PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott . Htaccess nem vBET vBSEO 4.2.1 és 2.6B1



trevis
19-04-10, 18:17
Szia tud valaki felad egy példa egy htaccess vBET és vBSEO. I 'm using a "Mod Rewrite barátságos URL" a vB és a "Létrehozása URL SEO link konszenzus (azaz" / hu/cím") szerint" a vBET. amikor azt mozgassa az egeret a zászlók a láblécben, látom, hogy a láncszem valami, mint a "mysite.com/pt/content.php", de az oldal jelenik meg, a "mysite.com/content". Ha megváltoztatom az URL-t a kezét "mysite.com/pt/content" ad hiba, és semmi sem mutatja.Tud valaki segítsen nekem? : confused: [] s, Rafael Trevisan

VGF
19-04-10, 21:01
Szia tud valaki felad egy példa egy htaccess vBET és vBSEO. I 'm using a "Mod Rewrite barátságos URL" a vB és a "Létrehozása URL SEO link konszenzus (azaz" / hu/cím") szerint" a vBET. amikor azt mozgassa az egeret a zászlók a láblécben, látom, hogy a láncszem valami, mint a "mysite.com/pt/content.php", de az oldal jelenik meg, a "mysite.com/content". Ha megváltoztatom az URL-t a kezét "mysite.com/pt/content" ad hiba, és semmi sem mutatja.Tud valaki segítsen nekem? : confused: [] s, Rafael Trevisan

Talán ez segít, de nem vagyok benne biztos.

Gondolom meg kell CMS telepítve.

Tudom, hogy nekem meg kellett változtatni a fájlnév forum.php az index.php .. és gondoskodott arról, hogy változtassa meg, illetve az Admin CP beállításokat.

Ott van a legfőbb fórum oldalon, mint az én honlapon.

így a CMS, az alapértelmezett CMS oldal index.php .... ellentétben a korábbi verziók, ahol vBulletin index.php általában az a fő fórum oldalon.

Everytime I letölt egy új vBulletin frissítést, már kézzel változtatni forum.php az index.php minden alkalommal.

Ez sooo cool. Én válaszol valaki, aki típusok portugál és az angol fordítás jött át teljesen itt ..

trevis
19-04-10, 21:31
De van egy index.php a gyökérkönyvtárban a BB ... : (

VGF
19-04-10, 23:30
De van egy index.php a gyökérkönyvtárban a BB ... : (

Ha a fórum a gyökérkönyvtár (yoursite.com helyett yoursite.com / fórumok /)

Ezután meg kell változtatni forum.php az index.php .. és nevezd át index.php, amire csak akarja. Akkor nem kell index.php, ha nem használja CMS.

I átnevezték enyém "index-whatever.php", és soha nem használja. A csak a CMS ha használja.

vBET
20-04-10, 01:51
Szia tud valaki felad egy példa egy htaccess vBET és vBSEO. I 'm using a "Mod Rewrite barátságos URL" a vB és a "Létrehozása URL SEO link konszenzus (azaz" / hu/cím") szerint" a vBET. amikor azt mozgassa az egeret a zászlók a láblécben, látom, hogy a láncszem valami, mint a "mysite.com/pt/content.php", de az oldal jelenik meg, a "mysite.com/content". Ha megváltoztatom az URL-t a kezét "mysite.com/pt/content" ad hiba, és semmi sem mutatja.Tud valaki segítsen nekem? : confused: [] s, Rafael Trevisan

Kérjük, küldje el fóruma teljes URL és a tényleges tartalma. Htaccess fájl

vBET
20-04-10, 01:55
De van egy index.php a gyökérkönyvtárban a BB ... : (

Pleae vegye figyelembe, hogy vBET nem igényli, hogy módosítsa a fájlnevet. Kérjük, lásd az előző választ, és küldje el nekünk kért információt. Továbbá kérjük, vegye figyelembe, hogy az egyik változat vBSEO volt hiba (nem tudom, nem a tiéd ez már javított). Itt probléma leírást vBSEO hivatalos gyors javítást:
VB4 CMS linkek nem működik együtt vBSEO3.5 - vBulletin SEO Fórum (http://www.vbseo.com/f77/vb4-cms-links-not-working-vbseo3-5-a-41635/)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations