PDA

Teljes verzió megtekintése: Megoldott Uninstall és eredmények



raymond
08-10-11, 03:08
Után egy pár hónapok vBET4 használ, úgy tűnik, minden jó, de én úgy határozott, hogy azt kívánja-e távolítani a saját fórum.

Okok:
(1) Az én dedikált szerver adatbázis vált igazi hatalmas, és minden vonás-ban fórum lesz nagyon lassan. Meg kellett frissíteni a kiszolgáló merevlemezén SSD, úgy, hogy minden szokásos ismét válik. Azt hiszem, ez csak ideiglenes megoldás, és mindent válna lassú újra az adatbázis mérete nő, még ha.
(2) Kell fizetni indításakor megterhelés pénz, annak érdekében, hogy használja az API-v2 Google.
(3) Ez tényleg soha egy jó ötlet, hogy nézel ki, mint a fórum több szál gyorsítótárazását automatikus fordítás futni. Hozzászokott fuss egy hasonló plugin a Wordpress, és a Google csak eltávolítani az összes indexet automatikus lefordított oldalakon egy nap.

A fenti okok miatt nem lehet jobb, de én oka, és nem akarom, bármely kockáztatni.

VBET egy igazi előzetes és kifinomult plugin, mert én vagyok győződjön meg arról, hogy az Eltávolítás nem fog könnyen, mivel a telepítés, önmagában nem nagyon könnyű vagy.

Most van 2 vonatkozik:
1. Távolítsa el az (is kínál fizetett "uninstall szolgáltatás")
(2) a 404-es hibák. Után uninstallation lesz egy csomó 404-es hibák miatt a lefordított oldalak megszüntetésének. Egyébként, hogy a parancsfájl az automatikus átirányítás a kereső robotok és a vendégek hát-hoz eredeti szál-301 állandó jelleggel áthelyezett kóddal?

VBSEO, nincs lehetőség az általános beállítások > vBSEO beállításai. Talán ez segíthet?

„a fájl nem található"kérések kezelésére?
Válassza ki, hogyan kezelik a "Fájl nem található" kérések:
-A homepage átirányítása
-A 404-es HTTP-kódot küld, és „a lap nem található"üzenet megjelenítése
-Az egyéni hibalap tartalmazza. Megjegyzés: A fájlnév abszolút elérési útját kell tartalmaznia. (példa: /home/user/public_html/error.php)

raymond
08-10-11, 04:20
««««Egy frissítést.

Csináltam, a következő:
(1) A fogyatékossággal élő vBET
(2) A .htaccess visszaállítása
(3) A functions_vbseo_createurl.php és a functions_vbseo_url.php visszaállítása.

Amikor megpróbálok látogató lefordított szálak, ez mutat állapota: HTTP/1.1 301 Moved Permanently-véglegesen és én átirányítja az eredeti szál. Ez jó hír!

Azonban csak le van tiltva a vBET, de még nem uninstall ez.
Mi van, ha én uninstall ez? Fog a 301 véglegesen áthelyezve átirányítás, gyanítom, hogy jelenleg ezt a vBET ment.

Néhány más dolog, hogy vizsgálja meg, további usergroups, és stb...

r.dziadusz
08-10-11, 08:13
Azok a dolgok, mint a további usergroups (a vBET által létrehozott) el kell távolítani az adatbázisból az eltávolítás után is most ez elérhető béta változat-ból PHP robot, amely eltávolítja a BBcode - hivatkozások, is

raymond
09-10-11, 07:42
Köszönöm.

Bárki megerősíti a 301 véglegesen áthelyezve a fejlécek és a redirect végzik a vBET?
Ha ez történik, a vBET, én akarat csak megbénít ez (eltávolítani) mert ha én uninstall, azt fogja eredményezni, sok 404 nem alapít hiba.

vBET
09-10-11, 12:44
Nem, a 301-es átirányításokat nem tett a vBET - vBET, le van tiltva, így semmi van. Eltávolíthatja a vBET.
Felhívjuk figyelmét, hogy van-e beállítva .htaccess szabályok átirányításokat-, hogy most a valószínűleg végzi vbseo.

Kérem, mondja meg, szükség több segít itt?

