuk, hogy a forum könyvtár):


location /forums/ {

rewrite ^/forums/((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ /forums/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 last;

rewrite ^/forums/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/ last;
rewrite ^/forums/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 last;


if (!-e $request_filename) {
rewrite ^/forums/(.*)$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php last;
}

}

if ($request_filename ~ "\.php$" ) {
rewrite ^/forums/(.*)$ /forums/vbenterprisetranslator_seo.php last;
}

bhanuprasad1981
14-06-10, 21:07
ez a szabály nginx a proxy?

vBET
14-06-10, 23:01
Ezek szabályok nginx. Nem tudom, van-e különbség, ha ön használ ez csak a proxy. Ahogy írtam kaptunk megerősítést formája az egyik ügyfelünk, hogy jól fut a nginx. Van baj ezekkel a szabályokkal?

bhanuprasad1981
15-06-10, 05:15
Azt hiszem, ezek a szabályok a nginx fő webszerver, mi nginx a proxy, hogy apache szolgálja statikus tartalom, korábban, amikor elütöttem fordítani szoktam, hogy átjáró timeout hiba, a technika már fix, hogy:)

vBET
15-06-10, 17:25
OK, így - sajnálom zavar;) és nagyszerű, hogy kezelni azt. Tud ossza meg másokkal megoldás? :)

bhanuprasad1981
16-06-10, 09:27
volt nginx várakozási idő kérdése, sajnálom, én vidám nyilvánosságra sokat hiszen kezelik alapkezelő társaság, akik csak azt válaszolta: "azt állapították meg" lol:)

Vetall
01-09-17, 08:00
Jó napot!

Én Nginx, mint proxy Apache, ezek a szabályok nem dolgozik, kap hiba 500.

vBET
02-09-17, 10:00
Kérem, nyissa ki az új szál a kérdés, add oda a részletek - milyen szabályokat használsz?
Használ booth - Nginx, Apache? Ha Apache próbálta használni .htaccess?

Kérlek, írd le külön szál - ezt a többi vásárlónak kérdés már megoldott.
(ebben a pillanatban azt látom, fordítások jól működik a fórum - kérjük adja meg is URL-t, hogy törött oldal)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1