PDA

Teljes verzió megtekintése: Sitemap Generator integráció



vBET
14-11-09, 14:46
Egyszerűen integrálható vBET a vBSEO Sitemap Generator (ez ingyenes), hogy tartalmaz linkeket lefordított oldalak és cms a generált sitemap.

Ha már a fájlok már szerkesztett, kérjük, töltse fel az eredeti változat

Felhívjuk figyelmét, hogy az alábbi utasításokat lehetővé teszi, hogy adjunk be sitemap linkek szálak lefordított oldalak. Mivel a teljesítmény miatt ezek a kapcsolatok nem lesz lefordítva - lesz csak hozzá nyelvi kódját. A Google megtalálja igazi oldal egyébként, mivel kapsz 301-es átirányítást. Kérjük, vegye figyelembe, hogy nem a legjobb megközelítés - a Google inkább, hogy a végső linkek sitemap nem átirányítása egy, hanem kényszerítve fordítása ezer linkek minden nyelven egyszerre lehetett ölni a szerver, vagy Kezelt a Google támadás (ha a linkek nem tárolt még).

Először meg kell találni a vbseo_sitemap_functions_vbseo.php fájl

fórum gyökér -> vbseo_sitemap -> vbseo_sitemap_functions_vbseo.php

Nyitott és szerkeszteni bármilyen szövegszerkesztő programmal
A kezdetektől fogva meg ezt a sort:

global $vbulletin, $vbseo_vars, $vbseo_stat, $vboptions, $db, $forumcache, $bbuserinfo;

És tedd utána ezt:

require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php'); $alanguages = array ('af','sq','ar','be','bg','ca','zh-CN','hr','cs','da','nl','pl','et','tl','fi','fr','gl','de','el', 'en','iw','hi','hu','is','id','ga','it','ja','ko','lv','lt','mk','ms','mt','no','fa','pt','ro','ru','sr','sk','sl','es','sw','sv','zh-TW','th','tr','uk','vi','cy','yi');


Megjegyzés: Vegye ki az alapértelmezett nyelvet kód a $ alanguages
Továbbá, ha a fogyatékkal élő egyes nyelvek a lehetőség panel törölnie kell a kódokat is.

És ezt a sort találjuk:

vbseo_log_entry("[showthread] forum_id: $forumid, thread_id: $threadrow[threadid], total posts: $totalposts, pages: $totalpages, views: $threadrow[views] $prior");
integrálására lefordított téma
és ha a SEO linkeket, azaz
/ Hu / titleput után:

if(!$archived) { $strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currenturl = vbseo_url_thread($threadrow, 1, $archived);
$currenturl_before = substr($currenturl,0,$strlenhost);
$currenturl_after = "/".substr($currenturl,$strlenhost);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
global $alanguages;
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currenturl_before.$language.$currenturl_after, $prior, $lastpost, $freq); } }

vagy abban az esetben, ha NEM a SEO linkeket, azaz
cím? language = en:


if(!$archived) {
global $alanguages;
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, 1, $archived) . '&language=';
$vbseo_stat['t'] += sizeof($alanguages);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currentthreadurl.$language, $prior, $lastpost, $freq);
}
}

Ne használjon mind a ketten!



**** Ez a rész a megoldás csak a vBulletin Publishing Suite felhasználói ****

Ezután meg kell találni a két vonal


$prior = vbseo_sm_priority($vboptions['vbseo_sm_priority_cmssec'], $relp2);


$prior = vbseo_sm_priority($vboptions['vbseo_sm_priority_cmsent'], $relp2);



és ha a SEO linkeket, azaz
/ Hu / title fel miután mind a ketten:

global $alanguages;
$strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currenturl = vbseo_url_cms($drow);
$currenturl_before = substr($currenturl,0,$strlenhost);
$currenturl_after = "/".substr($currenturl,$strlenhost);
foreach($alanguages as $language) { $added_urls += vbseo_add_url($currenturl_before.$language.$currenturl_after, $prior, $drow['lastupdated'], $vboptions['vbseo_sm_freq_cms']); }

vagy abban az esetben, ha NEM a SEO linkeket, azaz
cím? language = hu után mindegyikük:

global $alanguages;
$strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currentthreadurl = vbseo_url_cms($drow) . '?language=';
foreach($alanguages as $language) {
$added_urls += vbseo_add_url($currentthreadurl.$language, $prior, $drow['lastupdated'], $vboptions['vbseo_sm_freq_cms']); }

Ne használja mindkettőt (és anélkül seo link)!


Utolsó szerkesztés és élvezd!
Sok szerencsét!

Kolbi
19-03-10, 15:47
Az utolsó lépést:

$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls(
Nem egészen értem.Az a fájl vbseo_sitemap.php, eredeti?Mert itt: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-bug-reporting/503-vbseo-sitemap-does-not-work-anymore.html kell cserél ez?

Kolbi
19-03-10, 16:59
Oldaltérkép Az integráció nem működik nekem.

Ez stopps megteremtése sitemap után bizonyos ideig

Kolbi
19-03-10, 17:43
Mindig kapok egy Internal Server Error, ha megpróbálom is egy nyelvet vbseositemap.

Én csak próbáltam egy nyelvet több:)

Eredetileg a német is, és igyekeztem is angolul is, de nem működött. Ismerkedés az Internal Server Error létrehozása közben egy új sitemap.

A német az egyetlen nyelv, jól működik.

vBET
20-03-10, 04:39
Az utolsó lépést:

$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls(
Nem egészen értem.Az a fájl vbseo_sitemap.php, eredeti?Mert itt: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-bug-reporting/503-vbseo-sitemap-does-not-work-anymore.html kell cserél ez?

Ez nem utolsó lépése ez nem kötelező dolog. Azt mondja, hogyan módosítsa kódot, hogy benne is más téma oldalak nem csak első. Felhívjuk figyelmét, hogy ha sok hozzászólás néhány téma, akkor lapozható. Kérjük, ossza meg velünk, hogy melyik részét nem érted - fogjuk módosítani a leírást:)


Az egyetlen fájlt meg kell változtatni a vbseo_sitemap_functions.php - a többi változatlan. A link mutat a nem hivatalos megoldás bug fix, ami kapott, mielőtt az integráció megtörtént. Kérjük, kövesse csak a útmutatást:)

vBET
20-03-10, 04:42
Oldaltérkép Az integráció nem működik nekem.

Ez stopps megteremtése sitemap után bizonyos ideig

Mi a hibaüzenet? Valószínűleg ez visz tovább, hogy a mysql kapcsolat létezik. Ebben az esetben meg kell módosítani a mysql beállításokat támogatja tovább. Ha valami mást - kérjük, adja meg néhány adatot:)

vBET
20-03-10, 04:46
Mindig kapok egy Internal Server Error, ha megpróbálom is egy nyelvet vbseositemap.

Én csak próbáltam egy nyelvet több:)

Eredetileg a német is, és igyekeztem is angolul is, de nem működött. Ismerkedés az Internal Server Error létrehozása közben egy új sitemap.

A német az egyetlen nyelv, jól működik.

Kérjük, adja meg megváltoztatott részt a fájl - néhány eredeti kód körül. Fogom ellenőrizni nem is rendben van:) is - mi a hibaüzenet szerepel a naplók? Belső hiba nem mond sokat ...

