PDA

Teljes verzió megtekintése: Kétségek amikor beckup adatbázis



kratos
11-03-16, 20:44
Szia barátok, én szüksége, hogy csinál egy az én-m adatbázis beckup-ból Vbulletin fórum, kivéve nem vagyok szerzés minden csinál a beckup teljesen, mert minden alkalommal én megpróbál-hoz csinál egy idő után csak letölt a DB hiányos "/ Minha kérdés: Mikor csinál vennem kell megbénít a fórum beckup? Tud valaki vezető én? Mert az én fórum telepítve van egy hosting és én sürgős szem előtt ezt a teljes DB beckup hiba nélkül. Mivel már nagyon szépen köszönöm!

Marcin Kalak
12-03-16, 09:26
Kérjük, vegye figyelembe, hogy a termék vBET - nem vBulletin. vBET a plugin vBulletin, amely lehetővé teszi, hogy lefordítja fórum 52 nyelven, és támogatja a többnyelvű közösség számára.

Ha kérdése van vBulletin kérjük, látogasson el vBulletin oldal megkérdezni, vBulletin csapat

jackthomas087
25-10-16, 10:05
hogy a biztonsági mentés írja be a következő parancsot a parancssorban :
mysqldump -h localhost -r root -p adatbázisnév > my_backup.sql

a fájl visszaállításához írja be a következő parancsot a parancssorban :
forrás my_backup.sql
66 Néző

skameykin22
28-05-17, 08:51
Valami nem működik így.

Marcin Kalak
29-05-17, 15:57
Kérjük, hozzon létre egy új témát, majd írja le a problémát, pontosabban. A fenti utasítást végrehajt egy biztonsági másolatot a vBulletin adatbázis, amely nem kapcsolódik a terméket.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1