PS.
vBET cél az, hogy nem az fórum, úgy néz ki mint ez volna a további oldalak, mint a írt,-a a lényege, hogy támogatja a többnyelvű Közösségek, mindenki írni, és olvassa el a saját nyelvükön:)

raymond
09-10-11, 14:45
Érdemes megjegyezni, hogy vBSEO tudja, hol a lefordított szál átirányítása az eredeti szál.
I. ütemezni, annak érdekében, hogy teljesen uninstall holnap a vBET. Kérjük, hagyja a szálhoz jelenleg nyitott.

Bár én egyetértek veled, hogy vBET képes-hoz csinál mi fórum, többnyelvű támogatást, de sajnos a Google nem láthatók, így.
vBET, amennyiben a legokosabb, mert fordítja le a URL és a tartalmat, és még mindig nem ismeri ezt a Google is.
Egy csomó plugins a Wordpress nem translate URL-címet, és ezeket megbüntetni összes.
Például vbet.com/blog/test, az orosz lefordított SEO url lenne vbet.com/blog/test/ru vagy a vbet.com/blog/ru/test, amely könnyen automatizált lefordított oldal minősül.

Eltartás megjelöl a jó munka, bár én úgy döntött, hogy ne használja azt, de még mindig én akar mond,-a ' egy jó mod.

vBET
10-10-11, 15:53
vbseo elismeri, hogy a szál azonosítója, majd az ellenőrzések does URL az URL, szereplő van, kell-e, és ha nem átirányításokat - ugyanaz a dolog történik-e egy sajtóhiba beállításakor az URL.

Úgy véljük, hogy internet-nyelvi korlátok nélkül áll a jövő:) És minden egyes alkalommal, amikor a fordítási motorok javítja a fordítási minőségét be van zárva. Szabad API-K módosítása annak érdekében, hogy fizetett egy akarat lelassít ez, de ez nem állítja azt. Mindaddig, amíg az emberek akar a mindenhol meghallgatásra. Mindaddig, amíg az emberek akarnak-hoz kommunikál-val mindenki. Ez a mi internetes:) létezik

Abban az esetben, ha bármely kérdést során uninstall kérjük csak írj ide - we will help you.

raymond
11-10-11, 04:14
Eddig finom uninstalled. A további usergroups sikeresen eltávolította.
Most én csak látok az adatfeliratokat
Találtam egy szál valahol egy parancsfájl vagy SQL parancs, távolítsa el azt. Haladó ad ez egy megpróbál.

r.dziadusz
11-10-11, 06:14
Azt hiszem, akkor lásd: "[langtitle =]" etc
Igen, a szkript itt található: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/2466-how-remove-vbet-language-code-2.html#post10556

raymond
14-12-11, 04:19
Vagyok üveggyöngyöt a szálhoz, mert én látok több ezer a Google webmestereknek hibák teljes eltávolítása, beleértve az adatbázis Gyorsítótárak törlése után.

Nézze meg a csatolt kép.

http://i.imgur.com/mCH8a.PNG

Lefordított URL-címeket azonosítóval nem kap véglegesen átirányítja az eredeti szál.

Telepítse újra a vBET a megtekintéséhez, ha átirányítási megfelelően próbált, de nem telepíthető, mert a fórum megkedveltet megjelöl mint üres oldal. Én észrevesz ez megvalósuljon, rögtön frissíteni a vBSEO-fájlokat. A .htaccess feltétlenül helyesek, mert én visszaad-a régebb változat vBET még mindig futtatásakor.

Azt is megállapították, hogy a legújabb vBET nem tartalmaz a ZIP 4.4.5 feltölt-egyszer mappa.
Talán ez az a probléma okát?

r.dziadusz
14-12-11, 13:51
Csak úgy döntött, hogy a ez a kettő tartók feltölt marge és feltölt-egyszer egy. Feltölt a tartalom-egyszer még mindig létezik, így nem lehet a probléma.
Legyen szíves mondja meg hogyan ha tett minden szükséges lépések: tett módosítások után vBSEO fájlok? Mert ha nem, a régi .htaccess ├íllom├íny nem működik

raymond
14-12-11, 14:51
Igen én tett minden szükséges lépést. vBulletin /forum könyvtárba van telepítve.
1. Töltse fel mindent a feltöltési mappa a legfelső szintű, a fórum.
(2) A termék telepített admincp
(3) A frissített htaccess.