Kolbi
21-03-10, 20:27


if($vboptions['vbseo_sm_freq_tsmart'])
{
$dpassed = (time() - $threadrow['lastpost'])/86400;
if($dpassed<3)$freq = 'daily';
else if($dpassed<10)$freq = 'weekly';
else if($dpassed<100)$freq = 'monthly';
else $freq = 'yearly';
}else
$freq = $vboptions['vbseo_sm_freq_t'];

vbseo_log_entry("[showthread] forum_id: $forumid, thread_id: $threadrow[threadid], total posts: $totalposts, pages: $totalpages, views: $threadrow[views] $prior");
//additional code
$alanguages = array ('en');
if(!$archived) {
$strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, 1, $archived);
foreach($alanguages as $language) {
$vbseo_stat['t']++;
$enchancedthreadurl = substr($currentthreadurl,0,$strlenhost). $language."/".substr($currentthreadurl,$strlenhost);
vbseo_add_url($enchancedthreadurl, $prior, $threadrow['lastpost'], $freq);
}
}
//end additional code
for($p=1; $p<=$totalpages; $p++)
{
$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls(
vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived),
vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived, true),
$prior,
$threadrow['lastpost'],
$freq
);

}

Hogy a megváltoztatott rész :) ezért is ezt :)

<?php
require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');</b>

vBET
22-03-10, 08:18
Melyik változat sitemap generátor használ?

Kolbi
22-03-10, 18:12
Én vagyok a legújabb verziót. A 2.6-os verzió Beta 1

vBET
23-03-10, 04:52
Kipróbáltuk azt 2,6 beta 1 és ahogy én látom teszel kódot a megfelelő helyre. Még egy dolog - a használ is vBSEO? Kipróbáltuk azt vBSEO csak.

Kérjük is ezt a megoldást. Csere:

require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');
szerint:

require_once(dirname(__FILE__) . '/../includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

Akkor is, ha bármilyen részletesebb error log / message hogy hasznos lenne:)

Kolbi
23-03-10, 20:39
Igen, én vagyok a vBSEO is. Azt hiszem, nem ez a probléma.

Mert kezdődik létre a sitemap, hanem megáll egy bizonyos idő után.

Azt hiszem, az én szerver túlterhelt létre egy ilyen nagy sitemap. Szóval jó lenne, ha ezt script világosabb, vagy hogy nem kell annyira szerver erőforrások létrehozása során a sitemap.

Remélem, tudod, hogy mit akartam mondani:)

Talán ez az egyik probléma: mysql.connect_timeout 60 másodperc?!?

vBET
24-03-10, 07:13
Igen, én vagyok a vBSEO is. Azt hiszem, nem ez a probléma.

Mert kezdődik létre a sitemap, hanem megáll egy bizonyos idő után.

Azt hiszem, az én szerver túlterhelt létre egy ilyen nagy sitemap. Szóval jó lenne, ha ezt script világosabb, vagy hogy nem kell annyira szerver erőforrások létrehozása során a sitemap.

Remélem, tudod, hogy mit akartam mondani:)

Talán ez az egyik probléma: mysql.connect_timeout 60 másodperc?!?

Időtúllépés - ez valószínűleg a probléma. Mi a normális sitemap generációs idő? Méret? ETC? ...

Ha PM nekem hozzáférési adatait a fórumon, és FTP látom, és talán megoldjuk a helyére. Továbbá kérjük, fontolja meg, hogy változtatni Sitemap Gnerator paraméterek - különösen száma URL egy sitemap.

Kolbi
26-03-10, 17:17
A normál generációs idő körülbelül 45-50 másodpercig. Jelenleg mintegy 11.000 oldalt a sitemap (anélkül, hogy a lefordított oldalak) A beállítások a sitemap jelenleg látta ezt: Max URL-térkép fájlok 50 000 késleltetés Végrehajtási után Sitemap file 0 másodperc, de ez az érték is változik már (azaz a lefordított oldal is), és hozott semmit. Amire szükség van a jogok minden? Vagy mi segítünk még több információt?

vBET
26-03-10, 22:15
Ahhoz, hogy dolgozni helyre van szükségem Admin CP-hozzáférés (a konfiguráció ellenőrzése / változások és oldaltérkép végrehajtás) és FTP (ellenőrzésére / változó fájlok).

Lehetősége nélkül kell játszani a területen, ebben a pillanatban nem látok célzásokat, amelyek tudnék adni, kivéve a beállítás nagyobb timeout érték mysql kapcsolatot.

badawidollah
27-03-10, 17:05
szia

nem működik
vidám, hogy egy sitemap.


teljes felhasznált ingyen osztott buffer cache
Mem: 1179648 969416 210232 0 0 0
- / + Puffer / cache: 969416 210232
Csere: 0 0 0


ez az én VPS memória

megoldott az alapértelmezett
: D

vBET
27-03-10, 17:20
szia

nem működik
vidám, hogy egy sitemap.



ez az én VPS memória

megoldott az alapértelmezett
: D

Csak hogy biztos - ez megoldható, vagy nem most? :)

badawidollah
27-03-10, 17:26
vbseo_log_entry ("[showthread] forum_id: $ forumid, thread_id: $ threadrow [témaazonosító] Hozzászólások: $ totalposts, oldalak: $ totalpages, nézetek: $ threadrow [Megtekintés] $ előtt");
/ / Kiegészítő kód
$ Alanguages = array ('hu');
if (! $ archivált) {
$ Strlenhost = strlen ($ vbseo_vars ['bburl']."/");
$ Currentthreadurl = vbseo_url_thread ($ threadrow, 1, $ archivált);
foreach ($ alanguages as $ nyelv) {
$ Vbseo_stat ['t']++;
$ Enchancedthreadurl = substr ($ currentthreadurl, 0, $ strlenhost). $ Nyelv ."/". substr ($ currentthreadurl, $ strlenhost);
vbseo_add_url ($ enchancedthreadurl, $ előtt, $ threadrow ['lastpost'], $ freq);
}
}
/ / Vége kiegészítő kód

for ($ p = 1; $ p <= $ totalpages $ p + +)

nem működik létrehozni addon sitemap
: D

vBET
27-03-10, 17:35
nem működik létrehozni addon sitemap
: D

Ha PM nekem hozzáférési adatait a Admin CP és FTP fogom ellenőrizni, és dolgozni rajta:)

badawidollah
27-03-10, 17:36
dolgozik most létre sitemap

Mind itt

http://www.nusantaraku.org/forum/vbseo_sitemap/data/sitemap_index.xml.gz
de vbseo csapat azt mondta, hogy a hosszú
és letölthető itt

Fórum NusantaraKu Malajzia - Indonézia (http://www.nusantaraku.org/forum/sitemap_index.xml.gz)

de vidám most telepítése után vBET
mi a teendő?

badawidollah
27-03-10, 17:44
felejtsd el a fenti

Remélem, a további / vbseo_sitemap / data URL
a sitemap is index gyorsan túl

köszönöm

vBET
27-03-10, 19:00
dolgozik most létre sitemap

Mind itt

http://www.nusantaraku.org/forum/vbseo_sitemap/data/sitemap_index.xml.gz
de vbseo csapat azt mondta, hogy a hosszú
és letölthető itt

Fórum NusantaraKu Malajzia - Indonézia (http://www.nusantaraku.org/forum/sitemap_index.xml.gz)

de vidám most telepítése után vBET
mi a teendő?

Van sérült. Htaccess szabályokat. Győződjön meg arról, hogy a sitemap szabály előtt vBET szabályokat.

badawidollah
29-03-10, 08:54

<priority> 0,5404 </ priority>
<lastmod> 2010-03-29T03: 23:59 +00:00 </ lastmod>
<changefreq> havi </ changefreq>
</ Url>
-
<url>
-

<priority> 0,5404 </ priority>
<lastmod> 2010-03-29T03: 23:59 +00:00 </ lastmod>
<changefreq> havi </ changefreq>
</ Url>

téma nem fordítja a sitemap

kell, mint ez




lehet ez?

vBET
29-03-10, 14:50
téma nem fordítja a sitemap

kell, mint ez



lehet ez?

