PDA

Teljes verzió megtekintése: Használ apertiumtest.php, mi néz ki működik, és nem működik



basketmen
04-11-12, 13:04
Szia fickók, csak tesztelés segítségével a apertiumtest.php vizsgálatra, és kapott ez üzenet, mi ez azt jelenti, az azt mondja, hogy működik vagy nem?


Apertium kezdő fordítás teszt
Teszt eredmény: {megtaláltam, és így": {"translatedText":"hello adiï½s"},"responseDetails": null,"responseStatus": 200}
Teszt hiba:
Kapcsolati idő (ms): 2646.09082031




köszönöm előtt

Marcin Kalak
05-11-12, 12:00
Ez az üzenet azt mondja, hogy minden rendben van és Apertium fordítás működik.

basketmen
05-11-12, 17:54
-Megpróbáltam megnyitni néhány egy másik nyelvű oldalt, de még nem fordították le
hány apertium max valójában korlátozza a permonth vagy perday, valaki tudja?


-Próbáltam, hogy az api-kulcs eltávolítása admincp > vBET fordítását > Apertium fordítás API-kulcs
akkor próbált újra, a apertiumtest.php fájl megnyitása a csendes bemutatás ugyanaz üzenet


Apertium kezdő fordítás teszt
Teszt eredmény: {megtaláltam, és így": {"translatedText":"hello adiï½s"},"responseDetails": null,"responseStatus": 200}
Teszt hiba:
Kapcsolati idő (ms): 1141.77612305

Tehát az úgy néz ki, mint ez az üzenet azt jelenti, hogy a nem működő

tud osztozik mi az vbenterprisetranslator.com apertiumtest.php üzenet, és apertium működik itt?

basketmen
06-11-12, 16:01
frissítés, még mindig üres az api-kulcs admincp > vBET fordítását > Apertium fordítás API-kulcs

és próbáltam megüresedett állás a apertiumtest.php file most újra (néhány óra után az én-m utolsó felad fenti), az üzenet most változnak, hogy ez



Apertium kezdő fordítás teszt
Teszt eredmény: {megtaláltam, és így": {"translatedText": üres},"responseDetails":"nem támogatott pár
Teszt hiba:
Kapcsolati idő (ms): 744.413085938

Marcin Kalak
07-11-12, 22:57
Apertium jelenleg nem működik. Nincs olyan hivatalos kijelentés tőlük. Figyelünk a helyzet.

Marcin Kalak
07-11-12, 23:30
Apertium most-a ' működő.




-Megpróbáltam megnyitni néhány egy másik nyelvű oldalt, de még nem fordították le
hány apertium max valójában korlátozza a permonth vagy perday, valaki tudja?
Apertium nem támogatja az összes nyelvpárban. Ezen kívül Apertium segítséget nyújt a Microsoft és a Google fordító, egyedül, hogy hatékonyan lefordítani oldalak nem használható. Apertum való hozzáférés gyakran attól függ, hogy a forgalom a kiszolgálón.



-Próbáltam, hogy az api-kulcs eltávolítása admincp > vBET fordítását > Apertium fordítás API-kulcs
akkor próbált újra, a apertiumtest.php fájl megnyitása a csendes bemutatás ugyanaz üzenet

Apertium nem szükséges a kulcs. Azonban a regisztrált felhasználók kérdése a magasabb limit.


tud osztozik mi az vbenterprisetranslator.com apertiumtest.php üzenet, és apertium működik itt?
Kaptam ugyanazt az üzenetet, mint az első, és Apertium működik.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1