PDA

Teljes verzió megtekintése: vBET ütközik vBOptimise pro 2.0.1



StarBuG
23-04-10, 14:47
Szia

Én vBOptimise Pro 2.0.1 (http://www.dragonbyte-tech.com/vbecommerce.php?do=purchase&act=product&id=1) telepítve

Ez lényeges Termék én fórumot.
Ez workes tökéletes, de lefordított oldalak nem kapnak látható teljes egészében, vagy hozza fel hibák, vagy furcsán viselkedik.

A konfliktus abban rejlik, hogy teljes mértékben oldalgyorsítást a vendégek vBOptimise.
Azonban ez az egyik nagy előnye be az új verzió gyorsabb Oldalletöltések a vendégek akár 500%.

Kérem, rendezni végre megoldást Decepter (a programozó) (http://www.dragonbyte-tech.com/members/7-Deceptor) a lehető leghamarabb.

Jelenleg vBET nem használható a oldalgyorsítást aktív!

StarBuG

ps: majd küldd el a saját fórumon is

vBET
23-04-10, 18:38
Decepter már kap tőlünk minden információt, amit már fel. Mi együtt fog működni vele, hogy megszüntesse ezt a konfliktust:) Én mozgassa az integráció részben, mert valószínűleg ez lesz szükség a korrekciókat a termék oldalán.

Mégis, ha kapunk tippeket Decepter a lehetséges frissítéseket a mi oldalunkon ezek hajtják végre, hogy biztosítsa standon terméket együtt finom:)

tavenger5
24-04-10, 05:20
Ez lenne félelmetes, ha mind a két mod dolgoztak együtt - miután egy lefordított oldal gyorsítása lenne betölteni még gyorsabban, mint korábban!

StarBuG
24-04-10, 11:38
Köszönöm ember.

Tudtam, hogy számíthatok srácok:)

Smiggy
24-04-10, 21:30
Michal, remélem, képes megoldást előbb, mint később.

Milyen hamar Mit gondolsz, lesz?

vBET
25-04-10, 00:10
Ne kérdezd, - a kérdés az vBOptimise oldalon. Adunk választ minden Decepter kérdéseire, amilyen gyorsan megtaláljuk ezeket a mi e-mailben.

StarBuG
25-04-10, 15:36
Problémát megoldani Deceptor.
A fix Most a 2.0.1 verzió. Egyszerűen redownload és telepítse:)

tavenger5
26-04-10, 15:23
StarBug, meg tudja erősíteni a hibát írtam itt VB4? Úgy néz ki, hogy van valami köze a cookie vBET készletek. (Lehet független vBET a VB4)

DragonByte Tech Fórum

tavenger5
26-04-10, 17:09
Igazából azt gondoltam, hogy a fenti nem történhet VB4 óta URL nem fordítják.

Úgy tűnik, hogy ez történik, mert a cache betöltése előtt vBET átirányítja az alapértelmezett nyelv URL-t.

Michal, hol van a kód, amely átirányítja az alapértelmezett nyelv, amikor érkezik egy lefordított oldal? A végrehajtó érdekében meg kell változtatni úgy, hogy mielőtt a vbOptimise cache.

vBET
26-04-10, 23:19
Igazából azt gondoltam, hogy a fenti nem történhet VB4 óta URL nem fordítják.

Úgy tűnik, hogy ez történik, mert a cache betöltése előtt vBET átirányítja az alapértelmezett nyelv URL-t.

Michal, hol van a kód, amely átirányítja az alapértelmezett nyelv, amikor érkezik egy lefordított oldal? A végrehajtó érdekében meg kell változtatni úgy, hogy mielőtt a vbOptimise cache.

Plrase vegye figyelembe, hogy alá vbr URL fordítása - a BB barátságos URL-ek és vBSEO URL-eket.

Technikai részletek átirányítása - lásd a PM.

linuxtuts
17-06-10, 20:48
Csak vásárolt vBET és a márkaépítés díjat, kérem, mondja ez nem is kérdés társak ...


Köszönöm,

vBET
18-06-10, 10:18
Tulajdonosa vBOprimise Pro volt kapcsolatba velünk régen arról, tippeket, hogyan lehet megoldani a problémát (a kérdés a saját oldalán). Nem volt kérdés a téma hosszú ideig, ezért tegyük fel, hogy megoldódott. Még mindig nem vagyunk ezzel a mod a fórumunkban, így biztos kérjen vBOprimise Pro személyzet róla, vagy talán néhány felhasználó megerősíti azt.

linuxtuts
18-06-10, 14:12
Én fut "BB optimalizálása Pro 2.3.0", és nem láttam semmilyen hibát magam.

Köszönet Mate,

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1