Először is kérjük, hogy a választás milyen típusú kapcsolatot szeretne használni - SEO és nyelvi =. Ön integrált érzés a SEO kapcsolatok és kér langauge = típus. Ha nyelvet paramétert a linkeket, akkor kérjük, változtassa meg az integrációs - akkor tette rosszul. Leírás egyértelműen útmutatásokat ad standján típusú kapcsolatok.

Mintegy URL fordítás - ahogy már rote - a teljesítmény oka annak, hogy nem jár URL sitemap most, és valószínűleg nem fog a jövőben.

badawidollah
30-03-10, 15:52
a teljesítmény is fontos
és a SEO sokkal fontosabb

köszönöm

meto
03-04-10, 21:51
Van sérült. Htaccess szabályokat. Győződjön meg arról, hogy a sitemap szabály előtt vBET szabályokat.
Én ugyanaz a probléma, ha lehetővé teszi az utolsó szabály, akkor a sitemap kap átirányítja a főoldalra.

Ahhoz, hogy pontos legyek - kellett comment el ezt:

# RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-F
# RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-D
# RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME! ^ (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | képek) /
# RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

hogy a sitemap munkát (és nem irányítja át a főoldalra.) De miután néztem vbenterprisetranslator_seo.php tartalmat a varratok, hogy csak átirányítja a megfelelő (pl. / hu /) kapcsolatok.

vBET
03-04-10, 22:53
Én ugyanaz a probléma, ha lehetővé teszi az utolsó szabály, akkor a sitemap kap átirányítja a főoldalra.

Ahhoz, hogy pontos legyek - kellett comment el ezt:

hogy a sitemap munkát (és nem irányítja át a főoldalra.) De miután néztem vbenterprisetranslator_seo.php tartalmat a varratok, hogy csak átirányítja a megfelelő (pl. / hu /) kapcsolatok.

Kérjük, csak ki kell menni sitemap szabály ELŐTT vBET szabályokat. Letiltásával vBET szabályok azt kockáztatja, megfelelő munka, akkor is, ha nem most, akkor talán a jövőben kiadások. vBET tesztelték a konfiguráció. htaccess szabályok adtunk.

vBET
08-04-10, 14:09
Integráció kódot optimalizált újra. Kérjük, olvassa el az első post az új kódot.

bhanuprasad1981
19-04-10, 07:59
hello,
nekem van tiltva fordítási néhány fórum, amely a mi helyi srácok, akik csak angolul, de azt hiszem, sitemap jön létre más nyelveken is, hogy hogyan tudom letiltani más nyelv megteremtése a fórumra?

vBET
20-04-10, 02:08
hello,
nekem van tiltva fordítási néhány fórum, amely a mi helyi srácok, akik csak angolul, de azt hiszem, sitemap jön létre más nyelveken is, hogy hogyan tudom letiltani más nyelv megteremtése a fórumra?

Kérjük, próbálja meg ezt (nem tesztelt):
Tedd vBET további integrációja kód belsejében, ha blokk:


$ignoredForums = array('FORUM_ID', 'FORUM_ID');
if (!in_array($threadrow['forumid'] , $ignoredForums)) {
HERE vBET ADDITIONAL INTEGRATION CODE
}


Természetesen tedd figyelmen kívül hagyja a fórum ids ott:)

Kérjük, ossza meg velünk tette segítséget.

magmf
09-05-10, 23:02
hogyan lehet generálni oldaltérkép URL-blog és a CMS?

vBET
10-05-10, 21:09
hogyan lehet generálni oldaltérkép URL-blog és a CMS?

A tényleges integráció megoldást támogatja, csak a téma linkek. Mi lehet keresni a megoldásokat támogatja fordítása blogok és linkek cm, ha támogatja Sitemap Generator.

magmf
10-05-10, 21:12
sitemap 2,6 Beta 2

támogatás blogok és CMS is megnézed?

vBET
11-05-10, 19:54
sitemap 2,6 Beta 2

támogatás blogok és CMS is megnézed?

OK - mi lesz nézd meg. Van most néhány dolgot, mert a munkavállalók keresnek. Csapatunk növekedni fog hamarosan (valószínűleg a múlt héten ebben a hónapban). Mert az, hogy mi gondoskodunk arról, ez az integráció kérdése nem Azonnal - remélem, hogy rendben van az Ön számára:) Ez már a TODO lista:)

magmf
11-05-10, 22:36
Hé vBET hoztam létre egy shell script, és én vagyok fut 100%-ban az én doboz



#!/bin/bash

for i in af sq ar be bg ca zh-CN hr cs da nl en pl pt et tl fi fr gl de el iw hi hu is id ga it ja ko lv lt mk ms mt no fa ro ru sr sk sl es sw sv zh-TW th tr uk vi cy yi
do
zcat sitemap_index.xml.gz |sed "s/<loc>http:\/\/under-linux.org\/sitemap/<loc>http:\/\/under-linux.org\/sitemap$i/" > sitemap"$i"_index.xml
dos2unix sitemap"$i"_index.xml
gzip -f sitemap"$i"_index.xml
count=1
for k in `ls -la sitemap_*.xml.gz | grep -v index | awk {'print $8'}`
do
zcat sitemap_"$count".xml.gz | sed "s/<loc>http:\/\/under-linux.org\//<loc>http:\/\/under-linux.org\/$i\//" > sitemap"$i"_"$count".xml
dos2unix sitemap"$i"_"$count".xml
gzip -f sitemap"$i"_"$count".xml

count=`expr $count + 1`
done
done



csak kell eltávolítani, mit nyelven nem akarsz és a változás mellett, linux.org a honlap címét. ebben az esetben én fut a fórum gyökér.

Ez a folyamat gyorsabb, és nem használjuk generálni php memória kérdések

menteni a parancsfájlt a vbseo_sitemap / data könyvtárban convert.sh
chmod + x convert.sh
futtatni használata
. / Convert.sh

és, mint amennyit képes lesz használni sitemaplanguage_index.xml.gz, mint a sitemap változás "nyelv" az en, es, vagy más nyelven)

hadd tudjam meg, ha szüksége van más magyarázat.


Szintén meg kell adni ezt a szkriptet a rendszer crontab idő után vbseo sitemap crontab fut.

Köszönöm,

wowglider.de
19-06-10, 14:00
Próbált-hoz követ a oktatás, és a Readme, de amit találtam valamit a szegény angol nyilvánvalóan rossz, így már szerkesztette az én-m rossz vbseo_sitemap_functions.php.Kérem, segítsen nekem a fájl megfelelő módosítása...


if($vboptions['vbseo_sm_freq_tsmart'])
{
$dpassed = (time() - $threadrow['lastpost'])/86400;
if($dpassed<3)$freq = 'daily';
else if($dpassed<10)$freq = 'weekly';
else if($dpassed<100)$freq = 'monthly';
else $freq = 'yearly';
}else
$freq = $vboptions['vbseo_sm_freq_t'];

vbseo_log_entry("[showthread] forum_id: $forumid, thread_id: $threadrow[threadid], total posts: $totalposts, pages: $totalpages, views: $threadrow[views] $prior");
//additional code
$alanguages = array ('af','sq','ar','be','bg','ca','zh-CN','hr','cs','da','nl','en','pl','et','tl','fi','fr','gl','el','iw','hi','hu','is','id','ga','it','ja','ko','lv','lt','mk','ms','mt','no','fa','pt','ro','ru','sr','sk','sl','es','sw','sv','zh-TW','th','tr','uk','vi','cy','yi');
if(!$archived) {
$strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived);
$currentthreadurl_before = substr($currentthreadurl,0,$strlenhost);
$currentthreadurl_after = "/".substr($currentthreadurl,$strlenhost);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls($alanguages);
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currentthreadurl_before.$language.$currentthreadurl_after, $prior, $lastpost, $freq);
}
}
//end additional code

for($p=1; $p<=$totalpages; $p++)
{
$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls(
vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived),
vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived, true),
$prior,
$threadrow['lastpost'],
$freq
);

}

if($showpost)
{

...