RewriteEngine On

RewriteBase / forum /
RewriteCond% {} HTTP_HOST! ^ Www.raymond.cc $ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://www.raymond.cc/forum/ $ 1 [L, R = 301]

RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\. (Xml | txt) (\\. Gz)?) $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php? Sitemap = $ 1 [L]

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & átirányított = / forum / index.php [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & átirányított = / forum / $ 2 [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_URI! (Admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
RewriteRule ^ ((archív /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-F
RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-D
RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME! ^ (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | képek) /
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_URI! (Admincp / | modcp / | cron | vbseo_sitemap)
RewriteRule ^ ((archív /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbseo.php [L, QSA]

RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-F
RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME!-D
RewriteCond% {} REQUEST_FILENAME! / (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | képek) /
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA]

(4) A functions_vbseo_createurl.php és a functions_vbseo_url.php, a readme.html utasítás szerint módosított.

Jobb, miután én cserél a 2 vbseo-fájlokat, az a fórum üres lett. Természetesen bejelölte a vBET beállításait, és győződjön meg arról, hogy minden fontos beállítás, például a engedély kulcs és stb...

raymond
15-12-11, 13:25
Bump újra!

vBET
15-12-11, 14:46
VIP Ha azt szeretné, csak hogy átirányítja a .htaccess megfelelő szabályokat adja hozzá. Ha a vBET elkészült ou akkor nincs értelme arról, hogy csak átirányítások telepítéséhez. Még mindig vBET fogja az átirányítások, ha valaki elmegy nem támogatott nyelv, de a .htaccess egyszerű szabályok jobb teljesítményt.

Google akarat mutat ön hibák mindaddig, amíg ez nem eltávolítása régi láncszemek indexek, és mindaddig, amíg a más oldalakon tartalmazza az URL-címek a weblapokra. Azonos lenne, ha a hozzáadni az URL-címe: adott_tartomány/not_existing_page
Egy további Google hiba, látni fogja, mert ő nem található a fórum URL, ő fallowed. Így akkor csak figyelmen kívül hagyja, hogy vagy irányítsa át. Ahogy láttam a képernyő szemcsésedik csak egy URL-címet a lefordított oldalak - a többi része normál - még nem létező oldalak. Egyszerűen az, hogy az egyik, hogy a lefordított egy festékkel és a 6 helyekről.

vBET hatása a fórum kész, ha telepítette. Most van szó már indexelt oldalak és hivatkozások a fórum más szolgáltatások. Ha nem szeretné használni a vBET van, nem szükség-hoz felszerel ez. Vegye fel egyszerűen 301 szabályok lefordított oldalakon. Radek - már volt ilyen szabályok bizonyos szálban. Azok található, és itt közzé, raymond.

r.dziadusz
15-12-11, 15:21
Szia
Itt van egy:



Esetében már indexelt - csak teremt hát-hoz eredeti egy átirányítja a összes kérés átirányítása szabályok. Használ ez (please test azok):


#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ / [L,QSA]
#RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /$2 [L,QSA]

Adja hozzá a fórum könyvtár létezik. Vagy a - más szavakkal azok 2 első vBET szabályokat kell eltávolítani a vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1 & Ha a átirányítva =

raymond
16-12-11, 14:11
vBulletin /forum/ könyvtárba van telepítve. Tud tanácsol ha kell beszúrni a rewrite szabályt, a .htaccess reszelő alul alapján?
Még ne felejtsük el, hogy a 301-es átirányítás kódot. köszönöm.


RewriteEngine On

RewriteBase /forum/
RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www.raymond.cc$ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://www.raymond.cc/forum/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

r.dziadusz
17-12-11, 12:36
Csak az a korábbi .htaccess a tartalom szerkesztése


RewriteEngine On

RewriteBase /forum/
RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www.raymond.cc$ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://www.raymond.cc/forum/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ /forum/ [L,R=301]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ /forum/$2 [L,R=301]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

r.dziadusz
27-12-11, 14:34
Ez a szál oldva lesz megjelölése. Ha a problémával kapcsolatos bármely kérdést még kérje, egyéb - megnyitása új szál

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1