Ez az a hiba, amely akkor jelentkezik, ha a Google megnyitja a Sitemap.xml: StatusDetailsUngültige URLDies nem egy érvényes URL-t. Az URL-cím helyes, és küldje el újra az adatokat.URL: http://array szülő nap: urlTag: locProblem meghatározni: 19.06.2010Danke!

wowglider.de
19-06-10, 14:27
Itt a teljes fájl: Letöltés-vbseo_sitemap_functions.php-tól Sendspace.com - küld nagy fájlokat a könnyű út (http://www.sendspace.com/file/5aq9kk)

wowglider.de
19-06-10, 16:43
Lehetséges, hogy minden segítséget? A Google nem adhatja ki a Sitemaps!

wowglider.de
19-06-10, 22:20
Ó, hogyan én tud kap a "nyelv: angol nyelv nem hozzáadása"

vBET
20-06-10, 01:51
Próbált-hoz követ a oktatás, és a Readme, de amit találtam valamit a szegény angol nyilvánvalóan rossz, így már szerkesztette az én-m rossz vbseo_sitemap_functions.php.Kérem, segítsen nekem a fájl megfelelő módosítása...


if($vboptions['vbseo_sm_freq_tsmart'])
{
$dpassed = (time() - $threadrow['lastpost'])/86400;
if($dpassed<3)$freq = 'daily';
else if($dpassed<10)$freq = 'weekly';
else if($dpassed<100)$freq = 'monthly';
else $freq = 'yearly';
}else
$freq = $vboptions['vbseo_sm_freq_t'];

vbseo_log_entry("[showthread] forum_id: $forumid, thread_id: $threadrow[threadid], total posts: $totalposts, pages: $totalpages, views: $threadrow[views] $prior");
//additional code
$alanguages = array ('af','sq','ar','be','bg','ca','zh-CN','hr','cs','da','nl','en','pl','et','tl','fi','fr','gl','el','iw','hi','hu','is','id','ga','it','ja','ko','lv','lt','mk','ms','mt','no','fa','pt','ro','ru','sr','sk','sl','es','sw','sv','zh-TW','th','tr','uk','vi','cy','yi');
if(!$archived) {
$strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived);
$currentthreadurl_before = substr($currentthreadurl,0,$strlenhost);
$currentthreadurl_after = "/".substr($currentthreadurl,$strlenhost);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls($alanguages);
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currentthreadurl_before.$language.$currentthreadurl_after, $prior, $lastpost, $freq);
}
}
//end additional code

for($p=1; $p<=$totalpages; $p++)
{
$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls(
vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived),
vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived, true),
$prior,
$threadrow['lastpost'],
$freq
);

}

if($showpost)
{

...

Ez az a hiba, amely akkor jelentkezik, ha a Google megnyitja a Sitemap.xml: StatusDetailsUngültige URLDies nem egy érvényes URL-t. Az URL-cím helyes, és küldje el újra az adatokat.URL: http://array szülő nap: urlTag: locProblem meghatározni: 19.06.2010Danke!

Felhívjuk figyelmét, hogy a readme.html nincs Sitemap Generator leírását tartalmazza. Integráció utasítások Sitemap Generator itt van:

Ahogy látom, van ott leírt kódot, de van, hogy téved. Kérjük, vonja vissza ezeket a változtatásokat, és másolja a kódot az első. Ezután ellenőrizze ez működik. És ezek után, hogy ha akarod csinálni opcionális módosítása leírt végén az első post. És győződjön meg róla csinálni. Most rossz. Szerint külön módosítás lépést - ki kell rakni a kódot más helyen (mielőtt leírt vonal), és utána nem kis módosítás. Most már csak megváltoztatta az egyik kód vonal nem volt le.

Emellett - ha a Google nem tudja letölteni a Sitemaps egyáltalán, akkor ellenőrizze, hogy van megfelelő állítsa be. Htaccess fájlt. Kérjük, ellenőrizze az integráció utasításokat újra - sitemap szabály elé kell helyezni vBET szabályokat. Ha nem biztos benne, hogy - kérjük, csak postai úton van az egész az. Htaccess fájlt, és azt ellenőrzi, hogy:)

Felhívjuk figyelmét, hogy nem tudom, mit értesz az utolsó hozzászólás az utolsó utáni itt. Kérjük, írja meg többet, ha ez releváns:)

PS.
Miután megoldani a problémákat ez a téma lesz egyesült Sitemap Generator integrációs téma. Ez itt marad már csak, hogy neked könnyebb megtalálni azt a helyet, ahol vár rá, de már menet Sitemap Generator integrációs kérdésekkel.

wowglider.de
20-06-10, 14:17
Ez valóban nagyon nehéz megérteni, az angol nem az anyanyelvem. És sajnos, ő az angol nem a legjobb. Én nekik az eredeti fájlt, akkor lehetséges, hogy cserélje ki a megfelelő dolgokat? köszönöm

edit:
feltöltése a fórum nem működik!
PHP | <? Php /****************** - Anonymous - ZzhbFuTT - Pastebin.com (http://pastebin.com/ZzhbFuTT)

vBET
20-06-10, 14:53
Adtad nekünk az eredeti sitemap generátor file - nem kell ezt.

Ha a Google nem tudja letölteni a sitemap generátor fájlokat, azokat valószínűleg azt jelenti, hogy van baj. Htaccess fájlt. Kérjük, adja meg, hogy tartalmát ellenőrizni. Tudod csak illessze tisztségben CODE bbcode, vagy csak illessze a post.

Mintegy integráció sitemap generátor. Megértem, hogy problémáik vannak az angolt és a Google fordítás nem mindig tökéletes. Kérjük, csak parlagon integrációs utasítások nélkül a mi kód megváltoztatása. Ez azt jelenti - csak be kódot, amit adott a leírt helyen. Semmi több. Meg kellett kódot a megfelelő helyre, de ez nem a mi integráció kód - ez megváltozott. Nem tett változtatásokat. Csak tedd meg az integráció kódot a megfelelő helyre - ha pontosan le, hogy hol tegye. Továbbá ne feledje, hogy távolítsa el a kódot nyelvet nyelven tömb.

Kérjük, parlagon utasításokat, és ha baj néhány lépéssel - kérjük, értesítse pontosan melyik lépés az integráció nem érted - leírjuk azt, hogy pontosan:)

Felhívjuk figyelmét, hogy is kínálunk fizetni integrációs szolgáltatást a $ 30 - ebben az esetben mindent megteszünk az Ön számára a szerveren. De ... A fórum online támogatást és ingyenes sitemap generátor integráció:
1. Nem szükséges
2. Nagyon egyszerű - csak kezdeni az elejétől, és menjen lépésről lépésre.

Ezért javasoljuk, hogy kezelni ezt a magad és válaszokat minden kérdésre. Ha nem érted egy része az integrációs útmutató - kérjük, pontot, és leírjuk neked:)
Te nem érted, hogy hova tegye a beilleszkedési kód?
Te nem érted, amely kódot beilleszteni?
Te nem érted, hogy meg kell illessze be pontosan, és nem tett változtatásokra integrációs kódot?
Kérjük, írja le, amit valójában az oka a problémát. Mit tart, hogy nem ez az integráció?

Várjuk a. Htaccess tartalmát és kérdéseket, ha van még:)

wowglider.de
20-06-10, 15:03
A Google letölthető a Sitemaps, amit nem a problémát, a probléma nem tudom, hogyan szerkeszd a. Php, mert csináltam, mint értem elolvasása után a "bemutató".

Csak szükség van a munka. php és minden rendben lesz.

Megvan már a munka, de szokás extra menet oldal, az utolsó lépés, hogy i dont megérteni, amit hogyan néz most:

edit:
is, a kód dolog nem működik, mert a túl hosszú: http://pastebin.com/bfrF78E7

vBET
20-06-10, 17:04
OK így. Most, amikor megerősítette, hogy az első oldalakon teszi dolgozik minden oldalon 2 lépésben:
1. Távolítsa el ezt a kiegészítő kód, amely hozzáadott és tedd csak 2 kódot vonal alatti - belső legközelebbi for hurok. Elején ez a ciklus. Tehát ahogy le van írva a kézikönyvben ez előtti sort (ami most első sorban a kódot a hurok, és akkor fel a kódot, mielőtt):


$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls(


2. Amikor ezt első része, majd a mi kiegészítő kód változtatni:

$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, 1, $archived) . '&amp;language=';
Ebből:

$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived) . '&amp;language=';
Tehát alapvetően csak változás 1 $ p - csakúgy, mint leírt manuális:)

Kérjük, erősítse tette segítséget és további részleteket, ha még mindig szükség van a tanácsadás - mi szívesen segít:)

wowglider.de
21-06-10, 23:54
Az angol borzalmas, azt mondja a dolgokat, de a jelentése más. Találtam egy megoldást keres a más téma, de köszönjük a segítséget.

Talán tudtam segíteni másoknak:


//additional code
$alanguages = array ('af','sq','ar','be','bg','ca','zh-CN','hr','cs','da','nl','en','pl','et','tl','fi','fr','gl','el','iw','hi','hu','is','id','ga','it','ja','ko','lv','lt','mk','ms','mt','no','fa','pt','ro','ru','sr','sk','sl','es','sw','sv','zh-TW','th','tr','uk','vi','cy','yi');
if(!$archived) {
$strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived);
$currentthreadurl_before = substr($currentthreadurl,0,$strlenhost);
$currentthreadurl_after = "/".substr($currentthreadurl,$strlenhost);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
$vbseo_stat['t'] += sizeof($alanguages);
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currentthreadurl_before.$language.$currentthreadurl_after, $prior, $lastpost, $freq);
}
}
//end additional code

for($p=1; $p<=$totalpages; $p++)
{
$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls( //this was already in there!
vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived),


És egy másik dolog, mert még hozzá a Addon én Sitemap Creator szokás létrehozni urllist.txt! -> Text formátumú fájl urllist.txt (0.00Kb)

wowglider.de
22-06-10, 14:13
ez a kód most jó?

vBET
22-06-10, 22:20
Talán tudtam segíteni másoknak:


//additional code
$alanguages = array ('af','sq','ar','be','bg','ca','zh-CN','hr','cs','da','nl','en','pl','et','tl','fi','fr','gl','el','iw','hi','hu','is','id','ga','it','ja','ko','lv','lt','mk','ms','mt','no','fa','pt','ro','ru','sr','sk','sl','es','sw','sv','zh-TW','th','tr','uk','vi','cy','yi');
if(!$archived) {
$strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived);
$currentthreadurl_before = substr($currentthreadurl,0,$strlenhost);
$currentthreadurl_after = "/".substr($currentthreadurl,$strlenhost);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
$vbseo_stat['t'] += sizeof($alanguages);
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currentthreadurl_before.$language.$currentthreadurl_after, $prior, $lastpost, $freq);
}
}
//end additional code

for($p=1; $p<=$totalpages; $p++)
{
$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls( //this was already in there!
vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived),


És egy másik dolog, mert még hozzá a Addon én Sitemap Creator szokás létrehozni urllist.txt! -> Text formátumú fájl urllist.txt (0.00Kb)

A kód még mindig rossz. Kérjük, javítsa ki és igazolja, van még kérdés, txt formátumban. Kérjük, korrigált az alábbi kódot



for($p=1; $p<=$totalpages; $p++)
{
//additional code
$alanguages = array ('af','sq','ar','be','bg','ca','zh-CN','hr','cs','da','nl','en','pl','et','tl','fi','fr','gl','el','iw','hi','hu','is','id','ga','it','ja','ko','lv','lt','mk','ms','mt','no','fa','pt','ro','ru','sr','sk','sl','es','sw','sv','zh-TW','th','tr','uk','vi','cy','yi');
if(!$archived) {
$strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived);
$currentthreadurl_before = substr($currentthreadurl,0,$strlenhost);
$currentthreadurl_after = "/".substr($currentthreadurl,$strlenhost);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
$vbseo_stat['t'] += sizeof($alanguages);
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currentthreadurl_before.$language.$currentthreadurl_after, $prior, $lastpost, $freq);
}
}
//end additional code
$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls( //this was already in there! - That is why we wrote to put our code BEFORE this line
vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived),

wowglider.de
22-06-10, 23:39
Nagyon köszönöm! Ez szerkezet most úgy látszik! Kiépíteni a kapcsolatot a kész kódot csak a téma: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/de/vbet4-integration-other-plugins/415-sitemap-generator-integration.html

wowglider.de
23-06-10, 14:13
a még mindig nem működik megfelelően:
Néha ez történik:
<url>
<loc> http://wow.glider-forum.de/hardware/19912-mich-beraten-% 5Bneuer-pc% 5D-3.html </ loc>
<priority> 1216154741 </ priority>
<lastmod> </ lastmod>
<changefreq> napi </ changefreq>
</ Url>

akkor nézd meg magad itt
http://wow.glider-forum.de/sitemap_index.xml.gz

Itt van a vbseo_sitemap_functions:
PHP | <? Php /****************** - Anonymous - 7U8a6kXp - Pastebin.com (http://pastebin.com/7U8a6kXp)

Képek:
ImageShack Album - 2 képek (http://img690.imageshack.us/gal.php?g=eror1e.jpg)

vBET
23-06-10, 17:37
a még mindig nem működik megfelelően:
Néha ez történik:
<url>
<loc> http://wow.glider-forum.de/hardware/19912-mich-beraten-% 5Bneuer-pc% 5D-3.html </ loc>
<priority> 1216154741 </ priority>
<lastmod> </ lastmod>
<changefreq> napi </ changefreq>
</ Url>

akkor nézd meg magad itt
http://wow.glider-forum.de/sitemap_index.xml.gz

Itt van a vbseo_sitemap_functions:
PHP | <? Php /****************** - Anonymous - 7U8a6kXp - Pastebin.com (http://pastebin.com/7U8a6kXp)

Képek:
ImageShack Album - 2 képek (http://img690.imageshack.us/gal.php?g=eror1e.jpg)

Szerint a kódot nem kell a mi hibánk. Mi csak használja elsődleges számolja vBSEO, különösen, hogy ez történik a kapcsolat nélkül további nyelvi kódot. Kérjük, fejtse meg az integráció kódot és ellenőrizze, nem is rendben van nélküle. Ez nem-akkor kérje vBSEO csapat támogatását. Ha ez OK nélkül integrációs kódot, akkor kérjük, PM hozzáférési adatait a Admin CP és FTP - fogjuk ellenőrizni, hogy a kiszolgáló és a munka a megoldás:)

wowglider.de
23-06-10, 23:59
Ez a fórum több mint 2,5 éves, még mindig VB + VBSEO + SITEMAP telepítve, soha nem volt gond.

Emellett ott van nemcsak a Priory probléma, néha a dátumot, url és mások, de nem minden url, csak néhány.

Megpróbálom most kijavítani a VB karbantartási erősít szálak és vagy hozzászólás, beteg, hátha ez segít.

wowglider.de
24-06-10, 00:24
probléma továbbra is fennáll!

mit pontosan szüksége?

vBET
24-06-10, 09:26
PM nekem való details for Admin CP és FTP. Nem megerősített ugye megjegyzést a kódot, és ellenőrizze, működik jól e nélkül. Az a tény, hogy ez működik évek óta nem jelent semmit - akkor készített módosításokat a fájlt, és akkor is kitört egy másik rész a kód véletlenül / baleset. Kérjük, erősítse meg, hogy minden rendben van a kódunkat kommentálta elküldése előtt előttünk részleteket.

vBET
24-06-10, 15:51
OK - kaptam PM, hogy működik most. Egyesítése a menet az egyik a Webhelytérkép Generátor integráció

Cuti Malaysia
04-12-10, 12:17
Már fel a kódot SEO linkek ....



$ Előtt = vbseo_sm_priority ($ vboptions ['vbseo_sm_priority_rt'], $ relp);

if ($ vboptions ['vbseo_sm_freq_tsmart'])
{
$ Dpassed = (time () - $ threadrow ['lastpost']) / 86400;
if ($ dpassed <3) $ freq = "napi";
else if ($ dpassed <10) $ freq = "heti";
else if ($ dpassed <100) $ freq = "havi";
else $ freq = 'éves';
} Else
$ Freq = $ vboptions ['vbseo_sm_freq_t'];

vbseo_log_entry ("[showthread] forum_id: $ forumid, thread_id: $ threadrow [témaazonosító] Hozzászólások: $ totalposts, oldalak: $ totalpages, nézetek: $ threadrow [Megtekintés] $ előtt");
/ / Kiegészítő kód
$ Alanguages = array
if (! $ archivált) {
$ Strlenhost = strlen ($ vbseo_vars ['bburl']."/");
$ Currentthreadurl = vbseo_url_thread ($ threadrow, 1, $ archivált);
$ Currentthreadurl_before = substr ($ currentthreadurl, 0, $ strlenhost);
$ Currentthreadurl_after = "/". Substr ($ currentthreadurl, $ strlenhost);
$ Lastpost = & $ threadrow ['lastpost'];
$ Vbseo_stat ['t'] + = sizeof ($ alanguages);
foreach ($ alanguages as $ nyelv) {
vbseo_add_url ($ currentthreadurl_before. $ nyelvet. $ currentthreadurl_after, $ előtt, $ lastpost, $ freq);
}
}
/ / Vége kiegészítő kód
for ($ p = 1; $ p <= $ totalpages $ p + +)
{
$ Vbseo_stat [$ archivált? 'At': 't'] + = vbseo_add_2urls (
vbseo_url_thread ($ threadrow, $ p, $ archivált)
vbseo_url_thread ($ threadrow, $ p, $ archivált, true),
$ Előtt,
$ Threadrow ['lastpost'],
$ Freq
);

}

if ($ showpost)
{

$ Getposts = $ db-> query ("
SELECT p.dateline, p.postid, p.threadid
FROM ". Table_Prefix." Poszt P
WHERE p.threadid = $ threadrow [témaazonosító]
És látható = 1
ORDER BY p.dateline
");

$ Pcount = 0;
while ($ postrow = $ db-> fetch_array ($ getposts))
{
$ Pcount + +;
vbseo_log_entry ("[showpost] forum_id: $ forumid, thread_id: $ postrow [témaazonosító] post_id: $ postrow [hozzászólás azonosító]");
$ Relp = $ relp * 0,8 + $ pcount / ($ threadrow ['replycount'] +1) * 0,2;
$ Relp *= vbseo_apply_custom_priority ("fórum", $ threadrow ['forumid']);
$ Prior2 = vbseo_sm_priority ($ vboptions ['vbseo_sm_priority_rp'], $ relp);
$ Vbseo_stat ['p'] + = vbseo_add_2urls (
vbseo_url_post ($ threadrow, $ postrow, $ pcount)
vbseo_url_post ($ threadrow, $ postrow, $ pcount, true),
$ Prior2,
$ Postrow ['Dateline'],
$ Vboptions ['vbseo_sm_freq_p']
);
}
$ Db-> free_result ($ getposts);
}
}
$ Db-> free_result ($ getthreads);
$ Vbseo_progress ['3. lépés'] = 0;
}
vbseo_inc_progress ();
}

funkció vbseo_sitemap_polls ($ alatt)
{
global $ db, $ vboptions, $ vbseo_vars;

if (vbseo_check_progress ($ alatt)) return;
$ Added_urls = 0;
vbseo_log_entry ("[SZAKASZ START] közvélemény-kutatások", true);

$ St = $ db-> query_first ("
SELECT
max (szavazók) az maxre, min (szavazók) az minre, avg (szavazók) az avgre
FROM ". Table_Prefix." Szavazáson
");
foreach ($ vbseo_vars ['forumslist'] as $ forumid)
{
$ Getthreads = $ db-> query ("
SELECT *
FROM ". Table_Prefix." Menet AS téma
WHERE forumid = $ forumid
És látható = 1
ÉS pollid> 0
");

while ($ threadrow = $ db-> fetch_array ($ getthreads))
{
$ Getpoll = $ db-> query_first ("
SELECT *
FROM ". Table_Prefix." Szavazáson
WHERE pollid = ". $ Threadrow ['pollid']."
");
if (! $ getpoll)
tovább;

vbseo_log_entry ("[szavazás] forum_id: $ forumid, thread_id: $ threadrow [témaazonosító] pollid: $ threadrow [pollid]");

$ Added_urls + +;

$ Relp2 = vbseo_math_avg_weight ($ getpoll ['szavazók'], $ st ['minre'], $ st ['maxre'], $ st ['avgre']);
$ Relp2 *= vbseo_apply_custom_priority ("fórum", $ threadrow ['forumid']);
$ Előtt = vbseo_sm_priority ($ vboptions ['vbseo_sm_priority_rpoll'], $ relp2);
$ Added_urls + = vbseo_add_2urls (
vbseo_url_poll ($ threadrow, $ getpoll)
vbseo_url_poll ($ threadrow, $ getpoll, true),
$ Előtt,
$ Getpoll ['Dateline'],
$ Vboptions ['vbseo_sm_freq_poll']
);

}
$ Db-> free_result ($ getthreads);
}
vbseo_inc_progress ();
return $ added_urls;
}

funkció vbseo_sitemap_blogs ($ alatt)
{
global $ db, $ vboptions, $ vbseo_vars;

if (vbseo_check_progress ($ alatt)) return;

if (! vbseo_dbtbl_exists ("blog"))
return 0;

vbseo_log_entry ("[SZAKASZ START] blogok", true);
vbseo_add_url (VBSEO_ON? vbseo_any_url ($ vbseo_vars ['bburl'].'/ blog. ". VBSEO_PHP_EXT): $ vbseo_vars [' bburl'].'/ blog.". VBSEO_PHP_EXT, 1,0);
$ Added_urls = 0;


úgyhogy még confius hol kell helyeznie ezt a kódot $ vbseo_stat [$ archivált? 'at': 't'] + = vbseo_add_2urls (?

végül, hol van találok utasítást kiegészítő kód amit meg kell változtatni 1 $ p?

vBET
07-12-10, 18:22
Már fel a kódot SEO linkek ....





úgyhogy még confius hol kell helyeznie ezt a kódot $ vbseo_stat [$ archivált? 'at': 't'] + = vbseo_add_2urls (?

végül, hol van találok utasítást kiegészítő kód amit meg kell változtatni 1 $ p?

Te tedd sehol! Nincs olyan utasítást, hogy tegye meg sehol! Ez már létezik vBSEO. Kérjük, olvassa el az utasítást, még egyszer alaposan.

PS.
Én csak ott változott világot "ez" a "mi", hogy semmisnek félreértéseket.

Cuti Malaysia
08-12-10, 19:15

$prior = vbseo_sm_priority($vboptions['vbseo_sm_priority_rt'], $relp);

if($vboptions['vbseo_sm_freq_tsmart'])
{
$dpassed = (time() - $threadrow['lastpost'])/86400;
if($dpassed<3)$freq = 'daily';
else if($dpassed<10)$freq = 'weekly';
else if($dpassed<100)$freq = 'monthly';
else $freq = 'yearly';
}else
$freq = $vboptions['vbseo_sm_freq_t'];

vbseo_log_entry("[showthread] forum_id: $forumid, thread_id: $threadrow[threadid], total posts: $totalposts, pages: $totalpages, views: $threadrow[views] $prior");
//additional code
$alanguages = array ('af','sq','ar','be','bg','ca','zh-CN','hr','cs','da','nl','en','pl','et','tl','fi','fr','gl','de','el','iw','hi','hu','is','id','ga','it','ja','ko','lv','lt','mk','ms','mt','no','fa','pt','ro','ru','sr','sk','sl','es','sw','sv','zh-TW','th','tr','uk','vi','cy','yi');
if(!$archived) {
$strlenhost = strlen($vbseo_vars['bburl']."/");
$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, 1, $archived);
$currentthreadurl_before = substr($currentthreadurl,0,$strlenhost);
$currentthreadurl_after = "/".substr($currentthreadurl,$strlenhost);
$lastpost =& $threadrow['lastpost'];
$vbseo_stat['t'] += sizeof($alanguages);
foreach($alanguages as $language) {
vbseo_add_url($currentthreadurl_before.$language.$currentthreadurl_after, $prior, $lastpost, $freq);
}
}
//end additional code
for($p=1; $p<=$totalpages; $p++)
{
$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls(
vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived),
vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived, true),
$prior,
$threadrow['lastpost'],
$freq
);

}

if($showpost)
{

$getposts = $db->query("
SELECT p.dateline,p.postid,p.threadid
FROM " . TABLE_PREFIX . "post AS p
WHERE p.threadid = $threadrow[threadid]
AND visible = 1
ORDER BY p.dateline
");

$pcount = 0;
while ($postrow = $db->fetch_array($getposts))
{
$pcount++;
vbseo_log_entry("[showpost] forum_id: $forumid, thread_id: $postrow[threadid], post_id: $postrow[postid]");
$relp = $relp*0.8+$pcount/($threadrow['replycount']+1)*0.2;
$relp*= vbseo_apply_custom_priority('forum', $threadrow['forumid']);
$prior2 = vbseo_sm_priority($vboptions['vbseo_sm_priority_rp'], $relp);
$vbseo_stat['p'] += vbseo_add_2urls(
vbseo_url_post($threadrow, $postrow, $pcount),
vbseo_url_post($threadrow, $postrow, $pcount, true),
$prior2,
$postrow['dateline'],
$vboptions['vbseo_sm_freq_p']
);
}
$db->free_result($getposts);
}
}
$db->free_result($getthreads);
$vbseo_progress['step3'] = 0;
}
vbseo_inc_progress();
}

function vbseo_sitemap_polls($progress)
{
global $db, $vboptions, $vbseo_vars;

if(vbseo_check_progress($progress)) return;
$added_urls = 0;
vbseo_log_entry("[SECTION START] polls", true);

$st = $db->query_first("
SELECT
max(voters) as maxre,min(voters) as minre,avg(voters) as avgre
FROM " . TABLE_PREFIX . "poll
");
foreach($vbseo_vars['forumslist'] as $forumid)
{
$getthreads = $db->query("
SELECT *
FROM " . TABLE_PREFIX . "thread AS thread
WHERE forumid = $forumid
AND visible = 1
AND pollid > 0
");

while ($threadrow = $db->fetch_array($getthreads))
{
$getpoll = $db->query_first("
SELECT *
FROM " . TABLE_PREFIX . "poll
WHERE pollid = ".$threadrow['pollid']."
");
if(!$getpoll)
continue;

vbseo_log_entry("[poll] forum_id: $forumid, thread_id: $threadrow[threadid], pollid: $threadrow[pollid]");

$added_urls++;

$relp2 = vbseo_math_avg_weight($getpoll['voters'], $st['minre'], $st['maxre'], $st['avgre']);
$relp2*= vbseo_apply_custom_priority('forum', $threadrow['forumid']);
$prior = vbseo_sm_priority($vboptions['vbseo_sm_priority_rpoll'], $relp2);
$added_urls += vbseo_add_2urls(
vbseo_url_poll($threadrow, $getpoll),
vbseo_url_poll($threadrow, $getpoll, true),
$prior,
$getpoll['dateline'],
$vboptions['vbseo_sm_freq_poll']
);

}
$db->free_result($getthreads);
}
vbseo_inc_progress();
return $added_urls;
}

function vbseo_sitemap_blogs($progress)
{
global $db, $vboptions, $vbseo_vars;

if(vbseo_check_progress($progress)) return;

if(!vbseo_dbtbl_exists('blog'))
return 0;

vbseo_log_entry("[SECTION START] blogs", true);
vbseo_add_url(VBSEO_ON ? vbseo_any_url($vbseo_vars['bburl'].'/blog.'.VBSEO_PHP_EXT) : $vbseo_vars['bburl'].'/blog.'.VBSEO_PHP_EXT, 1.0);
$added_urls = 0;



kérjük használja a könnyen expalanation megérteni. Nem vagyok folyékonyan angolul. Helyes a kódot tettem? Helyes vagy nem?


hová tegye ezt a kódot? Kérem, segítsen nekem tetején fel ezt a kódot a fenti hogy könnyű nekem, hogy nyomon

$ Vbseo_stat [$ archivált? 'At': 't'] + = vbseo_add_2urls (


végül is a mi kiegészítő kód amit meg kell változtatni 1 $ oldal. i nem undertand kérjük, adja meg például ...

vBET
09-12-10, 19:11
kérjük használja a könnyen expalanation megérteni. Nem vagyok folyékonyan angolul. Helyes a kódot tettem? Helyes vagy nem?


hová tegye ezt a kódot? Kérem, segítsen nekem tetején fel ezt a kódot a fenti hogy könnyű nekem, hogy nyomon

$ Vbseo_stat [$ archivált? 'At': 't'] + = vbseo_add_2urls (


végül is a mi kiegészítő kód amit meg kell változtatni 1 $ oldal. i nem undertand kérjük, adja meg például ...

Ok, így - fogom leírni más szóval - remélem, ez segíteni fog:)

Így - a tényleges kód úgy néz ki, OK - a legjobb módja annak ellenőrzésére, hogy a futtatáshoz.

További lépések nem szükségesek, - a tényleges megoldást linkeket a szálak lefordított oldalak sitemap. További lépések lehetővé teszik azt is, hogy ad még más oldalakra mutató hivatkozásokat a szál - ha téma elég nagy ahhoz, hogy más oldalakra (2., 3. ...).

Tehát, ha szeretnénk, hogy ez megváltozik. Akkor, hogy távolítsa el OUR-kód (az egyik hozzáadott) a hely, ahol van most, és tedd a másik helyen. A másik hely ELŐTT:

$vbseo_stat[$archived?'at':'t'] += vbseo_add_2urls(

És ez az, amit mi utasítás jelent - fel kódunk ELŐTT vBSEO kódot az alábbi (ahelyett, hogy tényleges helye OUR kódot a fájlban.)

És az utolsó rész azt mondja, látszik, hogy a kódunk (a kódot hozzá), meg kell találni a 1 (az első számú - amelyet csak egyszer a kód, így nagyon könnyű), hogy még több precised utasítást:

$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, 1, $archived) . '&amp;language=';
Itt 1-kódunkat. És meg kell változtatni ezt 1 $ p
Tehát, ha megnézi a sort a kód, ahol 1 létezik, és meg nem változtatja a $ p, akkor lesz ott:

$currentthreadurl = vbseo_url_thread($threadrow, $p, $archived) . '&amp;language=';

Remélem, hogy érthetőbbé most. Kérem, mondja tette help:)

wowglider.de
13-06-11, 21:33
Oké, VBSEO kiadott egy új Sitemap generátor, hogyan kell hozzá, hogy ott? Lehet, csak tegye a megfelelő kódot itt, sokkal könnyebb minden felhasználó számára.

Oké, hogy az ugyanaz, mint a régi vbseo sitemap, köszönöm.

vBET
14-06-11, 14:11
Oké, VBSEO kiadott egy új Sitemap generátor, hogyan kell hozzá, hogy ott? Lehet, csak tegye a megfelelő kódot itt, sokkal könnyebb minden felhasználó számára.

Oké, hogy az ugyanaz, mint a régi vbseo sitemap, köszönöm.

Jó, hogy már van a válasz. Felhívjuk figyelmét, hogy gondolkodnak hozzá támogatást sitemap integráció létre URL-a már lefordított linkek (már csak nyelvi kód hozzá). Van ötlete, hogy hogyan kell csinálni anélkül, hogy megöli a teljesítményt. Ez lesz szükség külön cache címet vBET és generál fordítani linket csak azoknak, amelyek már cache-elt. Így nem fog megölni teljesítményt azáltal, hogy több ezer fordítási kérelmek. Nem tudjuk megmondani pontosan mikor lesz támogatott. Ebben a pillanatban a legnagyobb prioritást, hogy támogassa a többi fordítás, amit már megvalósított, még néhány apróság előtt le kell zárni fogjuk engedje el. Ezután ellenőrizni fogjuk megnyitni a szolgáltatás kérések listáját, és prioritásokat egyéb feladatokat:)

Octavius
23-06-11, 05:42
Jó, hogy már van a válasz. Felhívjuk figyelmét, hogy gondolkodnak hozzá támogatást sitemap integráció létre URL-a már lefordított linkek (már csak nyelvi kód hozzá). Van ötlete, hogy hogyan kell csinálni anélkül, hogy megöli a teljesítményt. Ez lesz szükség külön cache címet vBET és generál fordítani linket csak azoknak, amelyek már cache-elt. Így nem fog megölni teljesítményt azáltal, hogy több ezer fordítási kérelmek. Nem tudjuk megmondani pontosan mikor lesz támogatott. Ebben a pillanatban a legnagyobb prioritást, hogy támogassa a többi fordítás, amit már megvalósított, még néhány apróság előtt le kell zárni fogjuk engedje el. Ezután ellenőrizni fogjuk megnyitni a szolgáltatás kérések listáját, és prioritásokat egyéb feladatokat:)

Van egy ötletem mikor lesz kész?

kamilkurczak
23-06-11, 13:08
hello,
vBET már a nyaralás - aki után felveszi a hívást, hogy:)

Octavius
23-06-11, 18:47
hello,
vBET már a nyaralás - aki után felveszi a hívást, hogy:)

Ez nem jó! : Confused:

Én most vettem vBET Branding díj licenc segítségével pénzt jegyzőkönyv a Western Union. Mikor fog vissza, így tudok letölteni vBET? Én vagyok ideges telepíteni. : D

kamilkurczak
24-06-11, 18:55
lehet letölteni vBET NOW ******:), kérjük, kattints ide: http://www.vbenterprisetranslator.com/downloads.php

Octavius
24-06-11, 21:15
lehet letölteni vBET NOW ******:), kérjük, kattints ide: http://www.vbenterprisetranslator.com/downloads.php
Letöltések
Sajnálom, de nem vásárol engedélyt vBET3.x/4.x még. Kérjük, látogassa meg vásárlási részben és vásárlás engedélyt ahhoz, hogy letölthető.
Ha csak vásárolt licenc várjon, amíg az adatok frissítésre kerülnek a rendszerbe.

Ha bármilyen kérdése van, kérjük lépjen kapcsolatba velünk.



^ ^ ^ Tettem megvenni. Van aki nem kapta meg a pénzt még?

kamilkurczak
26-06-11, 01:25
vetted azt a fiókot (Octavius felhasználó)? kérlek küld el nekem a számlát számot PM

Octavius
26-06-11, 18:33
Igen vettem azt Octavius, és én küldök neked a MTCN.

vBET
27-06-11, 13:45
Szia. Én vissza ünnep. Ebben a pillanatban nincs relase nap ezt a funkciót. Még mindig van, hogy végre támogatja a többi tranlsation motorok vBET3.x (most már csak vBET4.x támogatja). Így aztán, hogy mi fog tervek egyéb jellemzők:)

Körülbelül a befizetést - lásd itt: :)

Taurus
06-07-11, 09:12
Bocs, ha ez egy teljesen noob kérdés, de ez a része a integrálni kódot írt:


require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

ha a fórum egy másik könyvtárba, mint az enyém. Ez a "fórumok", váltsak ezt:


require_once(DIR. '/forums/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

igen, adjuk hozzá a / fórumok előtt a / includes?

Köszönöm.

vBET
06-07-11, 21:32
Bocs, ha ez egy teljesen noob kérdés, de ez a része a integrálni kódot írt:


require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

ha a fórum egy másik könyvtárba, mint az enyém. Ez a "fórumok", váltsak ezt:


require_once(DIR. '/forums/includes/vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php');

igen, adjuk hozzá a / fórumok előtt a / includes?

Köszönöm.



Nem kell, OK, mivel DIR kell már tartalmazzák utad a fórum könyvtárban. Ezért kérjük, először is.

r.dziadusz
23-09-11, 15:39
Most egy új utat az integráció! Megtalálható a legelső oldalán ez a téma, vagy egyszerűen kattintson ide:

yogasek
11-04-16, 01:21
Sitemap generator nem fordítás szál neve.
Ez normális?
Hogyan oldható meg ez a probléma?

Marcin Kalak
13-04-16, 07:59
Mert a teljesítmény oka, hogy ezek a kapcsolatok nem lesz lefordítva - csak hozzáadott nyelv kód. A Google megtalálja igazi oldalon mindegy, mert akkor kap 301-es átirányítás.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1